سوال در مورد قسمت ( مشخصات شما )

skh_med

Member
با سلام

2 تا سوال در مورد قسمت منوی کاربری داشتم .

اول اینکه چرا وقتی مثلا وارد قسمت مشخصات شما می شیم صفحه یونیکود نیست و کلمات علامت سوال نشان داده می شن .

دوم اینکه آیا برای ویرایش منوی کاربری مثل مشخصات شما یا ارسال مطلب توی قسمت admin بخشی وجود نداره و چجوری می شه این ها رو ویرایش کرد ؟

mambolearn

Active Member
- میشه آدرس سایت رو بدین من یه چک بکنم ؟

- در قسمت مدیریت مامبو ، از منو های بالا مسیر زیر رو دنبال کنید :

Menus >> User Menu

در صفحه باز شده شما قادر خواهید بود منویی که در هنگام لاگین کردن به کاربران نمایش داده میشود را ویرایش کنید .

یا علی
فیروزمندان

skh_med

Member
درسته می تونم این منو رو ویرایش کنم . اما محتویاتش یعنی مثلا اگه بخوام قسمت مشخصات شما رو تغییر بدم از کجاست . در ضمن من رو لوکال کار کی میکنم . صفحه فیلد های مشخصات شما مثلا یونیکود نمیاد . حتی پیغامی که هنگام اشتباه دادن کلمه عبور میاد هم ( یعنی box پیغام ) یونیکود نیست .

mambolearn

Active Member
mambolearn گفت:
- میشه آدرس سایت رو بدین من یه چک بکنم ؟

- در قسمت مدیریت مامبو ، از منو های بالا مسیر زیر رو دنبال کنید :

Menus >> User Menu

در صفحه باز شده شما قادر خواهید بود منویی که در هنگام لاگین کردن به کاربران نمایش داده میشود را ویرایش کنید .

یا علی
فیروزمندان

- همینطور که گفتم با رفتن به مسیر زیر شما قادر خواهید بود تک تک فیلد ها از جمله مشخصات شما رو ویرایش ، حذف ، اضافه کنید .

- در مورد مشکل Unicode :

فایل template/yourTemplateName/index.php رو باز کنید . کد زیر رو پیدا کنید :

کد:
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; <?php echo _ISO; ?>" />
و با کد زیر جایگزین کنید .

کد:
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8" />

یا علی
فیروزمندان

skh_med

Member
من همون مسیر رو که گفتین واسه تغییر فیلد ها رفتم . اما وقتی User Menu رو می زنم و مثلا آیتم مشخصات شما رو انتخاب می کنم توی صفحه ای که میاد اسم منو هست و لینک و عکس و سطح دسترسی . جایی برای تغییر مشخصات نداره . کاملا موندم .

mambolearn

Active Member
فیلدهای مشخصات قابل تغییر نیستند . شما اگر تمایل دارید فیلدها رو کم یا زیاد کنید باید کامپوننت و ماژول user extended رو استفاده کنید . این کامپوننت و ماژول در قسمت دانلود سایت مامبولرن هست .

یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا