شوخي با ويندوز!!!

ubuntu

Member
با سلام!
برنامه تون رو دیدم .بنظر میاد برای شبیه سازی اون به ویندوز تلاش زیادی کردین!
البته حقیقتش رو بخواین من مثل بعضی از دوستان زیاد از شوخیهاش خنده ام نگرفت! (شاید یکی از دلایلش این باشه که رسانه ها آستانه تحریک مخاطب رو بالا برده اند )اما بیشتر از منظر فنی به برنامه تون نیگاه کردم.و دوست دارم خداقوت و دست مریزاد بنده رو از این منظر و به این دلیل ببینید. و امیدوارم سالیان متمادی در خدمت دوستان انجمن باشید و تجربیات مفیدتون رو با دیگر دوستان به اشتراک بذارین.
یا حق!
________
متشکرم. راستش سورسش رو اگه ببينيد خندتون مي‌گيره! چون خيلي ابتدايي درستش کردم و اصلاً به پاي برنامه‌هاي پيچيده‌اي که دوستان درست مي‌کنن نمي‌رسه. برنامه‌هايي مثل ديکشنري جناب Nevercom يا برنامه‌ي عکاسي مخفيانه جناب SaMaN و ...
ولي اگه سورسش رو مي‌خواهيد مي‌تونين از Temp دريافتش کنيد. از لحظه باز شدن برنامه حدود 2 تا 3 ثانيه براي کپي اون فرصت هستش. اگه مي‌خواهيد اون رو ببينيد مي‌تونين از اين راه پيداش کنيد.

Free Man

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
آفرین ، بسیار جالب و جذاب بود.

خیلی تعجب کردم وقتی دیدم این برنامه ی زیبا رو با ام ام بی ایجاد کرده اید.

در طراحی و ایجاد برنامه ها دقت و توجه به ظاهر نرم افزار بسیار مهم می باشد

از این رو شرکت های بزرگ نرم افزاری در قسمت گرافیک نرم افزار توجه زیادی از خود

به خرج می دهند. زیرا نتیجه ی این کار فروش بیشتر نرم افزارشان می باشد.

طراحی درست و زیبای نرم افزار در اصل احترام گذاشتن به کاربران برنامه می باشد.

البته زیبایی باید همراه با سهولت در کار با نرم افزار و صحت در انجام وظایف نرم افزار همراه باشد.

امیدوارم در این زمینه دوستان دیگر هم تلاش کرده و برنامه های خود را با ظاهری زیبا ، کاربر پسند تر کنند.

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
من عذز خواهی میکنم. هم بابت نبودم و نظر ندادن در مورد این برنامه. حقیقتش یه یک هفته ای رفتم جایی که اینترنت درست و حسابی نداشت.

در کل بد نبود...حوصله زیادی به خرج دادید. از لحاظ گرافیکی میتونست خیلی بهتر باشه.
از لحاظ جالبی هم بعضی جاهاش مثله paint و word جالب بود.
البته نسخه بعدی رو ندیدم ...

تا بعد...!

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
سلام
خیلی جالب بود
می گم این ویندوز شما قابلیت آپدیت از سایت مایکروسافت را داره ؟ :)
پیش پیش سال نو مبارک

ubuntu

Member
سلام
من عذز خواهی میکنم. هم بابت نبودم و نظر ندادن در مورد این برنامه. حقیقتش یه یک هفته ای رفتم جایی که اینترنت درست و حسابی نداشت.

در کل بد نبود...حوصله زیادی به خرج دادید. از لحاظ گرافیکی میتونست خیلی بهتر باشه.
از لحاظ جالبی هم بعضی جاهاش مثله paint و word جالب بود.
البته نسخه بعدی رو ندیدم ...

تا بعد...!
ممنون. ولي قضاوت کنيد! اگه مي‌خواستم گرافيکش رو خيلي بالا ببرم حجمش اجازه مي‌داد اين رو آپلود کنم؟
اين نسخه قديمي هستش و نسخه جديدش اينجا هستش.
باز هم از همگي متشکرم...:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا