سایت ها و منابع مربوط بیلدر + یوزربار های برنامه بیلدر

Alt255

Member
انجمن فارسي مالتي مديا بيلدر به زبان فارسي براي كاربراي ايراني
ورود به صفحه اصلي
ورود به صفحه اصلي انجمن ها

ببخشید ولی انجمن شما کمی ناقص است.اگر بخواهید من لیستی دارم که به شما می دهم وشما انجمن را بر اساس آن طراحی کنید.این لیست را من برای مالتی مدیا بیلدر درست کردم.:)

Alt255

Member
آماده وکامل

انجمن مخصوص مالتی مدیا بیلدر ویرایش و کامل شد.می توانید در آن به فعالیت بپردازید.آدرس انجمن در پست بال است.:d

سلام اول یک وب معرفی میکنم که از چند روزه که کارش رو شروع کرده و اموزش کامل مدیا بیلدر رو میزاره به صورت بخش بخش فعلا یک بخش اشنایی با مالتی مدیا بیلدر رو گذاشته تا دوستان تازه کار درس ها رو دنبال کنن و انشا الله به سطح پیشرفته برسن.
http://mehran32.mihanblog.com
اخرین ویرایش: کم کم داره عالی میشه

با عرض سلام خدمت دوستان عزيز ..

وبلاگي كه در بالا معرفي كرده بودم از نظر محتوا به معرفي يك سري ابزارهاي فوقلاده و ناياب براي MMB تغيير كرده ...

ديگه مباحث اموزشي در اون ادامه داده نخواهد شد ... ( پيش به سوي تحقق بخشدين به روياهاي ديرينه ي MMB كاران :wink: )

لينك

splinter cell

Well-Known Member
Userbarهای انجمن مالتی مدیا بیلدر

با سلام به همه دوستان!:)
در زیر چند تا signature bar (امضای کاربری) مخصوص بروبچه های انجمن MMB گذاشتم که در دو سایز کوچک و بزرگ تهیه شده است و در حجم های کوچک! که شما عزیزان میتونید در امضاهای خودتون از اونها استفاده کنید.لازم به ذکره که در طراحی اونها از نظرات مدیران انجمن استفاده شده که از اونها تشکر میکنم.
بنظر میرسه استفاده از این امضاهای کاربری مزیتهایی داشته باشه که از جمله اونها اینه که:
>>> بروبچه هایی که تخصصی کار بیلدر رو دنبال میکنند بهتر و راحت تر همدیگر رو میشناسند
>>>و دیگه اینکه تبلیغی هم واسه این انجمن که خیلی از ما دانسته هامون رو اینجا بدست آوردیم میشه:wink:
>>>و پای دوستان دیگر هم به اینجا کشیده میشه و این خودش میتونه سرآغاز یک تعامل جدید باشه که به پویایی و نشاط انجمن کمک میکنه!
نحوه استفاده:با اینکه همه شما استاد من هستید ولی بابت خالی نبودن عریضه عرض میکنم روی امضای مورد نظرتون راست کلیک کنید و properties رو انتخاب کنید و آدرس عکس رو کپی کنید.
سپس در قسمت ویرایش امضای خودتون insert image رو بزنید و آدرس رو اونجا paste کنید.

سایز بزرگ:
big_blue.gif

big_brown.gif

big_green.gif

big_red.gif

big_black.gif

--------------------------------------------------
سایز کوچک :

small_blue.gif

small_brown.gif

small_green.gif

small_pink.gif

small_red.gif

small_red2.gif

small_soft.gif

ali abedian

Banned
سلام به همه گل و بلبلای سرور خودم!!

آقا خوبه این کار.. اما یه ایرادی هست.. چرا این مجیدآنلاین اینقدر دیر بالا میاد.. یه طوری هم هست که نمیشه ازش دل کند.. مجبوری 15 دقیقه (دروغ بزرگ) بشینی تا یه صفحه لود بشه.. با اینکه یه مقداری سرعت اینترنتمو افزایش دادم در سال جدید ولی باز اعصاب آدمو به هم می ریزه تا می خواد لود شه..

اما در مورد امضا ها باید بگم جالبه.. اما من امضای خودمو مجبورم استفاده کنم چون همیشه دوست دارم تغییرش بدم.. خوب من اینطوریم دیگه..

دست شما هم درد نکنه آقا جان عمو! لطف دارید به این انجمن و بچه هاش! ایشا الله خدا خیرت بده مرد جوان!

ali abedian

Banned
راستی حالا که بحث در مورد امضا و شکلکو و نماد شخصی شد منم یه سوال بپرسم؟!!

خب می پرسم!

چه طوری میشه با فایلهای png به قول قدیما دوربری شده عکس نماد شخصی رو بذارم که دورش هم خالی باشه یا به قول با کلاسا ترنسپرنس باشه؟!!
آی قربونتون برم!! اگه جواب بدین خیلی باحالین والا.. در ضمن باید بگم که من عکس مورد نظر رو چند بار لود کردم ولی نشد که نشد ولی برای بعضی دوستان میشه.. من نمی خوام.. چرا برا اونا میشه برا من نه؟!!! :sad:

راهنمایی کنید دیگه!!!!!!!!!!!
ای ول

ArYaIeIrAn

Member
چيزه جالبي بود ولي كاشكي ميشد آموزش هم ميدادي عزيز دل من خيلي به اين آموزش نياز دارم مثله چجوريي جعبه را سه بعدي كردي واسم روش نوشتيو بقيه ديگه اصلا همينو كامل توضيح بده عزيز دل برادر

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
كار جالبي بود و هست...
از دوستاني كه توانايي طراحي داران تقاضا مي‌كنم اون‌ها هم امضاهايي رو طراحي كنن...

