سوال در مورد ساخت آپلود سنتر

Mirzaie

New Member
با سلام به همه دوستان عزیز در انجمن مجید آنلاین. با توجه به اینکه از مدتها پیش با سایت مجید آنلاین آشنا شدم و بخشهای مختلف اون رو دنبال میکردم تصمیم گرفتم که به جمع کاربران این انجمن تخصصی خوب به پیوندم ، تا در کنار هم ساعات پربار و ثمر بخشی رو دنبال کنیم. خوب برای شروع من یک سوال اساسی در مورد ساخت آپلود سنتر دارم.
از مدتها قبل تصمیم داشتم که یک آپلود سنتر راحت و ساده مثل همین آپلود سنتر مجید آنلاین به آدرس http://img.majidonline.com درست کنم که علاوه بر فایلهای متداول تصویری بتوان فایلهای ZIP و RAR رو هم با اون آپلود کرد. با اینکه خیلی در اینترنت دنبال کدهای ساخت چنین آپلود سنتری گشتم، ولی چیز بدرد بخوری پیدا نکردم. حالا از مدیران و مخصوصا آقا مجید طراح سایت مجید آنلاین درخواست دارم اگر براشون امکان داره این کدها رو برای استفاده بنده و دوستان روی سایت قرار بدهند و اگر این امکان وجود نداره لااقل کدهای نمونه خارجی رو برای دوستان بزارن تا ما هم بتونیم آپلود سنتر برای خودمون درست کنیم. در ضمن اگر این کار منوط به قرار دادن یک لوگو یا بنر تبلیغاتی از مجید آنلاین باشه هیچ اشکالی نداره ... بلاخره برای ساخت همچین آپلود سنتر خوبی زحمت کشیده شده و گذاشتن یک تبلیغ از سایت مجید آنلاین حداقل کار ممکنه برای تشکر از اعضای و مدیران محترم این سایت خوب و حرفه ای هست.
با تشکر ... محمد
smile1(42).gif

bache +

Well-Known Member
فکر کنم باید تاپیکو اوورد بالا تا توجه شه
من برنامه اپلود سنترو چه جوری نصب کنم؟

Mirzaie

New Member
SalarSoft گفت:
یک نمونه که به زبان asp.net است:
http://files.somee.com

در صورتی که مایل باشید سورس آن را بدهم.
ممنون ميشم اگر لطف كنيد. لطفا بنويسيد چطور ميشه حجم فايلهاي قابل آپلود رو براش تعريف كرد. و همچنين نوع فايلها رو ؟

SalarSoft

New Member

mersiuse

Member
Agha vaghan dastet dard nakone mishe ye meghdar etelat e bishtar bedi man chize ziadi nemidonam khob balad nistam tashakor

سلام دوست عزیزم من من خیلی این کد را دوست دارم و اگر لطف کنی و این کد را به من بدهی ممنونت میشوم راستی من فقط میخواهم عکی آپلود کند میخواهم یه چیزی تو مایه های آپلودر مجید آنلاین یا تینی پیک باشد
اگر لطف کنی و این کدها را به من بدهب من ممنون شما میشوم.

جدیدترین ارسال ها

بالا