سوال و خرید سرور ویندوز

modj.ir

Member
راستش این تاپیکم هم سوال هست، هم خرید، اینه که موندم کجا بزنم، بهترین بخش رو براش لااقل توو قسمت سرور های ویندوز دیدم
اگر جاش اشتباه ببخشید

اولا همونطور که می دونیم رووی VPS ها وقتی یکی دیگه از مشتری ها کمی از CPU کار می کشه، سرویس بقیه کند میشه و عملا غیر قابل استفاده ! شاید مدت کوتاهی باشه، اما حتی 5 دقیقه در روز RAR کردن یک فایل بزرگ و سنگین، می تونه همون 5 دقیقه دان بودن و در نهایت آزار رو به همراه داشته باشه !
من برنامه ای دارم که برای اجرا نیاز به CPU پنتیوم 4 2.4 گیگ قدیمی داره ! یعنی CPU سنگینی نمی خواد ! رم هم از 512 مگ به بالا ، با در نظر گرفتن خود ویندوز، 1 گیگ هم زیاده !

شنیدم هنوز میشه سرور هایی پیدا کرد که همین مشخصات پایین رو دارن، منتهی 24 ساعته به اینترنت پر سرعت دسترسی دارن. کسی جایی رو می شناسه ؟

سرعت اینترنت اینها چطوره ؟ پینگ لحظه ای برام مهمه، اصلا نباید یهو زیاد بشه !

می خواستم بدونم چرا سرور های خارجی رو از ایران خیلی کند پینگ می کنیم ؟ یعنی مثلا من تمام سایتهای ISP های بزرگ ایران رو فوقش با 50~80ms پینگ می کنم ، اما از یاهو تا گوگل و ... همه بالای 280 تا 320 ms هستن ! مشکل 2 لایه فایروال ایران هست ؟

حالا توو ایران جز رادکام جای دیگه سرویس داخلی نمی ده ؟
VPS ایران می خوام، مشخصات هم برام مهمه، با توجه به این تاپیک :
http://www.radcom.ir/forum/default.aspx?g=posts&t=302
کسی جای دیگه نمیشناسه بتونم سرویس خوب VPS لااقل، توو ایران بگیرم ؟

E-Boy

کاربر فعال انجمن طراحی وب سایت
سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
فکر کنم هاست ایران هم بده .
یه سوال ازشون بکنید .
موفق باشید .

modj.ir

Member
با تشکر از E-Boy عزیز که توو یاهو هم بیشتر حرف زدیم.با ناامید شدن از سرور های ایران، هنوز کسی لااقل سروراختصاصی خارجی با مشخصات پایین که گفتم رو سراغ نداره ؟

scooter2005

Member
از آريا هاست دات نت هم بپرسي ضرر نداره شركت خوبيه فكر كنم ارائه بده

kianonline

Member
با سلام

سرور را از کجا می خواهید آلمان / انگلیس ؟

پاینده باشید.

modj.ir

Member
سرور رو ترجیحا از ایران می خوام. فعلا قیمت اینها که دیدم سر به فلک کشیده هستن ! سرور توو خارج بگیرم از VPS اینها ارزونتر در میاد:lol:

اما اگر توو کشورهای خارج سرویس خوب می تونین بدین، ممنون میشم یک آیپی از یکی از سرویسهاتون ( برای اینکه پینگش کنم ) که برای یکی از مشتری ها گرفتین ( چون خود سرور رو معمولا سریعتر میشه پینگ کرد )بعلاوه لیست قیمتها برام بفرستین

kianonline

Member
سرور رو ترجیحا از ایران می خوام. فعلا قیمت اینها که دیدم سر به فلک کشیده هستن ! سرور توو خارج بگیرم از VPS اینها ارزونتر در میاد:lol:
اما اگر توو کشورهای خارج سرویس خوب می تونین بدین، ممنون میشم یک آیپی از یکی از سرویسهاتون ( برای اینکه پینگش کنم ) که برای یکی از مشتری ها گرفتین ( چون خود سرور رو معمولا سریعتر میشه پینگ کرد )بعلاوه لیست قیمتها برام بفرستین

با درود ،

ما می توانیم از کشورهای دیگر به شما ارائه دهیم. در مورد آی پی سرورهایمان: شما برای این مورد بهتر است که در پشتیبانی شرکت http://www.kianonline.net/support.php مطرح نمایید. قیمت ها هم در سایت شرکت موجود است. ( و یا اینکه پیغام خصوصی ارسال نمایید تا خدمتتان عرض کنم ).

salam
man niyaz be vps daram .
kasi adres vagheymat dare
mer30
لطفا بیشتر توضیح دهید... آیا سرویس دهنده می خواهید خارجی باشد یا ایرانی ؟ سرویس خاصی می خواهید ؟ لینوکس یا ویندوز ؟ اعلام بفرمایید تا شاید بتوانم راهنمایی کنم.

پاینده باشید.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا