سوال:روش 3 بعدی کردن فیلمهای 2 بعدی

mona65

New Member
این روزها خیلی تبلیغات رو دیدم که میگن فیلم 2 بعدی شما رو 3 بعدی میکنیم .که باید با عینک دید.هزینه های زیادی هم میگیرن .یکی از همکارام این کار رو انجام میده میگه فیلم 2 بعدی بیارید 3 بعدی میکنم.:-? مگه برای فیلم 3 بعدی لازم نیست که فیلم برداری هم خاص باشه.اصلا دوربین های مخصوص داره من نمیدونم اون چجوری این کار رو انجام میده .میشه راهنمایی کنید و طریقه 3 بعدی کردن فیلم رو کامل توضیح بدید. به نظرتون با چه نرم افزاری این کار انجام میشه.اصلا همین فیلهای سینمایی که bluerey هست و باید با عینک دید چجوری درست میشه. ؟؟چند شب پیشها یه فیلم 3 بعدی دیدم خیلی جالب بود هم صداش دالبی بود هم تصویرش 3 بعدی..هر کسی در این زمینه اطلاعاتی داره لطفا توضیح بده.
:-?
با تشکر از شما.

chicchicqq

New Member
این روزها خیلی تبلیغات رو دیدم که میگن فیلم 2 بعدی شما رو 3 بعدی میکنیم .که باید با عینک دید.هزینه های زیادی هم میگیرن .یکی از همکارام این کار رو انجام میده میگه فیلم 2 بعدی بیارید 3 بعدی میکنم.:-? مگه برای فیلم 3 بعدی لازم نیست که فیلم برداری هم خاص باشه.اصلا دوربین های مخصوص داره من نمیدونم اون چجوری این کار رو انجام میده .میشه راهنمایی کنید و طریقه 3 بعدی کردن فیلم رو کامل توضیح بدید. به نظرتون با چه نرم افزاری این کار انجام میشه.اصلا همین فیلهای سینمایی که bluerey هست و باید با عینک دید چجوری درست میشه. ؟؟چند شب پیشها یه فیلم 3 بعدی دیدم خیلی جالب بود هم صداش دالبی بود هم تصویرش 3 بعدی..هر کسی در این زمینه اطلاعاتی داره لطفا توضیح بده.
با تشکر از شما.

به نظرم چرت و پرت میگن
اگه با نرم افزار باشه شک نکن جیمز کامرون و کمپانی برادران وارنر خدای نرم افزارن
ولی من دیدم با پاور دی وی دی یازده یه قسمت داره که فیلم رو سه بعدی میکنه خط های قرمز و سیاه میاد توی تصویر که با عینک تصویر بهتر از قبل میشه

mnh40

Well-Known Member
تو افتر افکتم میشه
یادمه یکی اموزششو گذاشته بود تو همین انجمن

ailarali

New Member
با سلام
چند تا نرم افزار اومده كه به صورت مختصر به تصوير عمق ميده مثلا يوليد x5 هم اين خاصيت رو داره

hadirazavi373

New Member
با تشکر از شما.

ببین این به دردت میخوره
https://www.youtube.com/watch?v=fFTzkNtzB7s

جدیدترین ارسال ها

بالا