سنگینی فایل

-abdollah

New Member
سلام خسته نباشید در مورد کار کردن در محیط مکس وقتی حجم کار زیاد باشه یا چند تا فایل مکس رو ادغام کنیم برنامه هنگام کار کردن میپره البته نکاتی رو در این مورد تو سایت مطالعه کردم مثل اینکه حالت اتوماتیک سیو شدن مکس رو غیر فعال کنیم ولی این کار تاثیری تو این مشکل نداشت لطفا راهنمایی کنید؟

Bertali

Member
سلام

بهتره مشخصات سیستمتون بعلاوه ورژن مکسی که کار میکنید رو هم بگید تا قضاوت بر اساس اون باشه ! اما من خودم با اینکه سیستم cpu و ram بالایی داره، مشکل سنگین بودن در هنگام کار توی ویوپورت ها رو داشت که بعداً با تهیه یک گرافیک خوب این مشکل رفع شد !

-abdollah

New Member
سلام مشخصات سیستمم این هست لنوو y510 p با رم 16 گرافیک 2 البته یه گرافیک 2 هم به صورت اکسترنال داره ، سی پی یو 2.4 که با مکس 2009 کار میکنم

-abdollah

New Member
سلام

بهتره مشخصات سیستمتون بعلاوه ورژن مکسی که کار میکنید رو هم بگید تا قضاوت بر اساس اون باشه ! اما من خودم با اینکه سیستم cpu و ram بالایی داره، مشکل سنگین بودن در هنگام کار توی ویوپورت ها رو داشت که بعداً با تهیه یک گرافیک خوب این مشکل رفع شد !

سلام مشخصات سیستمم این هست لنوو y510 p با رم 16 گرافیک 2 البته یه گرافیک 2 هم به صورت اکسترنال داره ، سی پی یو 2.4 که با مکس 2009 کار میکنم

Bertali

Member
خوب والا من خودم با این لپ تاپ های لنوو کار کردم یک مشکل اساسی که داره همه فکر میکنن اون گرافیک 2 گیگش رو نصب کردن ولی اینطور نیست شما لینک زیر رو یک نگاهی بنداز اونجا گفتم که باید رو high performence بزاری من خودم خدایی واسه یکی از دوستام خون جیگر شدم تا تونستم اون گرافیکش رو نصب کنم آخه یک مشکل اساسی با ویندوز 7 و 8 داره این درایورهای لنوو !

http://forum.majidonline.com/threads/213354-مشکل-گرافیک

جدیدترین ارسال ها

بالا