سوال خييييلي فوري و عجله اي ! ( ايمپورت كردن دي وي دي به داخل پريمير)

sibesabz14

Member
سلام ---------------------------------------------------------]

يه مشكل حاد پيش اومده برام اگه ميشه كمك كنيد

يه دي وي دي هست كه بايد ايمپورتش كنم توي پريمير اما هيچ جوري نتونستم بكشونمش تو برنامه . از هر راهي كه به ذهنم رسيد استفاده كردم اما خوب جواب نگرفتم . از طريق يوليد ، تبديل كردن با نرم افزارهاي مبدل به صورت مستقيم و غير مستقيم ، و ... .با يوليد وقتي ميخوام ايمپورتش كنم تا يه درصدي ميره و گير ميكنه . بعضي مواقع هم تبديل ميشد اما نميتونستم تو برنامه اجراشون كنم . خيلي هم مهمه برام اين كار . اگه ميشه كمك كنيد .:sad:

( در ضمن اين دي وي دي مشكل خاصي نداره . چون اجرا ميشه و تصوير رو نشون ميده .) :-?

با تشكر فراوان ----------------------------------------------]

:Mohsen:

کاربر باتجربه
دوست من نه پرمير و نه يوليد تا اونجا كه من ميدونم فايل هاي دي وي دي رو نمي خونن، ولي نرم افزار پرمير المنت اين كارو انجام ميده، از اون استفاده كنين، برادر كوچيكه پرمير پرو حساب ميشه!

sibesabz14

Member
خيلي ممنون از جوابت محسن جان

اما اين پريمير المنت رو از كجا ميتونم گير بيارم ؟ آيا همراه خود پريمير نصب ميشه ؟ يا بايد جدا تهيه كنمش ؟ (من از مجموعه ي ادوب cs4‌استفاده ميكنم ، آيا توي اين مجموعه وجود داره ؟)
در ضمن اگه روش انجام اين كار توسط المنت رو هم بهم بگي ممنون ميشم

آخرین ویرایش:

tirgas

Active Member
البته يه نكته ديگه هم هست، شايد DVD شما Protect شده و نميشه ازش كپي تهيه كرد و يا تبديلش كرد به فورمت‌هاي ديگه مثل DivX

:Mohsen:

کاربر باتجربه

اما اين پريمير المنت رو از كجا ميتونم گير بيارم ؟ آيا همراه خود پريمير نصب ميشه ؟ يا بايد جدا تهيه كنمش ؟ (من از مجموعه ي ادوب cs4‌استفاده ميكنم ، آيا توي اين مجموعه وجود داره ؟)

اين پرمير المنت يه نرم افزار جداست كه توسط ادوبي توليد شده، مثل همين پرمير خودمون هست ولي يكم ساده تره، من با ورژن 2 اون كار كردم، ولي الان 4 يا بالاترش هم اومده، با cs4 ها عرضه نشده، چون مبتدي تره، تو بازار بگردي حتما پيداش ميكني، روش كارش هم تقريبا شبيه همين پرمير پرو هست

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
این روشی که محسن هم گفت خوبه

اما یه آزمایش بکن ببین میشه یا نه :
وقتی بخوای فیلمهای دی وی دی رو از فرمت دی وی دی تبدیل به فرمتهای دیگه مثل DivX یک عملی انجام میدی به نام rip کردن . نرم افزارهای اختصاصی اینکار هست . مثل Xilisoft DVD Ripper Platinum 4 هم سرعتش خوبه هم کیفیتش . با این که ریپ کردی راحت می تونی ببری توی پرمیر

موفق باشی

mhasan63

Member
سلام...
من هم با پریمیر سی اس 2 و هم با یولید 12 موفق شدم از دی وی دی استفاده کنم. ایراد از پریمیر و یولید نیست.

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

موقع ساخت و رایت DVD، بعضی وقت ها یه ضعف سیگنال باعث می شه یه قسمت کوچیک از اطلاعات روی دیسک ذخیره نشه.
موقع پخش فیلم، این کمبود نادیده گرفته می شه و فیلم بدون هیچ مشکلی پخش می شه؛ ولی وقتی بخوایم فیلم رو به هر چیزی تبدیل کنیم (چون باید کل اطلاعات پردازش بشه) این کمبود نادیده گرفتنی نیست و مشکل ساز می شه.
اینه که بعضی از DVDها رو نمی شه به هیچ روشی کپی کرد.

ولی ما وقتی به این مشکل برمی خوریم، تنها راه این می شه که فیلم رو با Player پخش و روی سیستم کپچر می کنیم.

التماس دعا
یا علی

mostafa728

New Member
لیکوید را امتحان کن

با سلام خدمت دوستان عزیز
تا اونجایی که من می دونم با یولید میشه اینکارو انجام داد ولی اگه میخوای کارت راحتت تر بشه برنامه لیکوئید رو تهیه کن به راحتی دی وی دی رو میشناسه و ساپورت میکنه. کار کردن باهش هم خیلی سخت نیست ضمن اینکه آموزشش هم در این فروم هست.
موفق باشید.

hossein_ir

Member

سلام
اين ورژن رو بايد جداگانه تهيه كنيد
ولي از نظر كارايي خيلي بهتر از ورژن هاي پرو براي كاربران غير حرفه اي است
كار كردن باهاش هم راحتر است
در مورد تبديال فرمت
بهترين فرمت براي وارد كردن به پريمير avi است
با جت آديو آزمايش كنيد شايد بتونيد تبديل كنيد
اول فايلهاي vob رو انتخاب وبعد فرمت خروجي رو avi انتخاب كنيد

جدیدترین ارسال ها

بالا