شوخي با ويندوز!!!

ubuntu

Member
با سلام خدمت دوستان عزيز:rose:...
من يه ذره بيکار تشريف داشتم اين چند روزه، همين شد که گفتم يه چيزي بسازم که حداقل يه ذره ديگران رو بخندونه. يه دفعه اين به ذهنم رسيد. البته اين يه نسخه مشابه فلش هم داره که 10 12 سال پيش ساخته بودنش. من بيشتر از اون تقليد کردم ولي اين يه ذره کاملتر و البته مدرنتره...
اين برنامه که تا جايي که تونستم سعي کردم حجمش رو کم کنم يه شوخي کوچولو موچولو با ويندوز مايکروسافت. خواهشاً اگه مي‌خواهيد از اين ديدن کنين حوصله به خرج بدين و سعي کنيد همه چيزش رو ببينيد. اسمش رو گذاشتم :
Windows Best Edition!​
Windows.png

اين هم لينک دانلود
اميدوارم بتونه خنده به لباتون بنشونه!:lol:
ا... راستي تا امروز دقيقاً يک سال از عضويتم تو انجمن مي‌گذره. به خودم تبريک مي‌گم :)

آخرین ویرایش:

hdgt

Member
سلام دوست عزیز
ایده ت حرف نداشت...ترکیدم:lol::lol:
ایشالا همیشه بیکار باشی:D
پا بر جا باشی.

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
واقعاً جالب و بامزه بود، بقول این دوستمون: ترکیدم !
از همون اولش روده بر شدم، Windows is Shutting Up ! :lol::lol:

پ.ن: دیدی ! نزدیک بود یادم بره ! تبریک، تولد عضویتت مبارک !
موفق باشی سعید جان.

آخرین ویرایش:

naseronline

Well-Known Member
از بیرون اومدیم خونه نشستیم برنامه شما رو اجرا کردیم بسی خندیدیم... :) ممنون. واقعا جالب بود.

Ehssan_it

Well-Known Member
شوخي شوخي با دم سير هم بازي
البته مابكروسافت نجنبه ار دم شير بودن خارج ميشه

ubuntu

Member
ببينم. کس ديگه‌اي نظر نداره. اگه اين خوبه بگين، تا يه نسخه جديد هم ازش درست کنم.

hdgt

Member
سلام
آقا اینو به هرکی نشون میدم میترکه...:lol:
آقا ادامه بده برنامه هاش رو بیشتر کن
پا بر جا باشی

ubuntu

Member
یه نسخه فارسی هم می تونه جالب باشه.
به دو دليل اين کار رو انجام نمي‌دم:
1- فارسي بعضي اصطلاحات انگليسي رو نداره که در اين بکار رفته!
2- کي حوصله داره اينو فارسي کنه!
آقا ادامه بده برنامه هاش رو بیشتر کن
چشم! انشاءالله هفته‌ي بعد. يک شنبه يا دو شنبه!
**
بقيه افراد ديگه نظري ندارن؟ بزرگان انجمن مانند جناب Silvercover جناب SaMaN، آقاي splinter cell، جناب Peyman136 و بقيه دوستان که اکنون اسم همشون رو به خاطر ندارم.

rezapf

Member
سلام
کار خیلی جالبی بود
با نظر شما در مورد کار فارسی مخالفم
سعی کنید کارهای زیبایتون رو با زبان فارسی زیباتر کنید
موفق باشید .

ubuntu

Member
سلام
کار خیلی جالبی بود
با نظر شما در مورد کار فارسی مخالفم
سعی کنید کارهای زیبایتون رو با زبان فارسی زیباتر کنید
موفق باشید .
من معمولاً نرم‌افزارهام رو با زبان فارسي درست مي‌کنم. ولي چيزهايي مثل غالب رو انگليسي. اين هم چون ويندوزه من مي‌خواستم بيشتر شبيه ويندوز باشه.
(اگه لازم شدن Microsoft Persian Interface Pack) روش نصب مي‌کنم.
کسي ديگه‌اي هم که نظر نداد. (مخصوصاً اون‌هايي که ازشون دعوت کرده بودم!):sad: ولي خوب نسخه يا بهتر بگم به روز رساني جديدش رو دارم آماده مي‌کنم:
Windows Best Edition: Service Lack 1

با سلام
دوست عزيز من كه چيزي نفهميدم چون انگليسي زياد بلد نيستم
يك توضيح بدي ممنون ميشم
من فقط ديدم ويندوز هي ارور ميده ولي شبيح سازي اون خيلي قشنگ شده

ubuntu

Member
خوب قسمت خنده دارش همون ارورهاش هستن که دم به دم مي‌ده. اگه توضيح در مورد ارورهاش بدم که فکر کنم از مزه بيفته! ولي يه توضيح کوچولو در مورد خودش مي‌دم.
اين برنامه مي‌خواهد يه ذره اداي ويندوز، محبوب ترين سيستم‌عامل جهان رو در بياده! در هر قسمتش که بري يه خللي توش مي‌بيني که با کمي اغراق مي‌شه گفت ويندوز هم بعضي وقت‌ها اين جوري مي‌شه. ارور هاي اوليه چندتاش مربوط به فايل‌هاي سيستمي هستش که ويندوز باهاشون مشکل داره! بالن سيستم تري هم سيني ويندوز رو به مسخره گرفته! ساعتشم که يه روده‌ي راست نداره و هي پرش داره! پينت هم قابل استفاده نيست. مديل پلير هنرمنده و خجالتي و سريع بسته مي‌شه و ...
اگه مي‌خواي خوب بفهمي پيشنهاد مي‌کنم بايه ديکشنري اين کار رو انجام بدي. متمئن باش متوجه مي‌شي...
Service Lack 1 در راه است... منتظر باشيد براي چندتا بروز رساني...

silvercover

کاربر متخصص
به دو دليل اين کار رو انجام نمي‌دم:
1- فارسي بعضي اصطلاحات انگليسي رو نداره که در اين بکار رفته!
2- کي حوصله داره اينو فارسي کنه!

چشم! انشاءالله هفته‌ي بعد. يک شنبه يا دو شنبه!
**
بقيه افراد ديگه نظري ندارن؟ بزرگان انجمن مانند جناب Silvercover جناب SaMaN، آقاي splinter cell، جناب Peyman136 و بقيه دوستان که اکنون اسم همشون رو به خاطر ندارم.

البته این پاسخ من نباید به این معنی تعبیر بشه که برای دلخوشی شما مطلبی ارسال کردم. خب گرفتاری ناگهانی حوصله ای برام برای پاسخگویی نذاشت. اما نظر صادقانه من این هست که این کار خوب هست اما در حد محشر نیست. منظورم این هست که شوخی هاش اون قدرها هم برام خنده دار نبود. اما خب مشخصه که روش زحمت کشیدین.

:rose:

ubuntu

Member
البته این پاسخ من نباید به این معنی تعبیر بشه که برای دلخوشی شما مطلبی ارسال کردم. خب گرفتاری ناگهانی حوصله ای برام برای پاسخگویی نذاشت. اما نظر صادقانه من این هست که این کار خوب هست اما در حد محشر نیست. منظورم این هست که شوخی هاش اون قدرها هم برام خنده دار نبود. اما خب مشخصه که روش زحمت کشیدین.
ممنون! من هم مي‌دونم در حد عالي نيست. ولي خوب، تو پست اول گفتم که، اين رو ساختم که سالگرد عضويتم تو انجمن، يه هديه‌اي به همه داده باشم. در ضمن، اميدوارم مشکلاتتون هر چه سريع تر رفع بشه. باز هم متشکرم...:rose:

splinter cell

Well-Known Member
با سلام!
برنامه تون رو دیدم .بنظر میاد برای شبیه سازی اون به ویندوز تلاش زیادی کردین!
البته حقیقتش رو بخواین من مثل بعضی از دوستان زیاد از شوخیهاش خنده ام نگرفت! (شاید یکی از دلایلش این باشه که رسانه ها آستانه تحریک مخاطب رو بالا برده اند )اما بیشتر از منظر فنی به برنامه تون نیگاه کردم.و دوست دارم خداقوت و دست مریزاد بنده رو از این منظر و به این دلیل ببینید. و امیدوارم سالیان متمادی در خدمت دوستان انجمن باشید و تجربیات مفیدتون رو با دیگر دوستان به اشتراک بذارین.
یا حق!

جدیدترین ارسال ها

بالا