سرویس رایگان اینطوری دیده بودی

امکانات سرویس :

50 مگابایت فضا
1000 مگابایت پهنای باند
تعداد ایمیل : 5 عدد
تعداد پرو تکل انتقال فایل : 5 عدد ( FTP ACCOUNT )
تعداد دیتا بیس : 2 عدد
تعداد ساب دامین : 2 عدد
دامین قابل میزبانی 2 تا ( یکی خودش هست که اتصال میدی و یکی دیگه هم میشه بهش اضافه کرد )
پارک دامین : 1

-------------------------------------------------
سیستم کاملا اتوماتیک بده و در اسرع وقت سرویس شما را میسازه و تحویل میده یعنی همون موقع که ثبت نام میکنید سرویس رو تحویل میده

کنترل پانل : Cpanel11 هست با X3

خلاصه حتما استفاده کنید /

امکانات سیستم :

پشتیبانگیری از وب سایت
میزبانی وب سایت (CMS)
پست الکترونیک Web و POP3
پشتیبانگیری از کامپیوتر شخصی
اتصال هاست به دامنه با تغییر DNS دامنه به آدرس : ns11.mizbannic.com / ns12.mizbannic.com
مشخصات من
بسته های هاستینگ من
محصولات & سرويس ها
دامنه های من
بازاریابی
فیش های پرداختی
مرکز پرسش و پاسخ
ایمیل های من

یکی از منحصر به فرد ترین امکانات این سرویس شارژ و افزایش موجودی حساب کنترل پانل میباشد : شما با شارژ کنترل پانل خود میتوانید کاملا بصورت آنلاین در هنگام سفارش سرویسهای دیگر گروه شرکتهای میزبان نیک اطلاعات اکانت خود را دریافت نمایید.

آقا جان خلاصه بگم یه سیستم کامل هست . ( کاملا آنلاین )

برای دریافت پلن 50 مگابایت بر روی لینک زیر کلیک کنید​

دوستان عزیز فکر نکنم نیاز به اموزش داشته باشه چون 99 درصد فارسی هست
ولی اگه نیاز به اموزش داشتین بگید من در خدمت تون خواهم بود

در ضمن شرکت کاملا معتبر خواهد بود ( عضو شورای انفورماتیک ایران ) و اداره ی صنعتی ایران میباشد

در ضمن اگر میخواید سرویس 50 مگابایت رو روی دامنه اتصال بدید در هنگام سفارش در مرحله انتخاب دامنه دقت داشته باشید که باید عبارت : من مي خواهم تغيير دهم Server Name دامنه موجود خود را يا مي خواهم يك دامنه جديد ثبت نمايم. را انتخاب و نام دامنه و پسوند ان را وارد نمایید

بازم

سرویس رایگان بعدی که در حال حاضر داره آماده میشه : تغییر آدرس های طولانی به کوتاه با خدمات ما بصورت مجانی

منتظر ما باشید .

http://www.mizbannic.com

آخرین ویرایش:

EMIRATES

Active Member
با سلام

آقا واقعاً دمتون گرم خيلی گل و با صفا هستيد.

با تشکر.​

خواهش می کنم .

سرویسهای هاستینگ و ثبت دامنه ما کاملا به صورت ماهیانه هست که با خرید هاستینگ میتونید دامنه های با پسوند COM / NET / ORG / IRAN / IRANI ثبت نمایید .

در این سیستم همه کار به صورت انلاین انجام میشه فقط شما باید حساب رو شارژ کنید دیگه مثله سیستم ثبت دامنه به آدرس http://domain.mizbannic.com می مونه که کنترل پانل رو شارژ میکنی و دامنه رو بدون اطلاع ما ثبت می کنی . حالا برای هاستینگ هم همین طور هست / اگه کنترل پانل شما شارژ باشه در کمتر از 10 ثانیه میتونید اطلاعات اکانت از قبیل نام کاربری و پسوند کنترل پانل سایت رو دریافت کنید .

