سوال درباره اين‌ديزاين ام‌اي

S.H.R.M.K

Well-Known Member
من شديدا خواستارم در اين سايت يه انجمن اين ديزاين ساخته بشه .
با تشكر

منم شدیدا موافقم دلیلشم اینه که صفحه آرایی یکی از موضوعات اصلی گرافیک هست و نه یک موضوع جانبی از مدیرای سایتم درخواست دارم در صورت امکان مثل انجمن چاپ این انجمن رو هم راه بندازن.

با سلام به همه
دوستانی که مخالف هستن که سی و پنج هزارتومن بدن برای یک نرم افزار حتما حاضرن به جاش هزاران تومان خرج وقتشون کنن و به جای اینکه از خدمات یه شرکت که داره یک نرم افزار رو ارائه میکنه استفاده کنن خودشون میشینن و ساعتها وقتشون رو (که احتمالا بی ارزش هست) هدر میدن تا به مسائل و مشکلاتی که ما اونها رو خیلی راحت براشون حل میکنیم برسن
ٱقا وقتتون رو هدر بدین (از نظر شماها) بهتر هست
پولتون رو خرج نکنین
وقتتون رو بیشتر هدر بدین مسلما اطلاعات بهتری پیدا میکنین
راستی ٱدم چرا بره دانشگاه و کلی پول خرج کنه تو خونه پهلوی مامان جون و باباجون هم میشه کتابهای علمی خوند

شاید شما ادیسون باشید

دوست عزیز در مورد صحبت های شما هم تا حدودی قبولشون دارم ولی باید بدونید که این شرکت ها هم از همین ابزار موجود و برنامه های کرک شده استفاده میکنن و پول بی زبون مردومو میگیرن البته گفتم قبول دارم چون واسه افرادی که زیاد به کامپیوتر وارد نیستن میتونن راه گشا باشن ولی برای کسایی مثل من یا بچه هایی که با کامپیوتر وارد تر هستند دادن این پولا یکم زور داره.
من ایندیزاین رو دانلود کردم سی اس 2 ام ای رو و اگرم کسی بخواد میتونم برای دانلود بزارمش هسچ مشکلی هم نداره.
برای فارسی نویسی هم میتونید از نرم افزار مریم نسخه 4 استفاده کنید.

hamid ir

Well-Known Member
كما كان بعد از گذشت دو سال و با داشتن كلي اشكال هنوز هم مي گم عشق است اين ديزاين
من زیاد باهاش کار نکردم.ولی خیلی از محیطش خوشم میاد.از کار کردن باهاش لذت میبرم

S.H.R.M.K

Well-Known Member
آقا کسی در مورد برنامه Incopy چیزی میدونه ؟
من فقط میدونم که مکمل برنامه ایندیزاین هست.
ممنون میشم توضیح بدید.

جدیدترین ارسال ها

بالا