قالب ساعت مچی کاسیو

homayoon_fattah

Well-Known Member
سلام
آقا ما فقط به امید ایرادای شما کار میزاریم . پیشاپیش بابت نقد های شما خیلی خیلی ممنون . لطفا بفرمایین کدوم کارو بیشتر می پسندین ؟
وی ری - مکس

به پیشنهاد دوستان این رندر جدید رو زدم ، تا رنگ و لعابش بیشتر باشه . با diffuse glow در فتو شاپ فیلتر دادم . نمیدونم خوب شده ؟

پیوست ها

• glow f post 2.jpg
    glow f post 2.jpg
    923.6 کیلوبایت · بازدیدها: 26
  • glow f post 2 copy.jpg
    glow f post 2 copy.jpg
    199.5 کیلوبایت · بازدیدها: 33
  • FINAL (1).jpg
    FINAL (1).jpg
    224.5 کیلوبایت · بازدیدها: 51
آخرین ویرایش:

Mehran coyote

Well-Known Member
سلام دادا
کاره خوبی شده
اگه از آموزش نزدی مدلینگ هم عالی در اومده آفرین
متریال و جنس ساعت رو خوب تونستی پیاده کنی

یکم روی استادیوت و رندر بیشتر وقت بزار
الان رندرت به نظر من با این آبچکت باید خیلی قوی تر باشه فک کنم یه نور پلن سفید با یه پلن مایل به قرمز و سبز انداختی که باید برای ترکیبش بیشتر و بهتر عمل کنی و 2 تا رندر dof هم بگیر، روی پست پرو هم بیشتر کار کن
خسته نباشی همایون جان

آخرین ویرایش:

Yar.kh

Member
فوق العاده. خیلی خوبه
رندر آخری بهتر از اولیه به نظر من، چون توی اولی رفلکت پیچها و عقربه ها خیلی زیاده و جزئیاتش دیده نمیشه.

homayoon_fattah

Well-Known Member
سلام دادا
کاره خوبی شده
اگه از آموزش نزدی مدلینگ هم عالی در اومده آفرین
متریال و جنس ساعت رو خوب تونستی پیاده کنی

یکم روی استادیوت و رندر بیشتر وقت بزار
الان رندرت به نظر من با این آبچکت باید خیلی قوی تر باشه فک کنم یه نور پلن سفید با یه پلن مایل به قرمز و سبز انداختی که باید برای ترکیبش بیشتر و بهتر عمل کنی و 2 تا رندر dof هم بگیر، روی پست پرو هم بیشتر کار کن
خسته نباشی همایون جان
خیلی ممنون .برای نظرت . درست گفتی همونطوری نورپردازی کردم . راستش نورپردازی رو از یه آموزش تقلید کردم . dof هم به چشم .:rose:

homayoon_fattah

Well-Known Member
آقا دمت گرم خیلی کار تمیزی شده
من رندر آخری رو بیشتر باهاش حال کردم
چند وقته مکس کار میکنی؟ البته ببخشید که میپرسم
ممنونم . یعنی از نظر شما هیچ ایرادی نداره ؟ آخ جون :oops:
والا من قبل سربازی 1/5 سال کار کردم بعدش که دیگه قطع شد .

elya3

Well-Known Member
خسته نباشی
کار زیبای شده
فقط جای که دسته وصل میشه به ساعت قسمت جلوش انحنای دسته و ساعت یکی نیست(شایدم خطای دید باشه)

Ali_CG

Well-Known Member
آقا یه رندر از یه استودیوی بهتر بگیر و روی رنگ بندی میحطش وقت بزار
چند تا افکت مثل Glow هم بهش اضافه کن تا بره تاپ گالری . . .
حیفه . . . :rose:

homayoon_fattah

Well-Known Member
خسته نباشی
کار زیبای شده
فقط جای که دسته وصل میشه به ساعت قسمت جلوش انحنای دسته و ساعت یکی نیست(شایدم خطای دید باشه)

ممنونم لطف داری . نه شما درست میگی انحناش یکی نیست . سهل انگاری کردم .

آقا یه رندر از یه استودیوی بهتر بگیر و روی رنگ بندی میحطش وقت بزار
چند تا افکت مثل Glow هم بهش اضافه کن تا بره تاپ گالری . . .
حیفه . . . :rose:

علی جون ؟ ! تیکه میندازی ها ؟ تاپ گالری ؟! دستت در نکنه !! :lol: شوخی میکنم . البته حرف تورم جدی نمیگیرم . خیلی فاصله داره تا تاپ . راستش رندرگیریم خیلی ضعیفه. همینم یه روز وقت گذاشتم براش . سیستم ضعیفم اجازه نمیده دیگه . اگه یه نمونه کار از این رنگ بندی میحط و افکت glow اگه داری بزار ، حتما امتحان میکنم . بازم ممنون :rose:

آخرین ویرایش:

Mehran coyote

Well-Known Member
اینم 3 مدل از نمونه رندر

2 تاش ماله سوین عزیز هست

پیوست ها

• women watch (1).jpg
    women watch (1).jpg
    73.6 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • f2.jpg
    f2.jpg
    183.1 کیلوبایت · بازدیدها: 7
  • man watch (1).jpg
    man watch (1).jpg
    131.1 کیلوبایت · بازدیدها: 10

SinaTR

Well-Known Member
همايون جان، يه سوال، راستشو بگو، خودت واسه آپلود اين عکسا اذيت نشدی؟ جمع حجم کل پيوستی که گذاشتی شده 5.5 m.b

از طرفی به نفع خودنه چون کسايی به خاطر حجم بالای عکسا و محدود بودن اينترنتشون پيوستا رو باز نمی کنن (يعنی بازديد کمتر از کارت) و از طرقی احترام به کاربرا هست.

(رندر آخرت با سرعت دانلود 18 kb/s من، دقيقا 6 دقيقه طول کشيد کامل لود بشه، از همش هم حجمش کمتر بود!)

موفق باشی.

پیوست ها

• FINAL.jpg
    FINAL.jpg
    224.5 کیلوبایت · بازدیدها: 10

homayoon_fattah

Well-Known Member
همايون جان، يه سوال، راستشو بگو، خودت واسه آپلود اين عکسا اذيت نشدی؟ جمع حجم کل پيوستی که گذاشتی شده 5.5 m.b

از طرفی به نفع خودنه چون کسايی به خاطر حجم بالای عکسا و محدود بودن اينترنتشون پيوستا رو باز نمی کنن (يعنی بازديد کمتر از کارت) و از طرقی احترام به کاربرا هست.

(رندر آخرت با سرعت دانلود 18 kb/s من، دقيقا 6 دقيقه طول کشيد کامل لود بشه، از همش هم حجمش کمتر بود!)

موفق باشی.
شما درست میگی . من شرمنده . راستش میخواستم جزئیات بهتر دیده بشه . ممنون بابت این نکته .

پیوست ها

• glow f post 2 copy.jpg
    glow f post 2 copy.jpg
    199.5 کیلوبایت · بازدیدها: 6

جدیدترین ارسال ها

بالا