سایتی مثل yasinmedia.com می خوام کی میتونه ؟

hnikdel

Member

به نام خدا​
با سلام

*** فوری **** فوری **** فوری

*** یک فرصت عالی ***
ما یک گروه تشکیل دادیم برای راه اندازی سایت بانک مقالات و ایبوک و غیره که شاید در ایران بی نظیر باشد.
سایت ما در زمینه های : بانک مقالات و ایبوک - نرم افزار- موبایل- گالری عکس- قالب رایگان و اسکریپت و یک سری چیزهای معنوی که فعلاً نمیگم فعالیت خواهد کرد.
هم اکنون ما 10 گیگ هاست و یک دامنه داریم و +3000 مقاله فارسی و صدها ایبوک اماده ورود به سایت هستند.

حال به یک نفر برنامه نویس php کار نیاز است تا برامون سایتی تو مایه های yasinmedia.com رو بسازه و چند ماژول رو برامون نصب کنه که فارسی باشن:
1. ماژول کتابخانه
2. ماژول مقالات
3. ماژول دانلود

و بلوک نمایش آبشاری و تبلیغات و چند چیز دیگه رو برامون درست کنه
و کلاً مدیر فنی سایت باشه با دستمزد ماهیانه و در ضمن میتونیم برای شما، پروژه برنامه نویسی طراحی وب بگیریم و کارهای دیگر که اگر مایل باشید با ما همکاری کنید ما در خدمتتون هستیم.

اگر سوالی دارید همینجا مطرح کنید.
یا علی

mosyhey

Member
با سلام.
شما مانند همین سایت نامبرده از سیستم های مدیریت از پیش نوشته شده قرار است استفاده کنید؟
و یا فکر های دیگری دارید و از مبنا می خواهید برنامه نوشته شود؟ و اگر از مبنا آیا حتماً می خواهید php باشد؟

hnikdel

Member
با سلام و تشکر
با سلام.
شما مانند همین سایت نامبرده از سیستم های مدیریت از پیش نوشته شده قرار است استفاده کنید؟
و یا فکر های دیگری دارید و از مبنا می خواهید برنامه نوشته شود؟ و اگر از مبنا آیا حتماً می خواهید php باشد؟

نه، میخوام با مامبو یا جوملا باشه و مثل اون سایت باشه.

آقای Mohammadreza ،شما میتونید، قالب سایت YASINMEDIA رو برام درست کنی؟

Pedi7Khat

Member
با سلام و تشکر

نه، میخوام با مامبو یا جوملا باشه و مثل اون سایت باشه.

آقای Mohammadreza ،شما میتونید، قالب سایت YASINMEDIA رو برام درست کنی؟

این سایت از قالب Ja Xenia استفاده می کنه که از محصولات Joomlart.Com هست.شما می تونید این قالب رو همچنین قالب های زیباتر رو از بخش Demo سایت Joomlart.Com ببینید. :)

isat

Member
اگه بخواين تيم ما واستون هر جور قالب بخواين ميسازه
در صورت تمايل پيغام خصوصي بگذاريد با تشکر

meysamz

Member
نه از نظر طراحی قالب مشکلی هست نه خود سیستم.
فقط باید توافق بکنیم

Domanjiri

Well-Known Member
رو ما هم برای طراحی قالب میتونید حساب کنید
www.templateshop.ir

وقعا جالبه ! قالب سايت خودتون تو فايرفاكس اسكرول افقي ميندازه !!

اينه كه ميگن : كوزه گر از كوزه شكسته آب مي خوره :)

در ضمن ، اگه هنوز فرد مورد نظر رو پيدا نكردين ، ميتونيد تو موارد زير رو من حساب كنيد :

1- ساخت ماژول (از هر نوعي )

2-ساخت كامپوننت ( براي بخش كاربري يا مديريت )

3- طراحي قالب

لطفا اگه مايل به همكاري بودين ، از طريق پيغام خصوصي با من تماس بگيرين .

