صداهای خش خش اضافی موقع حرکت ماوس

overcrash

Active Member
از چند روز پیش نمیدونم چی شده که وقتی ماوس رو تکون میدم یا یه فلش یا فیلم و ... میبینم
یا حتی صفحه هارو مینیمایز میکنم صدای خش خش از اسپسکر میاد
یه جای ویندوز مشکل پیدا کرده اما نمیدونم کجاش؟!!

کسی هست بدونه باید چیکار کنم:neutral:

WindowsLab

Member
سلام:
من هم یک زمانی این مشکل را داشتم البته صدا از تو اسپیکر مودم می امد.هیچ کارش نتونستم بکنم ، نمی دونم شاید درایور مودم مشکل داشت - مادربرد با مودم هماهنگ نبود ...
بحر حال شاید با تعویض ویندوز مشکلت حل بشه.

overcrash

Active Member
درسته مطمئنا با عوض کردن ویندوز درست میشه.
اصلا با مودمم کاری نمیکنم
نمیدونم واسه چی اینجوری شده

rudehen

Member
سلام
من کیبوردم میکروفن هم داره
هر وقت که تیک MUTE اون برداشته می شه چنین مشکلی برام پیش میاد
شاید برای شما هم اینظوری باشه
به قسمت sound control تو کنترل پنل یه نگا بندازی ضرر نداره از ویندوز عوض کردن اسونتره

:)

overcrash

Active Member
یکم حرفه ای تر به قضیه نگاه کنید.
تمام قسمتهای volume control رو بجز دوموردی که صدای speaker پخش میکنه میوت کردم و همینطور قسمت record رو

rudehen

Member
حرفه ای جان
این تجربه ی من بود
البته فکر کنم خیلی هایی که تو این جور سایت ها هستن دوزار حرفه ای نباشن
البته به جز کاربرای حرفه ای مثل شما!!!

یه کاربر آماتور!

overcrash

Active Member
یکم حرفه ای تر به قضیه نگاه کنید.
من نمیدونم شما چی از این جمله فهمیدید ولی مطمئنم برداشتی غیر از چیزی که من منظورم بود کردید. :)

پ ن : وقتی گفته میشود حرفه ای تر به یک موضوعی نگاه کنید منظور این است که به مواردی از موضوع توجه کنید که از دید یک کاربر معمولی و غیره حرفه ای پنهان میباشد. و این بدان معنی نمیباشد که شما غیر حرفه ای هستید نقطه

یک کاربر اکسترا پروفشنال

موفق باشید ;)

gharoobi

Member
سلام به همه دوستان
مشکل از این جا هست که شما احتمالا یه سوکت به line inرایانه وصل کردید اون رو دربیارید مشکل حل میشه یا line in رو MUTE بزنید درست میشه بیشترین مشکل همون فیش هست در بیارید حتما درست میشه هیچ مشکلی هم از ویندوز نیست
یا علی

overcrash

Active Member
خوب من هیچ سوکتی به line in وصل نکردم! و فقط کابل شبکه وصل هست که اونم قبل از اینکه خراب بشه وصل بود!
رو همین دستگام دوتا ویندوز دارم. رو هردوش همین مشکل خش خش هست. با speaker های مختلف هم چک کردم بازم خش خش بلند داره

جدیدترین ارسال ها

بالا