سوال در مورد سيستم عامل

:Mohsen:

کاربر باتجربه
سلام
كسي از دوستان سيستم عامل بدر بخوري براي 3d و كلا كاراي گرافيكي ميشناسه؟
من تا حالا با xp sp2 32 bit كار ميكردم
ولي قصد دارم ويندوز بهتري رو نصب كنم
از دوستان، xp , vista اگه كسي كار كرده و راضيه، مشخصات دقيق سيستم عاملو بده تا منم برم دنبالش
موفق باشيد

کاربر باتجربه
xp 64 sp3 نتونستم گير بيارم
بجز اون چي پيشنهاد ميكنيد

ali_118

کاربر VIP
ميتوني از اينترنت بخري !

البته اگه نتونستی دانلود کنی !

سرویس پک سه به تنهایی حدود 350 مگابایته (32 بیت البته !) و رایگان هم قابل دانلود هست

اگه لینک 64 بیت رو هم پیدا کردم میزارم

.:. soroosh .:.

Active Member
خب الان این دوستانی که دارن سیستم‌عامل ۶۴ بیت معرفی میکنن ، آیا مطمئن هستن که سیستم این دوستمون ۶۴ بیت ساپورت میکنه ؟!

دوست عزیز :
شما ابتدا مشخصات سیستمتون را بدید تا ببینیم چی هست .
بعد نسبت به مشخصات سیستم سیستم‌عامل را پیشنهاد کنیم .
اگه سیستم شما قوی باشه میتونید ویستا نصب کنید .
اما اگه ضعیف باشه بهتره xp نصب بشه .
حالا بین ۶۴ بیت و ۳۲ بیت بودن هم باید ببینید سیستم شما کاملا سازگار هست با این ۶۴ بیت یا نه .
اگه سازگار باشه و ضمنا رم سیستم هم بیشتر از ۳ گیگ باشه خب مسلما بهتره که ۶۴ بیت نصب کنید .
و الی همون ۳۲ بیت کافیست .

کاربر باتجربه
آره سروش جان سيستم من 64 بيتيه و از لحاظ سخت افزار مشكلي ندارم
من ميخوام دوستان سيستم عاملي رو معرفي كنن كه خودشون باهاش كار كرده باشن يا لااقل ازش خبر داشته باشن

سلام بچه ها اگه میشه منو راهنمایی کنین برای ساخت ی چنین نارنجکی مشکل دارم
بمن بگین سوراخهای روی دیواره رو چطور ایجاد کنم؟ ممنون

attachment.php

پیوست ها

• flashbang.jpg
    flashbang.jpg
    36.3 کیلوبایت · بازدیدها: 24

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
تاپیک به فنا رفت !!! :wink:

سلام محسن جان . خوبی؟
عزیز دلم بهترین گزینه برای کسایی که تری دی مکس کار می کنن همون ویندوزه ... ویندوز 64 بیت سرویس پک 2
ویندوز 64 بیتی در مدیریت حافظه بهتر عمل می کنه ... علاوه بر اینکه مثل 32 بیتی همش گیر باگهای مسخره نمیفتی ....
اگر سی پی یو شما از 64 بیت ساپورت میکنه توصیه می کنم حتما از 64 بیت به جای 32 بیت استفاده کنین ...

حاجی مطمئنی چنین ورژنی وجود داره ؟! آخه من تو سایت مایکروسافت چیزی پیدا نکردم .... شاید از این ورژن های اصلاح شده باشه که اسمشو سرویس پک 3 گذاشتن ... :-?

اگر هم مایا کار می کنی هم ویندوز برات خوبه و مک برات بهتره !
مک او اس بسیار قوی تر از ویندوز در مدیریت حافظه و پردازنده به خصوص روی سخت افزارهای مخصوص به خودش عمل می کنه
اکثر کمپانی های مشهور دنیا از والت دیزنی گرفته تا شرکت های طراحی گرافیک از مک به عنوان سیستم عامل اصلی استفاده میکنن....
متاسفانه مکس ورژن مک هنوز ندیدم ....

اما مکس روی همه سخت افزارها قابل نصب نیست ... روی تمام سخت افزارهای تولید شده توسط اپل قابل اجراست ... اما روی فقط سخت افزارهای غیر اپلی کار میکنه که سی پی یو اینتل داشته باشن و این سی پی یو از x86 ساپورت کنه ...

البته کارایی واقعی این سیستم عامل فقط روی سخت افزارهای خودش قابل درکه

جدیدا هم مایکروسافت داره به شدت روی 64 بیتی بودن ویندوز 7 مانور میده ... شعارش یه چیزی تو این مایه هاس : لذت 64 بیتی واقعی !!

امیدوارم بیشتر سر در گمت نکرده باشم :wink::lol:

همگی موفق باشین

کاربر باتجربه
ممنون متين جان
تا حدي تكليفم معلوم شد
يه سوال ديگه
حالا اگه من بخوام يه xp sp2 64 نصب كنم مخصوص كاراي گرافيكي، ميتونم كنارش يه vista sp2 هم نصب كنم؟ البته نمي دونم كه سرويس پك دويي كه من ديدم واقعي هست يا نه و آيا اين ورژن 64 بيت و 32 داره و كدومش بهتر جواب ميده(هم تو نرم افزار و هم بازي)
بازم ممنون

gigamax

آره میشه اما چرا می خوای این کارو بکنی !؟ یعنی چرا می خوای ویندوز xp 64bit و ویستا 64bit نصب کنی رو سیستمت ؟!

64 بیتی بودن ویندوز باعث میشه یه سری نرم افزراهایی که با سخت افزار ارتباط مستقیم دارن و قبلا رو 32 بیتی نصب میشدن ، روی 64 بیتی نصب نشن

اگر می خوای دوتا ویندوز داشته باشی یکی 64 بیتی باشه برای کارای طراحی و گرافیک و کلا کارای سنگین
و یکی دیگه یه ویندوز 32 بیتی حالا xp ویستا بستگی به خودت داره ، برای کارایی دیگه و علی الخصوص اینترنت

موفق باشی

کاربر باتجربه
همين كارو ميكنم
متين خودت چي پيشنهاد ميكني؟
نظر خودم اينه كه يه xp sp2 32 و يه vista 32 نصب كنم

gigamax

این که شد همون ....

پیشنهاد من window xp 64bit sp2
و یک ویندوز 32 بیتی دیگه مثل windos xp 32 bit sp2 یا windows vista 32bit sp1 ه ....

من اگر سیستم جدیدی گرفتم ، به هیچ عنوان از سیستم عامل دیگه غیر از مک استفاده نمی کنم ... چون واقعا میارزه ....

جدیدترین ارسال ها

بالا