ساز و کار خبرگان فلش

clove-pink

کاربر فعال
خوبه اگه ok شد بگین ما هم بیام دوستان دکتر ، مهندس ، پروفسور رو ببینیم و هم یه کتاب درباره Design Pattern تو as3 ببینیم پیدا می کنیم.:paint:

AMINMIX

Member
اگر کسی تمایل داره در زمینه multi player gaming با کلاس xmlSocket تحقیق کنه به من اعلام کنه چون من مدتیه که تو کارشم.
امین
[email protected]
09122785382

++Hadi++

Active Member
خیلی خوبه ...فقط ی آموزش مهم اگه تو انجمن بزارین ، به این انجمن وارد خواهید شد .بای...

iman_ad

New Member
با سلام من مایلم در زمینه ارتباط فلش با بانک اطلاعاتی و برنامه های سمت سرور و ajax کار کنم
چطوری می تونم همکاری کنم؟
من در زمینه برنامه نویسی سمت سرور و بانک اطلاعاطی حرفه ای هستم ولی در فلش حرفه ای نیستم همیشه از فلش به صورت ترکیبی در پروژه هام استفاده می کنم. چطوری می تونم همکاری کنم آیا دوستان خبره باید حتما در زمینه فلش حرفه ای باشند؟

++Hadi++

Active Member
یه آموزش همگانی در مورد موضوعات به درد بخور فلش ارائه بدین (عمومی ) بعد انشاءال... به این انجمن راه می یابید فقط به من اطلاع بدین .

++Hadi++

Active Member
یه آموزش اولیه حرفه ای باید در یه زمینه حرفه ای فلش بدین تا به درد بچه ها بخوره . بعد انشاءال... وارد این گروه می شین .

khoushechin

Well-Known Member
ولی بچه ها همه حرفه ای اند ! آموزش از کجا بیارم من خودم از مجید آنلاین یاد گرفتم!:cry:

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

نیازی نیست حرفه ای باشید سعی کنید از منابع خارجی یک موضوع خوب رو انتخاب کنید و به فارسی ترجمه کنید این میشه بهترین فعالیت شما برای عضویت در گروه خبرگان !!!

موفق باشید

khoushechin

Well-Known Member
میتونید یه منبع خارجی پیدا کنید!
یا بگید چه موضوعی خوبه برم دنبالش!

mohsensemsarpour

کاربر فعال
سلام دوستان
ببخشید لطف کنید برنامه های بعدی رو اعلام کنید استارت کار انجمن از کی خواهد خورد هماهنگی های لازم رو کی انشاء الله انجام می دید ؟

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

محسن جان هادی عزیز هماهنگ میکنه با شما !!! صبور باشید

موفق باشید

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

میتونید یه منبع خارجی پیدا کنید!
یا بگید چه موضوعی خوبه برم دنبالش!

این دیگه وظیفه ی شماست که بگردید و یک موضوع خوب پیدا کنید

میتونید از موضوع های پست اول همین تاپیک هم استفاده کنید

موفق باشید

++Hadi++

Active Member
دوستان عزیز
تو پست اول لینک بچه های خبره رو زدم .
آیا کس دیگه ای هم هست که قرار باشه وارد این انجمن بشه ولی اسمشو نزدم و خبره هم نشده ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا