ساخت منو

سلام

آیا پلاگینی هست که بشه بعنوان منو ازش استفاده کرد ؟

دوستان برای ایجاد منو در برنامه هاشون چطور عمل میکنند ؟

کمبو باکسم شد مسئله ای نیست ، فقط بگید چطوری باید یه کمبو باکس اضافه کنم و آیتم بهش اضافه کنم و بعدش

با کدنویسی بگم روی هر آیتمی که کلیک کردیم ، وارد صفحه ای مورد نظر بشه .

آخرین ویرایش:

fardinamin

New Member
اگر مي خواهي منوي Drop Down درست كني
تو دستورات خود دايركتور هست.
اگر خواستي بهم بگو برات توضيح بدم

xxxaslam0007

New Member
سلام
بببخشيد اين سئوال را دارم ميكنم من مجموعه نرم افزار ي را دارم تد ارك مي بينم بنظر شما براي ساختنش multimedia builder خوبه يا adobe director نرم افزارهاي شركت adobe همه اشون حرفه اي ولي در اين مورد من را راهنمايي كنيد كه كدوم نرم افزار براي ساخت اتوران حرفه اي تر از ديگري است . هم از نظر امكانات و هم از نظر قدرت و كيفيت خروجي كار.
با تشكر

سلام
بببخشيد اين سئوال را دارم ميكنم من مجموعه نرم افزار ي را دارم تد ارك مي بينم بنظر شما براي ساختنش multimedia builder خوبه يا adobe director نرم افزارهاي شركت adobe همه اشون حرفه اي ولي در اين مورد من را راهنمايي كنيد كه كدوم نرم افزار براي ساخت اتوران حرفه اي تر از ديگري است . هم از نظر امكانات و هم از نظر قدرت و كيفيت خروجي كار.
با تشكر

سلام

اگر می خواهید کاری واقعا حرفه ای داشته باشید نرم افزار دایرکتور بهترین گزینه هستش
من همیشه گفتم تفاوت بین مالتی مدیا بیلدر و دایرکتور مثل تفاوت بین paint ویندوز با نرم افزار فتوشاپ هستش فکر کنم این مثال گویای خیلی چیز ها باشه - http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=135252 یک سر به این صفحه بزنید شاید برایتان جالب باشد.

جدیدترین ارسال ها

بالا