ساندویچ پانل

sefsdf

New Member
ساندویچ پنل‌ ها این امکان را می‌دهند که در کمترین زمان و کوچک‌ترین فضاها، سازه‌ای را آماده کنید و به راحتی در آنجا فعالیت خود را انجام دهید. همچنین بعد از پایان کار می‌توانید فضای اشغال شده را بدون نیاز به تخریب جمع‌آوری کنید و به مکان دیگری انتقال دهید. همانطور که از نام آن‌ها پیداست، به مجموعه‌ای از لایه‌های مختلف (دو لایه بیرونی و یک لایه درونی) که به هم فشرده شده‌ و عایق حرارتی و صوتی را ایجاد کرده‌اند، ساندویچ پانل می‌گویند. در بین دو لایه بیرونی پنل‌های ساندویچی، عایق قرار دارد که برای استحکام و حفظ بیشتر گرما و صدا بکاربرده می‌شود که کمک می‌کند فضای داخل سازه کاربردی‌تر باشد.
 
برای اینکه ساحتمان نشست نکند و ساندویچ پنل ها ریزش نداشته باشد باید به اصول ایمنی ساختمان و فرونشست آن هر ساله اقدام گردد.معمولاً در زیر زمین ها و یا طبقات پایین تر از چاه فاضلاب که پر می شود نم به آرامی ساختمان را می پوساند و امکان ریزش ساختمان زیاد است. برای پیدا کردن نم ساختمان احتیاج به شرکت لوله بازکنی ماهر و مجرب می باشد تا بتواند قبل نشت و نم از هر گونه خرابی ساختمان جلوگیری نماید.
شرکت های تخلیه چاه فاضلاب نیز کمک کننده خوبی در این زمینه می باشند و با تشخیص درست می توانند در زمانی اندکچاه فاضلاب منزل را خالی کرده که باعث خیس خوردن و ریزش ساختمان نشود.
 

جدیدترین ارسال ها

بالا