در جواب آقاي عابديان فكر نكنم اسيت با png مشكلي داشته باشه...ولي اگه احيانا نشد ، مي‌تونيد رنگ زمينه كار رو ، رنگ همون قسمتي كنيد كه مي‌خوايد كار بره توي اون ...

و در جواب aryaieiran
شما ميتوني اين آموزش رو توي انجمن مقالات فتوشاژ ببينيد...
البته محسن جان از تصوير آمادده براي نماد mmb استفاده كرده ...
موفق باشيد...

تا بعد...!

marmmaarr

New Member
دوست خوبم splinter cell عزیز از این که من رو قابل دونستی و این امضا های زیبا رو در اختیارم گذاشتی ممنون . و از راهنمایی هایت هم کمال تشکر رو دارم . ولی به عقیده من هر کسی دلیلی برای امضای خودش داره که بسته به عقاید اون شخص می باشد . با این حال خیلی کار قشنگی بود . به خاطر سلیقه ی زیبایتان هم به شما و چند تن دیگر از دوستان تبریک عرض میکنم.

splinter cell

Well-Known Member
دوست خوبم splinter cell عزیز از این که من رو قابل دونستی و این امضا های زیبا رو در اختیارم گذاشتی ممنون . و از راهنمایی هایت هم کمال تشکر رو دارم . ولی
خواهش میکنم دوست عزیز!

به عقیده من هر کسی دلیلی برای امضای خودش داره که بسته به عقاید اون شخص می باشد
کاملاً با شما هم عقیده ام 100 درصد.ومن هم پیشنهاد دادم اگر مایل هستید استفاده کنید و ثانیاً اینکه ما توی امضامون هم شعار و تفکر خاصی رو بیان کنیم و هم اینکه اعلام کنیم کاربر علاقه مند به mmb هستیم هیچ منافاتی با هم ندارند نمونه اش امضای خودمه که هم میگه من علاقه مند ریاضی ام و هم mmb و امضاهای بقیه دوستان که میشه به وفور دید.
باز هم از نظر لطفت تشکر میکنم و سلیقه ات هم خیلی خوبه!
از تمام دوستان دیگر و مدیران هم که بنده رو شرمنده کردند و از این طرح ها استفاده کردند صمیمانه تشکر میکنم.
ارادتمند همه دوستان

mohsensemsarpour

کاربر فعال
راستی حالا که بحث در مورد امضا و شکلکو و نماد شخصی شد منم یه سوال بپرسم؟!!

خب می پرسم!

چه طوری میشه با فایلهای Png به قول قدیما دوربری شده عکس نماد شخصی رو بذارم که دورش هم خالی باشه یا به قول با کلاسا ترنسپرنس باشه؟!!
آی قربونتون برم!! اگه جواب بدین خیلی باحالین والا.. در ضمن باید بگم که من عکس مورد نظر رو چند بار لود کردم ولی نشد که نشد ولی برای بعضی دوستان میشه.. من نمی خوام.. چرا برا اونا میشه برا من نه؟!!! :sad:

راهنمایی کنید دیگه!!!!!!!!!!!
ای ول

تصوير من رو توي آوارتار ببينيد تقريبا اون طوري كه مي گيد شده

البته من كلك زدم خواستيد بگم

Afsoft

Member
new signs !

با سلام.
اين هم تعدادي امضا كه اميدوارم مورد پسند دوستان واقع بشه..

شرمنده تعداد كم و ...

و نيز اميدوارم اين كار جسارتي بر دوست عزيزمان كه امضا ها را گذاشته بودند نباشه.

نمونه 1 :

dvoccp.jpg

vcs8b4.jpg

2n6ginb.jpg

1555i4x.jpg

2dwi9sm.jpg

نمونه 2 :

2rw3kfc.jpg

vdj0ah.jpg

333zbf9.jpg

2qnqmbk.jpg

16a6yb9.jpg

.... تا بعد !

آخرین ویرایش:

splinter cell

Well-Known Member
و نيز اميدوارم اين كار جسارتي بر دوست عزيزمان كه امضا ها را گذاشته بودند نباشه.
برعکس باعث خوشحالی من است که اینکارم مورد توجه طراحان انجمن قرار گرفت و اونها هم دست به کار شدند.و همونطور که سامان عزیز گفت این کار ادامه هم میتونه داشته باشه و شاید روزی این تاپیک رو مدیران انجمن pinکردند به صفحه اول که دم دست کاربران باشه!
خب ! ميبينم كه.. يكي محاسباتم اشتباه شد <":
جسارتاً پیشنهاد میکنم عکس ها رو بصورت Gif خروجی بگیرید و Base layer اون رو هم مخفی کنید تا به شکل ترانسپرنت در بیان و مشکلی در تطابق رنگ پس زمینه با صفحات سایت نداشته باشین.بازهم از شما تشکر میکنم.

Afsoft

Member
ممنون !

جسارتاً پیشنهاد میکنم عکس ها رو بصورت Gif خروجی بگیرید و Base Layer اون رو هم مخفی کنید تا به شکل ترانسپرنت در بیان و مشکلی در تطابق رنگ پس زمینه با صفحات سایت نداشته باشین.بازهم از شما تشکر میکنم.

ممنون، نظر لطف شماست.
خودم هم از اول ميخواستم همينكارو كنم اما چون كيفيت لبه هاي تصوير خراب ميشد و با توجه به استفاده كردن طيف در لبه ها.. اين تصميم رو گرفتم.

حالا ايشاالله كه درست ميشن. واسه دعوت نامه هم متشكرم دوست عزيز (;

جدیدترین ارسال ها

بالا