سلام یک سوال در مورد جستجو یک پسوند خاص در کامپیوتر داشتم

fazelhacker1234

New Member
بسم الله الرحمن الرحیم[

سلام یک سوال در مورد جستجو یک پسوند خاص در کامپیوتر داشتم من آدم تنبلی نیستم آماده خورهم نیستم ولی به هر در ی زدم و کلی کتاب خوندم و کلی سایت ها رو گشتم و چیز بدرد بخور پیدا نکردم و برای چیزی که نمی دونم خیلی تلاش می کتم من اکثر و ب سایت های برنامه نویسی رو گشتم ولی جواب نگرفتم
من در حال نوشتن یک برنامه با ویژوال بیسیک 6 هستم کار این برنامه این که تا فلش به سیستم وصل شد دنبال یک پسوند خاصی داخل فلش بگرده و آن را در یک جا ذخیره کنه و هر وقت فلش من به سیستم وصل شد اطلاعاتی را که ذخیره کرده را روی فلش من کپی کنه . ببخشید که شماره گذاری کردم فقط می خواستم مرتب سوال نوشته باشم

1- روش جستجو را بلد نیستم

2- روش کپی کردن کل اطلاعات فلش را بلدم ولی این که فقط یک پسوند خاص باشه رو بلد نیستم یک چیزی نوشتم ولی فقط فایلهایی که داخل پوشه نبودن را پیدا میکرد و زیر پوشه ها را نا دیده می گرفت

3- روش شناسایی را هم بلدم

در واقع من می خواهم که پسون خاصی به برنامه بدم مثلا (pdf) و فلش مورد نظر را کامل بگرده وهر چه فایل مثلا pdf را پیدا کنه و در جایی ذخیره کنه و بعد که من فلشم را وصل کردم فلشم را شنا سایی کنه و اطلاعات ذخیره شده را بر روی فلش کپی کنه

لطفا ساده و ابتدایی بگید نکه این که هیچی بلد نیستم اما این قدر هم حرفه ای هم نیستم

باز تکرار می کنم که من تمام تلاشم را کرده ام که مزاحم شما شده ام متشکرم به امیدی که همه ما ایرانی ها موفق در همه زمینه های علمی باشیم
[email protected]

جدیدترین ارسال ها

بالا