ستون بندی در ایندیزاین

nsadra

Member
سلام دوستان عزیز
کسی می دونه چرا وقتی که تکستی رو که در این دیزاین place کردم می خوام دو یا سه ستونه کنم بجای اینکه متن رو از ستون راست شروع کنه از ستون چپ شروع می کنه؟ ممنون می شم کمک کنید.:rose:قبلا سوال کردم اما مشکل حل نشده لطف می کنید راهنمایی کنید خوااااااااااااااااااهشششششششش:cry: یکی لطف کرد گفت با کنترل بی میشه اما من هرچی زیر و رو کردم چیزی در کنترل بی کشف نکردم بازم خواهششششش ملت همیشه در مجید آنلاین!

f@rh@d

Member
شما باید لط منوی Windowsزیر منوی Type and Tab گزینه Story رو باز کنید کاملا مشخصه . 2 نوع ستون داره از چپ به راست و از راست به چپ

nsadra

Member
وااااااااااااای نمی دونم چطوری تشکر کنم. واقعا ممنون. دردسری داشتم. من یکی یکی منوهای این دیزاین رو زیر و رو کرده بودم اما دیگه فکرم به این نمی رسید که توی window باشه. بازم ممنون.
حالا که لطف کردی ببین این مشکل رو هم راهی براش سراغ داری؟ من قبلا مطرح کردم اما به نتیجه درست و حسابی نرسیدم یعنی همیشه یه جوری فقط مشکل رو حل می کنم ولی در مطالب زیاد با زمان کم ریسک کار بالاست. مشکل اینه که در بعضی متونی که از word در این دیزاین place می کنم اعداد برعکس می خوره مثلا 100 می خوره 001، تا اینجاش رو می دونم که باید از digit و character direction هندی عربی فارسی، و چپ و راستی اش رو درست کنم. اما در بعضی فایلها وقتی متن righ to left می شه اعداد برعکس می خوره وقتی left to righ میشه اعداد درست میشه اما متن هم حروف نابجا یا برعکس می خوره، یه جورایی باید اعداد جدا جدا و متن رو جدا left to.... درست کنم. آیا راه حل مطمئن و کلی وجود داره؟

f@rh@d

Member
شما باید گزینه Character Direction رو یه حالت Default بزاری ! یعنی نه از جپ به راست و نه راست به چپ.
این گزینه تو آپشن کاراکتر هست ! شما ستایل پاوقتی پیش فرض می زاری همون طوری که هست چیده می شه !
در ضمن شما باید این تنطیم رو تو استایل پاراگرف اعمال کنی !
امید وارم درست متوجه شده باشم ! اگه مشکل حل نشد بگو !!! واست عکس مسیر گزینه بالا رو برات گذاشتم.

پیوست ها

• z.jpg
    z.jpg
    57.3 کیلوبایت · بازدیدها: 26
آخرین ویرایش:
اين کمک فوري است
سلام
مي‌خواستم يک صفحه 2 ستونه بسازم و کليه پاورقي‌ها در ادامه ستون سمت چپ قرار بگيرند ولي نمي‌تونم
در حالت هر پاورقي زير همون ستوني که وارد شده قرار دارده
فايل نمونه اي که توضميمه است پاورقي ها در دو ستون اومده ، مي خوام که توي يک ستون بياند
ممنون ميشم اگر راهنماييم کنيد

پیوست ها

• آبار علي.pdf
    246.8 کیلوبایت · بازدیدها: 25
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا