سفارش ساخت یک بازی فلش (با پرداخت هزینه)

hazoha

New Member
سلام دوستان.من نیاز به یک بازی فلش دارم. میخوام تصویری از یک مدرسه پیش زمینه ی کار باشه .بعد 5سمت مختلف در مدرسه مثل مدیر،معاون ، مشاور ، دفتردار ، سرپرست آموزشی در تصویر نوشته بشه و در پایین یا کنار صفحه تصاویری از این افراد باشه تا بچه ها بتونن تصاویر رو با سمتی که نوشته شده جفت کنن و این بازخورد هم داشته باشه مثلا اگه اشتباه تشخیص داده باشن یک صدای اخطار پخش بشه و اگه درست باشه تشویق بشن.
آیا کسی میتونه این بازی رو برای من در طول این هفته درست کنه.ممنون میشم کمکم کنید.در ضمن تمامی تصاویر رو براتون می فرستم.

ava282009

Member
مهاجرت به ایتالیا و تحصیل در این کشور می‌تواند یک تجربه فرهنگی و تحصیلی جذاب باشد. در زیر به چند مرحله برای مهاجرت و تحصیل در ایتالیا اشاره شده است:1. **انتخاب دوره تحصیلی:* - ابتدا باید تصمیم بگیرید که در چه رشته‌ای می‌خواهید تحصیل کنید. ایتالیا دارای دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی معتبری است که برنامه‌های تحصیلی در اکثر رشته‌ها ارائه می‌دهند.2. **آموزش زبان ایتالیایی:**- برخی از دوره‌ها به زبان ایتالیایی ارائه می‌شوند، بنابراین ممکن است نیاز به یادگیری زبان ایتالیایی باشد. در برخی دانشگاه‌ها و دوره‌ها، انگلیسی نیز مورد قبول است.3. **انتخاب دانشگاه و برنامه تحصیلی:** - پس از تصمیم به زبان تحصیل، باید دانشگاه و برنامه تحصیلی مورد نظر را انتخاب کنید. بررسی شرایط پذیرش، سطح شهرت دانشگاه و تسهیلات آموزشی مهم است.4. **درخواست پذیرش:* - برنامه پذیرش دانشگاه را پر کنید و مدارک مورد نیاز را به دانشگاه ارسال کنید. برخی از دانشگاه‌ها ممکن است آزمون و یا مصاحبه تحصیلی برگزار کنند.5. **ویزای تحصیلی:**- پس از دریافت پذیرش، باید ویزای تحصیلی درخواست کنید. اطلاعات کامل در مورد مدارک و شرایط مورد نیاز برای درخواست ویزا را بررسی کنید.6. **آمادگی برای زندگی در ایتالیا:**- مطالعه درباره فرهنگ ایتالیایی، زندگی روزمره، و مقررات مهاجرتی ایتالیا مهم است. همچنین اطمینان حاصل کنید که برنامه مالی و اقتصادی برای زندگی در ایتالیا را مدیریت کرده‌اید.قبل از هر مرحله، توصیه می‌شود که با دقت اطلاعات مرتبط با دانشگاه‌ها، برنامه‌های تحصیلی و الزامات مهاجرت به ایتالیا را بررسی کنید. همچنین، مشاوره از مراکز معتبر یا دفاتر مهاجرت می‌تواند به شما در این مسیر کمک کند.

جدیدترین ارسال ها

بالا