سوال در مورد نحوی کار کردن نرم افزار blend با #C؟؟؟؟

SajadCG

کاربر فعال
سلام.:rose:
من به تازگی نرم افزار blend رو تهیه کردم و می خوام بدونم که چرا وقتی مثلا من یک پروژه توی blend ایجاد می کنم و ذخیره اش می کنم بعد همون فایل ذخیره شده را با vs اجرا می کنم دستورات #C نصبت به قبل فرق میکنه؟؟؟؟
مثلا اگه بخوای enable یک شی را false کنی باید بنویسی lable1.ISenable=false در صورت که قبلا enable تنها بود!!!!!
و یا دیگه اشیاء مثلا باتن متد text را ندارند؟؟؟؟!!!!!

علت چیست ؟؟؟راهی هست دستورات به همون حالتی عادی برگردنند؟؟؟؟

اگه مراحل مثلا ساخت یک باتن را در blend و بعد آوردنش داخل #C را توضیح بدید ممنون میشم.:neutral:

bitaroos

Member
سلام
علت تغییری که در کد ها به وجود آمده، اینه که:
قبلا شما برای برنامه نویسی، یه پروژه از نوع Windows Form Application ایجاد میکردید ولی الان
برای استفاده از Xaml باید پروژه ای از نوع WPF یا همون Windows Presentation Foundation Application
ایجاد کنید. خوب تو این محیط جدید، کدها یه مقداری متفاوت هستند.

--- ساخت button -------
توی اون آموزش هایی که لینک خریدش رو برات پ خ کردم، ساخت button رو یاد داده. در لینک زیر هم
یه سری فیلم رایگان هست که می تونی دانلود کنی و ساخت دگمه هم توش یاد داده. ولی اول باید یه
مقدماتی از کار با نرم افزار بدونی و بعد بری سراغ آموزش های توی لینک زیر، پس حتما اون آموزش
هایی رو که برات پ خ کردم تهیه کن.
فکر هم نکنی با خرید از اون سایت چیزی به من می رسه، اون سایت تو مشهده و من جنوب خوزستانم:lol:.
http://expression.microsoft.com/en-us/cc197141

الان blend رو روی کامپیوترم ندارم و چون خیلی وقت پیش باهاش کار کرد بودم دقیق یادم نیست، ولی
تا اونجا که یادمه :
اول یه button عادی میسازی
و بعد روش کلیک راست می کنی
و بعد Edit Template رو انتخاب میکنی
و بعد هم شبیه اون فیلمی که گذاشته بودم، یه سری Animation برای رخداد های، mouse Enter و .... میسازی

هیچ وقت نباید از اول شروع به ساخت button کنیم. وقتی از edit Template استفاده می کنیم، تمام event های
button رو داریم و فقط چند تا انیمیشن بهشون اضافه می کنیم.
ولی اگر از اول شروع به ساخت Button کنی، تمام event ها رو دستی باید برای button قرار بدی.

موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا