سوال های من

agha_reza_3dlove

New Member
سلام به تمام کاربران محبوب مجید آن لاین .

من در زمینه کار با برنامه سینما فور دی مشکلاتی دارم که امیدوارم دوستان محترم بتونن منو راهنمایی کنن

دستتون درد نکنه اینا رو خیلی احتیاج دارم اگه جوابمو بدین ممنون می شم.

شما می دونید چطوری بایدفریم های ایجاد شده رو کپی کرد؟
در ضمن یه لینک برای دانلود فایل های اچ - دی - آر - آی رو می خواستم

لطف می کنین .

:wink:

mani_director

New Member
salam man ham hamchonin moshkeli daram wali zyad mohem nist man mikham bedonam to cinema 4d mishe bar roye yek spline e marpich object dorost kard? masalan mikham roye yek khate fanari shekl be tedade 20 ta sphere besazam aya cinema 4d mitone be raweshe sade ye in karo anjam bede? mamnoon

akram.c4d

New Member
mani_director گفت:
salam man ham hamchonin moshkeli daram wali zyad mohem nist man mikham bedonam to cinema 4d mishe bar roye yek spline e marpich object dorost kard? masalan mikham roye yek khate fanari shekl be tedade 20 ta sphere besazam aya cinema 4d mitone be raweshe sade ye in karo anjam bede? mamnoon

فک کنم بایذ از تگ (((الاین تو پد )))) استفاده کنی

ولی زیاد مطمئن نیستم بهتره دوستان جواب بدن.

akram.c4d

New Member
راستی من تو قسمت تنظیمات رندر به یه علامتی بر خورد کردم که نوشته بو د After Effects می خواستم بدونم این گزینه چیه و آیا برای این هست که خروجی صحنه رو با فرمت اختصاصی برنامه Adob After Effects ذخیره میکنه ؟ اگه این طور هست باید چه ورژنی از این برنامه رو تهیه کرد؟ چون من با ورژن 5 اونو وا کردم ولی نمی شناختش

دستتون درد نکنه و همه موفق باشید

ToFaN

Well-Known Member
agha_reza_3dlove گفت:
سلام به تمام کاربران محبوب مجید آن لاین .

من در زمینه کار با برنامه سینما فور دی مشکلاتی دارم که امیدوارم دوستان محترم بتونن منو راهنمایی کنن

دستتون درد نکنه اینا رو خیلی احتیاج دارم اگه جوابمو بدین ممنون می شم.

شما می دونید چطوری بایدفریم های ایجاد شده رو کپی کرد؟
در ضمن یه لینک برای دانلود فایل های اچ - دی - آر - آی رو می خواستم

لطف می کنین .

:wink:

سوال اول من متوجه نشدم درست میشه کاملتر توضیح بدین؟
سوال دوم هم بفرما
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=46626
لطفا از نوشتن بصورت فینگلیش خوددرای کنید
موفق باشید :)

جدیدترین ارسال ها

بالا