[phpNuke] سايت با phpnuke

kami_rejali

New Member
سلام
من اولين باره كه به اين سايت ميام به من گفتن كه اين جا بچه هاي باهالبي هستند كه به جوابم مي رسم.
من كامران هستم و مي خواستم كه يه سايت بسازم با phpnuke آخه خيلي باهاله :wink: خلاصه مي خوام منو كمك كنيد .
در ضمن من دنبال يه هاست خوب هستم اگه سراغ داريد به من بگيد.
ممنون باي

سالم و خوش آمد

سلام كامران جان،
خوب آقا كجاي ساختن سايت مشكل داري؟
بگو تا مشگلتو حل كنيم.

saman_sweden

Active Member
kami_rejali گفت:
سلام
من اولين باره كه به اين سايت ميام به من گفتن كه اين جا بچه هاي باهالبي هستند كه به جوابم مي رسم.
من كامران هستم و مي خواستم كه يه سايت بسازم با phpnuke آخه خيلي باهاله :wink: خلاصه مي خوام منو كمك كنيد .
در ضمن من دنبال يه هاست خوب هستم اگه سراغ داريد به من بگيد.
ممنون باي
اولا براتون خوش آمد ميگم اميدوارم در اين سايت آقا Majid بهتون خوش بگذره
در مورد فضاي رايگان من LYCOS را براتون پيشنهاد ميكنم
در مورد فضاي پولي هاسينگ آقا محيد از همه بهتره براي اينكه mysql كه ركن اصلي PhPnuke است
در مورد كمك دوستان زياد هستند مشكلي نيست
موفق باشيد

kami_rejali

New Member
سلام ممنون
من هيچ فكر نمي كردم اين جا اينقدر باهال باشه. دستتون درد نكنه. ولي راستش من فقط در مورد phpnuke شنيدم يعني اصلا نمي دونم چطوري ميشه باهاش كار كرد.يا نصبش كرد.
در ضمن اين آقا مجيد كيه كه مي گيد به سايت آقا مجيد خوش آمديد :roll:
در ضمن جايي رو نمي شناسيد كه هم هاست بده و هم phpnuke رو نصب كنه.
ممنون

كامران

saman_sweden

Active Member
kami_rejali گفت:
سلام ممنون
من هيچ فكر نمي كردم اين جا اينقدر باهال باشه. دستتون درد نكنه. ولي راستش من فقط در مورد phpnuke شنيدم يعني اصلا نمي دونم چطوري ميشه باهاش كار كرد.يا نصبش كرد.
در ضمن اين آقا مجيد كيه كه مي گيد به سايت آقا مجيد خوش آمديد :roll:
در ضمن جايي رو نمي شناسيد كه هم هاست بده و هم phpnuke رو نصب كنه.
ممنون

كامران
سلام
آقا مجيد يه پسر خوب و باحال مشهديه تا حالا هيجكس ازش نرنجيده و اينسايت هز خدمات ايشون است همونطور كه ميدونيد اسم سايت است majidonline.com
در مورد فضا براي نوك من بهتون گفتم شما بايد مشخص كنيد پولي ميخواهي يا هاست رايگان
هر دو را در بالا گفتم

totia1

Member
سلام دوست عزيز
به مجيد آنلاين خوش آمديد
اينجا سايت بهترين وبامعرفت ترين بچه هاي دنياست .
اعضاي اين سايت 6 تا 90 ساله هستند .
باني اين سايت مجيد خان گل .....
صاحبان سايت همه ي مجيدآنلايني ها ي گلند

خلاصه آقا جون خوب جايي آمدي آقا خوووووب جايي :wink:

shahrokh_xp

Active Member
آقا منم خوش آمد ميگم و اميدوارم كه بتوانيم در كنار هم مشكلاتمان را حل كنيم. :wink:

m-sh

Member
راستش اگه هاست مي خواهيد براي phpnuke يه سري به سايت www.shahkelid.com بزن! :wink: phpnuke فارسي را هم اگه بخواهيد براتون مجاني نصب مي كنند و قبل از خريد امكان تست كامل هاست هست!! تعداد ايميل ها ساب دومين ها و پهناي باند هم نامحدوده!

kami_rejali

New Member
arashoorii گفت:
سلام
بابا اين بچه هاي انجمن خيلي باهالن.من اين سوال رو 1000 بار تو پرشيان تاك پرسيدم كسي به من محل نزاشت.ولي اين جا يه كمك خواستم يه گردان به من كمك كردن.
خدا پدرو مادر هر كي كه اين سايت رو راه انداخته رو براش نگه داره. :D

shahrokh_xp

Active Member
kami_rejali گفت:
arashoorii گفت:
سلام
بابا اين بچه هاي انجمن خيلي باهالن.من اين سوال رو 1000 بار تو پرشيان تاك پرسيدم كسي به من محل نزاشت.ولي اين جا يه كمك خواستم يه گردان به من كمك كردن.
خدا پدرو مادر هر كي كه اين سايت رو راه انداخته رو براش نگه داره. :D
اولاْ كه پايه گذار اين سايت و صاحبش آقا مجيد گل هستند و ثانياْ كه همه كاربران و همكاران اين سايت با معرفت هستند :wink:

جدیدترین ارسال ها

بالا