ساخت مدل سیمی

alamdar_761

New Member
سلام بچه ها چطوری میشه یه مدل سیمی مثل زیر را ساخت

download_image.ashx

یا علی

فکر کنم این راهه خوبی باشه که اول صاف درش بیاری بعد پایینش را با scale کوچیک کنی بعدش هم اگه سیم ها به جای حالت ضربدری حالت بعلاو ه ای پیدا کنند راحت تر میشه انجامش داد این ها پیشنهادند مگر نه باید بشه راحت درش آورد در این زمینه دوستان مدلینگ کار سایت نظر باید بدند..

1835ali

Well-Known Member
دوست عزیز این جور چیز ها رو که مدل نمی کنن (مگه در شرایط خاص) . با استفاده از تکسچر و ترنسپرنت اینو می سازن
یا علی

ahoorass

Member
دوست عزیز ابتدا یک cone درست میکنی بعد با اصلاحگر lathice h اون رو به حالت شبکه ای در میاری بعد با اصلاحگر twise بهش پیچش میدی .
اگه راهنماییم کامل نبود پست بزن تا آموزش برات ارسال کنم .

alamdar_761

New Member
تشکر از همه آخر تونستم مدلشو درست کنم
یاعلی

آخرین ویرایش:

mahdilal

Member
خوب من این را با یک مدل لوزی curve شروع کردم البته تمام زوایا باید حتما یکسان باشه بعد آن را plane کردم و بعد کل پلن را اکسترود کردم البته فقط از scale آن استفاده کردم و به مقدار لازم کوچیک کردم اکسترود را و بعد آن قسمت اکسترود شده را دلیت کردم بعد دوباره کل مدل را اکسترود کردم و بعدش 4 طرف یا کنجها را اکسترود کردم و بعد مدل را کپی کردم و یک زاویه بهش دادم و shift+D را گرفتم تا یک دایره کامل شده و ان را یک گروه کردم و دوباره از گروه کپی گرفتم گذاشتم بالا به تعدادی که نیاز داشتم و بعد کل گروه را انتخاب کردم و یک لاتیس بهش دادم و تعداد کل خانه ها را 2 کردم و پایین ان را scale کردم

جدیدترین ارسال ها

بالا