سیستمم بعد از 2 ساعت restart میشه!!

سالومه

New Member
بعد از یک ساعت که سیستم رو روشن می کنم اول پیغام اکتیو ظاهر میشه

بعد از اون, حدود 40 دقیقه بعد سیستم خودش reset میشه

و تصویر پشت صفحه دکستاپت با هر بار ری استارت کردن ، پاک نمیشه

hdnsoft

Well-Known Member
بله اینا کافی بودن
خب شما جدیدا یک داریو ( نرم افزاری ) یا احیانا یک درایور از سخت افزار هاتون رو آپدیت نکردین ؟
به نوع فایل ها دقت کنین ، داخل اون فایل لوگ داره میگه که هربار ویندوز اقدام به فراخوانی سخت افزار میکنه ، این اقدام با شکست مواجه میشه خوب فکر کنین ببینید جدیدا یعنی از تاریخ 11/7 طبق تاریخ سیستم تون ( الان در چه تاریخی هستین؟ محاسبه کنین 11/7 کی میشه ، چون ظاهرا تاریخ سیستم تون هم درست وارد نکردین ) شما یک درایور واسه یکی از سخت افزار های لب تابتون نصب کردین
یادتون بیاد چی بوده و کجا بوده برید و پاکش کنین
اگر هم بادتون نیست اشکالی نداره از سیستم ریستور استفاده کنین
اگر هم بلد نیستید بازم اشکالی نداره کامپیوتر رو ری استارت کنین سپس قبل از شروع ویندوز دکمه F8 رو بزنین و در لیستی که باز میشه گزینه LAST God Confirmation رو انتخاب کنین تا ویندوز خودش رو تعمیر کنه

سالومه

New Member
از اینکه وقت می زارید و با حوصله جوابم رو میدین ممنونم.

شما درست گفتین, دقیقا بعد از وقتی که من adsl گرفتم این مشکل پیش اومد. یعنی با نصب روتر احتمالا این مشکل پیش اومد

راه حلش چیه؟ system restore هیچ restorepoint ی نداره!! last good configuration هم در این مورد جواب نمیده چون من با این ویندوز یه ماهی هست که دارم کار می کنم.

میشه لطفا راهنمایی کنید

hdnsoft

Well-Known Member
خواهش میکنم
خدا رو شکر که مشکل کشف شد
واسه رفع مشکل من پیشنهاد میکنم برید و اون سخت افزار رو از حالت نصب خارج کنین و یا اگر براتون مقدور هست یک درایور دیگه از اون مدل تهیه کنین و دویاره اقذام به نصب کنین |
راه حل بهتر اینه که اول بر اساس مدل روتر تون ، یک درایور سازگار با وین سون از اینتر نت بگیرین بعد ویندوزتون رو عوض کنین
در مورد سیستم ریستور هم باید بهتون یاداوری کنم در ویندوز سون این گزینه برای درایو سی به صورت پیش فزض فعاله و خودکار بعد از هر نصب نرم افزار یا سخت افزار یک بک آپ از سیستم تون میگیره البته این ها در شرایطی هستن که کاربر این تنظیمات رو دستکاری نکنه
حالا شما هم اگر ویندوزتون رو عوض کردین قبل از نصب درایور روتر تون یک چک پوینت اضافی جهت اطمینان و جلوگیری از خرابی احتمالی تهیه کنین :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا