سلام..من تازه واردم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mostafa_az

Well-Known Member
بابا اين آموزش كهكشانش كه هنوز صفحه اوله

بيچاره اين همه زحمت كشيد آخرشم بهش شك كردن

مخلصيم
مصطفي

kami_mz

Well-Known Member
در اين که سايان وجود خارجي داره يا داخلي شکي نيست که معلوم نيست.
اينم که مي گه ( بلانسبت البته!) گرافيستم راست و دروغش با خودش.
شوخي کردم بابا. راست ميگه خيرسرش گرافيسته.
کارش هم بد نيست گويا( ما که نديديم!!!).
ولي در مورد کار درستا يه نفر يادتون رفته: زنده ياد ايمان ياري. اولين مدير بخش فتوشاپ که فعلا يه کم مرحوم شدند. ايشونو عرض مي کنم:http://forum.majidonline.com/member.php?u=1005
اين وب سايتشه:http://www.imanyari.com/ .ولي اگه تونستيد بريد توش حرفه!
قديما که زنده بود گرافيست حرفه اي بود. الانو ديگه خدا مي دونه! :) :D

Ghamnevis

Well-Known Member
زرشك !
بابا دمتون گرم :lol:

با اين اوصاف شما ها بايد بريد بميريد كه :) :wink: ! چرا ؟ چون مدت چند ماه يكي كه نه معلوم نيست وجود خارجي داره يا نه ! به قول كامي اصلا مذكر است يا مونث ! و از اون مهمتر !!! گرافيست هست يا نه داره بهتون مديريت ميكنه :) :cool:

مگه من قراره بيام اينجا طرحام را بزارم ؟ :wink:

همچين كار شاقي نديدم و نداشتم كه بخوام بزارم ! اگر طرحهاي كليشه اي و كهنه (با يكم ايده نو) ميخوايد بگيد تا بزارم ! اصلا چرا عجله ميكنيد ؟ يكم صبر كنيد به وقتش !

به حرف كامي هم توجه كنيد... راست ميگه... آقاي ياري را من كارهاش را دنبال ميكردم ولي خوب سايتشون از نزديك چندين ماه پيش هنوز قراره كامل بشه ! چند وقت هم هست كه ديگه نمياد :)
ظاهرا هرچي گرافيست خوب بوده پس از مدتي كه مياد اينجا سر به نيست ميشه ! اون از آقاي ياري.. مهرداد هم كه دار فاني را وداع گفته :)

حالا ! شايدم من نيستم ! شايد هستم ولي فكر ميكنم كه نيستم در نتيجه شماها به اين نتيجه كه من نيستم ولي هستم رسيديد ! پس بيخيال من !

Ghamnevis

Well-Known Member
بلا به دور انشاالله :)

ظاهرا هر كي مياد اينجا يهو كار و بارش ميگيره اينجا را بيخيال ميشه :)

مهرداد كه حرفش بود بره اونوراي آب ! چند تا پيشنهاد همكاري داشت :wink:

Ghamnevis

Well-Known Member
بله...
يه بنده خدا ايراني مقيم آلمان بود و ...

من زياد در جريان نيستم :)

iman.prs

Active Member
هيچي اين حجا وجود خارجي نداره....اينا همش توهمههه........

:lol:

iman.prs

FashisT

Active Member
چرا حالا بهت برخورد !!! :sad:
باشه به خاطر اين كه دمه عيدي مهست من فعلا بي خيالت ميشم ميگم گرافيستي ولي وجودتو هنوز شك دارم.../ :oops:
..........................................
ولي از شوخي گذشته ادم كه با ظاهر نميشه چيزي رو فهميد مثلا سايان كار مي زاشت اينجا چه فايده يا اموزش ميخاون يا ميگن بابا كارت دزسته به ما هم ياد بده!!1 :neutral: :cry:
پس سايان جان نزاري بهتره ...
از اينكه همه بعد از مدتي ميرن به خاطر اينه كه از دست بچ ه هاي سريشي مثل ما فرار ميكنند ولي خوب بالاخره هر چي وقتي و تاريخي داره شايد من تا دو سه ماه ديگه اصلا زنده نباشم پس نتيجه ميگيريم گرافيست مساوي مرگ :cool: (البته هيچي باشه بعدا...)
فعلا :shock:

mostafa_az

Well-Known Member
Ghamnevis گفت:
زرشك !
بابا دمتون گرم :lol:

با اين اوصاف شما ها بايد بريد بميريد كه :) :wink: ! چرا ؟ چون مدت چند ماه يكي كه نه معلوم نيست وجود خارجي داره يا نه ! به قول كامي اصلا مذكر است يا مونث ! و از اون مهمتر !!! گرافيست هست يا نه داره بهتون مديريت ميكنه :)

در حال حاضر مسپله جديدي رو بايد بررسي كنيم

سايان مذكر يا مونث ؟ اسمش واقعه يا نه ؟

iman.prs

Active Member
اسمش واسه هر دو مي خوره! ...
ولي اين شخصي كه پسرخالش چون پسرخاله نداشته خودش ساخته و واقعي هم نيست مي گن مذكره ! ... حالا اصلشو بايد از سازمان ثبت احوال توهم بپرسيم!

[off topic :lol: ]

iman.prs

roya-387

New Member
گفته بودي (همنشيني رنگهاي هيداكي شي جي وا) رو خوندي. فكر مي كنم مشكل، اصل تركيب رنگ قهوه اي و سبز نيست. درواقع ايراد كار تو اينجاس كه از رنگ سبز توي كل فضا هم استفاده نشده و تك رَوي اين رنگ تو فونت انگليسي يه جورايي هارموني كارو از بين برده. راستش مثل اين مي مونه كه تو مجتمع پارك با روبنده (!) قدم بزني. در كل كمپوزيسيون كار قشنگه. بهرحال مرسي بابت كار خوبت.
رويا

FashisT

Active Member
رویا این تاپیک خیلی قدیمی هست..
الان یه جورایی شما نبش قبر کردی و پیگیرد قانونی داری!
30.gif

فعلا
13.gif

roya-387

New Member
باشه شهرام. من هميشه با زير خاكي سروكار دارم انگار! (ناشي بودن منو به حساب ذوق زده شدنم بزارين)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا