غیره شهر

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
سلام خوب مدلینگ بدک نیست جزییات نیاز داره
رندر اصلا تعریفی نداره ، متریال و شیدرم که هیچ انگار همه دیفاس ...
اما از فضاسازیش خیلی خوشم اومد، شهر جالیه
موفق باشی

elya3

Well-Known Member
سلام خوب مدلینگ بدک نیست جزییات نیاز داره
رندر اصلا تعریفی نداره ، متریال و شیدرم که هیچ انگار همه دیفاس ...
اما از فضاسازیش خیلی خوشم اومد، شهر جالیه
موفق باشی
سلام ممنون این یه کار برا سینمای جوانه که خودم تنها روش کار میکنم-اگه کیفیت رندر رو بالا ببرم تایم بالا میره خیلی-متریالا رو هم درست میگی همه دیفیوس خالیه:rose:به نظر شما برای یه کار یه نفره چطوره؟ انیمیشنشم بد نشده ولی حجمش زیاده نمیشه بذارم

madmaster_3d

Well-Known Member
برای یک کار یک نفره و به قول خودت زمان رندر خوبه. ولی اگر با منتال ری میکردی می تونیستی متریال های بهتر و زمان رندرکمتر داشته باشی.
موفق باشی

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
برای یک کار یک نفره و به قول خودت زمان رندر خوبه. ولی اگر با منتال ری میکردی می تونیستی متریال های بهتر و زمان رندرکمتر داشته باشی.
موفق باشی

مستر چرا بر عکس میگی منتال کند ترین رندرر محسوب میشه

واسه کار یک نفره هم میشه بهتر کار کرد .

madmaster_3d

Well-Known Member
لینکین جان من از بچه ها اینطوری شنیده بودم. از اونجایی که تو منتال کار می کنی حتما درست تر میگی.
در مورد جزئیات هم حق با توئه ولی زمان ساخت و زمان رندر بالاتر میره . نمی دونم این دوستمون چقدر وقت داره.
البته بعضی موقع ها یک کار با گرافیک پایین قشنگ تر هستش تا یک کار پر از جزئیات.
مثلا بازی های play station 1 رو یادته؟ حالا با ps3 مقایسه کن. ببین کدوما بیشتر حال میداد.

elya3

Well-Known Member
سلام ممنون از نظرات دوستان
خدمت شما عرض کنم که وقتم خیلی کمه در حدیه که هر آبجکتی فقط منظور رو برسونه دیگه برام مهم نیست که میخواد واقعی باشه یا نباشه به همین خاطر از بامپ دیسپلیس و .... استفاده نکردم و فقط متریال اصلیش هست اما مشکل فقط زمان نیست وقتی بخوام جزئیات بدم تایم رندر هم خب بالاتر میره.

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام
یه پیشنهادی دارم
الان شهرتون خیلی از نظر ارتفاع ساختون ها یک دست شده
پیشنهاد میکنم یکم ساختمون ها متنوع تر بسازید(منظروم بلندی ساختمانه) خیلی تو کارت تاثیر داره
اسمون هم اگه ابری بزاری از این حالو هوای یک دست بودن محیط در میاد

خسته نباشید

elya3

Well-Known Member
سلام ممنون از نظرتون
اما قضیه اینه که ما میخوایم که اول یه شهر با خونه های ویلایی داشته باشیم بعدش خونه ها تخریب شه و آپارتمانا از زیر زمین در بیادو خونه ها رو تخریب کنه
حالا یه عکس از اون قسمت هم میذارم10476.jpg

elya3

Well-Known Member
ممنون
خب من اول برا دونستن نظر دوستان در مورد کیفیت رندر پست گذاشتم
اما بحث به ایده کشیده شد. حالا مختصر میگم که این کار یه فیلم کوناهه در مورد سرعت شهر نشینی و آلودگی هوا که فقط دوتا موجود توش هست یه گربه و یه پروانه
اینم گربه
البته اینجا روی سطل زبالست بخاطر همین از سطح زمین بالاتره

11076.jpg

جدیدترین ارسال ها

بالا