غیره شکرستان-فضای بیرونی-شایدم فانتزی

h-a-n-s

Member
سلام مدلینگ و تکسچر با 3d max و فتوشاب انجام شده برای رندر هم از منتال استفاده کردم
در ضمن مدل لوپالی

پیوست ها

• render-2.jpg
    render-2.jpg
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 48
  • render-1.jpg
    render-1.jpg
    1.6 مگایابت · بازدیدها: 46
  • render-8.jpg
    render-8.jpg
    1.5 مگایابت · بازدیدها: 33

madmaster_3d

Well-Known Member
از نظر ایده کار قشنگی شده و من خودم از کارهای فانتیزی خیلی خوشم میاد
ولی از نظر نورپردازی و رندر خوب نشده. مخصوصا که خیلی تاریکه.
به نظرم حتما روش کار کن و روی متریال مدل سازی رندر نورپردازی و همه چیز کلا کار کن. کار خوبی می تونه بشه
من یکمی سعی کردم از حالت مقوا درش بیارم. با اجازه شما.
ولی خودت هم می تونی با استفاده از نورپردازی بهتر و یک رندر خوب و جزئیات بیشتر کلی کارت رو قشنگ ترش کنی
علت اینکه کارت هم تاریک شده خوب میدونم چیه
شما تنظیمات داخل مکس رو هر چی گزینه بود روی گاما 2.2 بزار. منتال رو هم اگر مثل وری داره 2.2 بزار. :mad:

پیوست ها

• render-1s.jpg
    render-1s.jpg
    1 مگایابت · بازدیدها: 43
  • render-8s.jpg
    render-8s.jpg
    1 مگایابت · بازدیدها: 22

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
مستر ویری از منتال خودش استفاده میکنه بعنی چی اگه داره معلومه داره !
من اصلا با گاما 2.2 موافق نیستم !!!!
:green:

madmaster_3d

Well-Known Member
اشتباه می کنی که نیستی. اولا که همه آموزش ها رو دقت کنی این نکته رو میگن
دوم من خودم تست کردم. یک چیزی رو بدون گاما 2.2 رندر گرفتم. بعد تو مانیتور خودم که ایسوس هستش زرد بود مثلا ولی تو مانیتور برادم که سامسونگه سبز بود. ولی اگر با گاما 2.2. بگیری توی جفت مانیتور ها می بینی که رنگ ها یکی هستن.
پس نتیجه اخلاقی این هستش که لینکین پارک گاماش رو از امروز 2.2 میزاره و خوشحاله :)

LinkinForEver

بابا من لینکین پارک نیستم :دی حمید هستم !

حرفمو گشو کن بحث نکن !
گاما ازت رنگه واقعی رو میگیره ! تو معماری جواب میده اما بقیه چیز ها نه ...

h-a-n-s

Member
خیلی ممنون بابت راهنماییتون - کلا با نورپردازی خیلی مشکل دارم و باید کلی روش وقت بزارم و نور جابجا کنم آخرشم اونی که می خوام نمی شه - یه بار دیگه با گاما 2.2 رندر میگیرم ببینم چطور میشه

madmaster_3d

Well-Known Member
حنس جان ملقب به حسن.شما به نظرم بیا وری کار کن. بچه ها بیشتر وری کار می کنن. اون رو یاد بگیر. منتال هم خوبه
برای نورپردازی از سان لایت استفاده کن. و یک وری اسکای چیزی مثلا. اگر از hdri هم استفاده کنی چه بهتر.
روی متریال ها هم باید کار کنی. میگم بیای وری چون بچه ها بیشتر وری کار می کنن بهتر می تونیم راهنماییت کنیم.

این حمید ملقب به لینکین پارک. منتال کار می کنه. ایدیشو ازش بگیر کنه شو بهش بچه خوبیه. کمکت می کننه اگر خودش رو گم نکرده باشه. اینجوری گفتم کمکش کنیا :lol:

LinkinForEver

این حمید ملقب به لینکین پارک. منتال کار می کنه. ایدیشو ازش بگیر کنه شو بهش بچه خوبیه. کمکت می کننه اگر خودش رو گم نکرده باشه. اینجوری گفتم کمکش کنیا

داداش من 5 تا موتور کار میکنم کی گفته منتال کارم !!! :green:
در توانم باشیه کمک میکنم

جدیدترین ارسال ها

بالا