ساخت علامت فِلِش در سویش مکس

با سلام خدمت تمامی دوستان گرامی

دوستان عزیز ، من با سویش مکس به تازگی آشنا شدم... من چند روزی است که با مشکلی مواجه شدم ، اینه که میخوام تو سویش مکس میخوام یک علامت فِِلِش بسازم که یک کلمه را با آن نشان بدهم ، مثلا در برتانه های آموزشی حتما دید که برای اینکه یک کلمه را تایید کنند یک فِلِش ( علامت ) میگذارند... منم میخوام .... البته میخوام علامت فِلِش به صورت متحرک باز بشه تا... لطفا منو راهنمایی کنید ، ممنون میشم...

با تشکر.

سلام دوست عزیز شما میتونید از ایکون فلش استفاده کنید و ایکون موزد نظرتو import کنی
و شما میتونی از فارسی ساز مریم هم استفاده کنی
البته منظورت این بود یا چیز دیگه؟

آخرین ویرایش:

mshgames

Well-Known Member
سلام
با سلام خدمت آقا فرشاد اگه درست متوجه منظورت شده باشه یه فایل ساده برات آماده کردم(دکمه و فلش متحرک در سوویش)
موفق باشی

پیوست ها

• Dokme Swish.rar
    5.7 کیلوبایت · بازدیدها: 23
pesare-tanha l جان مرسی از جوابتون ، چطور میشه از آیکون های سویش استفاده کنم ، آخه پیدا نمیکنم ؟ و اما برنامه مریم ، من با مریم کار می کنم اما نمیدونم با اون چطور میشه فلش ساخت ... ؟ لطفا راهمایی بفرمایید.

mshgames جان از شما هم ممونوم ! من فایل را گرفتم ، متاسفانه در هنگام باز شدن سورس فلش ، با ارور مواجه میشم... فکر کنم چون از برنامه سویش 1 استفاده می کنم ... اگه میشه با سوییش 1 بسازید...

البته من فِلِشی میخوام ساخته بشه ساده و زیبا به صورت متحرک باز بشه و مثل فلشی که درست کردید...

mshgames

Well-Known Member
فرشاد جان سلام و شرمنده من فقط سوییش مکس 2006 یا همین 2 رو دارم
چرا نسخه سوویشته عوض نمیکنی.

جدیدترین ارسال ها

بالا