آخرین ویرایش:

hellboy_369

Active Member
وقعا جالبه ! قالب سايت خودتون تو فايرفاكس اسكرول افقي ميندازه !!

اينه كه ميگن : كوزه گر از كوزه شكسته آب مي خوره :)

این عکس زیر رو از سایت گرفتم و با فایر فاکس هست من واقعا نمیدونم شما اینجا چه طوری اسکرول افقی دیدی شاید چشم بصیرتت باز شده :shock:
resolution سیستمت رو چک کن ، پایینه . در ضمن سعی نکن مردمو خراب کنی ، خودتو درست کن .

پیوست ها

• temp.jpg
    temp.jpg
    118.7 کیلوبایت · بازدیدها: 8

Domanjiri

Well-Known Member
این عکس زیر رو از سایت گرفتم و با فایر فاکس هست من واقعا نمیدونم شما اینجا چه طوری اسکرول افقی دیدی شاید چشم بصیرتت باز شده :shock:
resolution سیستمت رو چک کن ، پایینه . در ضمن سعی نکن مردمو خراب کنی ، خودتو درست کن .

دوست عزيز ، چرا جبهه گرفتي !

من كه نگفتم كار رو از شما بگيرن و بيان دودستي بدن به من . اگه هم لحن گفتنم بد بوده همينجا عذرخواهي ميكنم .

فقط بگم كه رزولوشن من كاملا استاندارد هست . تصوير زير رو هم همين الان از سايت شما گرفتم . اينم ورژن فاير فاكس من:

Firefox 2.0.0.13

احتمالا شما از LCD هايي استفاده مي كنيد كه ابعاد استاندارد ندارن ، وگرنه بهترين و استانداردترين رزولوشن 1024 *768 هست . ..

پیوست ها

• scrol.JPG
    scrol.JPG
    109.5 کیلوبایت · بازدیدها: 3
آخرین ویرایش:

hellboy_369

Active Member
منم جبهه نگرفتم . فقط فکر نمیکنم عوض کردن مبحث کار جالبی باشه . قوانین رو بخونی بد نمیشه .
ریزولیشن من رو هم زیر عکسم زده . موفق باشی

Mohammadreza

Well-Known Member
به جاي اين صحبت ها به نظر من بهتره بزاريد خود مشتري تصميم بگيره ...
هر كي كارش خوب نباشه مطمئن باشيد خودش خود به خود از گردونه خارج مي شه

shnoit

Well-Known Member
دوست عزیز hnikdel !
دوستان که همه آمادگی خودشون رو اعلام کردن.
بهتره که یکی از دوستان رو با مشاهده نمونه کار، انتخاب کنین. یا اگه فرد دیگه ای مد نظرتونه که دیه بحسش جداست و به بچه ها هم اعلام کنین.
در ضمن دوست عزیز hellboy_369 جان.
کسی که سایت داره باید خیلی هم خوشحال باشه که یه نفر دیگه ای نقاط ضحفش یا ایراد کاری یا مشکلات سایت رو میگه. منم الان تست زدم هم یا Mozila و هم با IE . حرفهای Doman کاملا درسته، چون سایتتون در عرض اسکرول داره. و فکر نمیکنم که خواسته باشه شما رو کوچیک کنه.
سایتتونم جالبه. براتون ارزوی موفقیت دارم.

پیوست ها

• IE.JPG
    IE.JPG
    100.7 کیلوبایت · بازدیدها: 2
  • mozila.JPG
    mozila.JPG
    106.9 کیلوبایت · بازدیدها: 2
آخرین ویرایش:

hnikdel

Member
با سلام و تشکر از
دوستانی که کمک کردند؛
نمونه کارها رو دیدم، خیلی خوب بود و ارزی موفقیت براتون دارم.

من طراح قالب خالی نمی خوام.
من الان دارم با یکی از مدیران سایت جومفا، مذاکره می کنم ببینم چی میشه.

یا علی

جدیدترین ارسال ها

بالا