با تشکر : محمودی

HamidSHS

Active Member
سلام
عالي بود
خواستم ببينم که ميشه آدرس رو بعد از ثبت تغيير داد
آخه من به جاي اينکه اينو بزارم » After-Effects نوشتم : After-EffeTcs
البته يه اکانت ديگه درست کردم
خواستم ببينم که اکر ميشه اون يکي که اشتباه شده رو پاک کنيد
يعني اينو : After-Effetcs.ir
-----------------------------
من اين يکي رو که در جلو لينکشو ميبينيد جديد درست کردم که درواقع از اول ميخواستم اينو داشته باشم » After-Effects.IR
ممنون
ياعلي:wink:

با امید به خدا و همت دوستان بزرگوارمون در انجمنهای گفتگو مجید آنلاین بتوانیم خدماتی گسترده تر در راستای تحولی عظیم برای وب مسترهای گرامی باشیم ,

این سرویس کاملا برای کسانی که امکانات زیر را بخوان فراهم شده :

دیتا بیس : 2 عدد
ساب دامنه : 2 عدد
ایمیل : 2 عدد
پروتکل انتقال فایل : 2 عدد - منظور FTP Account میباشد
کنترل پانل : cPanel11
پشتیبانی 24 ساعته
نصب بیش از 50 اسکریپت در کنترل پانل cpanel11
نصب مدیریت های محتوا : mambo / joomla / MT / NUKE و ..... ( همه مدیریت های محتوا و انجمن گفتگوها را ساپورت خواهد کرد )
لینک دمو : http://demo.ly2.hub.mizbannic.com:2082/login/?user=demo&pass=demo

امکان اتصال دامنه به سرویس : به این ترتیب میباشد که در هنگام درخواست این سرویس عبارت " من میخوام DNS Server دامنه خود .... " را انتخاب نمایید و سرویس را ثبت کنید در همون موقع و بلافاصله سرویس شما در سیستم اکتیو خواهد شد و با ورود به کنترل پانل سیستم و سپس به بخش " بسته های میزبانی هاستینگ من " میتوانید سرویس خود را مشاهده نمایید و سپس بر روی مشاهده جزییات کلیک نمایید تا نام کاربری و کلمه عبور ورود به cPanel را دریافت نمایید /

نکته قابل ذکر به دوستان گرامی : البته شما استاد ما هستید ولی برای بعضی از دوستان اینو میگم چون خیلی تو سیستم درخواست ایت پرسش شده است : حتما به یاد داشته باشید بعد از ثبت سرویس همان طور که در ایمیل ارسال شده به شما گفته شده باید DNS دامنه مورد نظر را به آدرس های زیر تغییر دهید :

DNS 1 : NS11.MIZBANNIC.COM
DNS 2 : NS12.MIZBANNIC.COM
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
جهت حمایت از گروه شرکتهای میزبان نیک و اینکه ما بتوانید در آینده نزدیک برای شما سرویس های دیگری داشته باشیم لطفا در این انجمن و دیگر انجمنهای ...... این سرویس را معرفی نمایید .

بازم خدمت رسانی به شما وظیفه ماست / بخش پشتیبانی 24 ساعته میباشد

سلام
عالي بود
خواستم ببينم که ميشه آدرس رو بعد از ثبت تغيير داد
آخه من به جاي اينکه اينو بزارم » After-Effects نوشتم : After-EffeTcs
البته يه اکانت ديگه درست کردم
خواستم ببينم که اکر ميشه اون يکي که اشتباه شده رو پاک کنيد
يعني اينو : After-Effetcs.ir
-----------------------------
من اين يکي رو که در جلو لينکشو ميبينيد جديد درست کردم که درواقع از اول ميخواستم اينو داشته باشم » After-Effects.IR
ممنون
ياعلي:wink:

دوست عزیز من براتون تو سیستم توضیح دادم .
ایمیل هم شد به شما و مشکلتون حل شد .

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا