ساخت انیمیشن با جاوا اسکریپت(سوال)

k2-4u

Well-Known Member
من انیمیشن ندیدم
اگر منظور شما اون عکسی که اون بالا با کلیک عوض میشه
باید بگم که جاوا اسکریپ همش کد نویسیه و محیطی مثل مثلا flash یا .. نداره که توش انمیشن بسازید
ولی بعضی کتاب خونه های آماده هست که باهاشون میشه یک سری کار های ساده انجام داد
شما تو گوگل بزنید jquery sideshow

scup

Member
به خدا من js+css+html+php+vb+AE2+AE3 رو کامل بلدم.... فقط نمیدونم روش کارش چیه.... همینو میخوام بدونم.

k2-4u

Well-Known Member
حرف شما مثل این میمونه که
شخصی برنامه نویس باشه بعد نتونه برنامه بنوبسه
من به شما پیشهاد می دم که کد های دیگران رو بخونین مرور کنین و سعی کنید که
بفهمین چطور این کار ها رو انجام میدن

scup

Member
:green:
داداش من..... من میتونم بسازم.... ولی اینجوری با جلوه در نمیاد.... خشک و سریع هست.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
من به شما پیشهاد می دم که کد های دیگران رو بخونین مرور کنین و سعی کنید که
بفهمین چطور این کار ها رو انجام میدن
موافقم.
شما بفرمایید که فرضا کدوم افکت برای شما جذاب هست و تمایل به استفاده از کدوم توابع دارید

scup

Member
آره من تو همین قسمت افکت دادن مشکل دارم.... (برای ساخت)

scup

Member
از همه اساتید برنامه نویس ممنونم که به من یاد دادین چطور و با چه کدی jquery بسازم:mad:
مجید آنلاین معروفه به کمک کردنش ولی شما اساتید فقط هی میگین سرچ کن و بگرد پیدا کن..... واقعا که آبروی م.انلاین رو بردین:snap:
برید تو پروفایل من نگاه کنید...................
تا جایی که بلد بودم و تونستم کمک کردم..... اصلا هم چیزی در قبالش نگرفتم....ما باید هدفمون کمک کردن باشه نه اینکه طرف رو از کاری که کرده پشیمون کنه...... آخه اگه از سرچ چیزی بلد شده بودیم که دیگه نمیام اینجا تاپیک بزنیم........:mad:
این که نشد زندگی که....

ببخشید که از خود بی خود شدم.... ولی داش مجید باید جلوی ای کرارو بگیره دیگه...اگه شما باهاش ارتباط دارین این پست منو بهش نشون بدین.:rose:

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
دوست عزیز
اینجا انجمن کمک و راهنمایی هست.
در صورتی که نیاز دارید، از ابتدا، استفاده از برنامه ای به شما آموزش داده شود، یا منتظر آموزش آن شوید که در انجمن قرار داده شده است، و یا جواب خود را، با راهنمایی لینک هایی که کاربران می فرستند، بیاموزید.
توجه داشته باشید که در هر انجمن مجید آنلاین، روزانه چند صد سوال پرسیده می شود، اگر قرار با آن باشد که مدیر هر انجمن، برای هر سوال، یک آموزش قرار بدهد، برای هر انجمن نیاز به یک تیم مدیریت هست!
جستجو بهترین معلم شماست.
پاینده باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا