ساختن منو

michealwiper

Active Member
سلام

بچه ها من میخاستم تو سوئیش منو بسازم که با رفتن روی یک منو چند زیر منو برام باز بشه یا با کلیک کردن بر روش حالا فرقی نمیکنه بعدم که ازروش رفتم روی زیر منوهاش منوی اصلی نپره و باشه و حذف نشه

چون وقتی که فرمان on roll out رو استفاده میکنم این عمل اتفاق میفته و درواقع اینوبگم که
میخام مسه منو های ویندوز که میری روشون قشنگ باز میشن و زیرمنوهاش بترتیب و یه کارقشنگ در بیاد

کسی میتونه واضح و گویا کمکم کنه و یادم بده؟

این چیزیه که من خودم ساختم و قابلیت اینو دادم که اگه رفت روش منووهاش ظاهر بشن ویا اگه کلیک کرد اینجوری بشه و روی دکمه اول هم یه لینک گزاشتم

ولی نیدونم که چرا دستور on roll out رو که میزارم و چنتا منوی دیگه اضافه میکنم همه چی خراب میشه

خسته شدم

پیوست ها

• Movie2.rar
    858 بایت · بازدیدها: 16

michealwiper

Active Member
آقا هیشکی نیست که اینکارو بتونه انجام بده واسم

کارم خیلی گیره

massoudn

کاربر فعال
سلام

بچه ها من میخاستم تو سوئیش منو بسازم که با رفتن روی یک منو چند زیر منو برام باز بشه یا با کلیک کردن بر روش حالا فرقی نمیکنه بعدم که ازروش رفتم روی زیر منوهاش منوی اصلی نپره و باشه و حذف نشه

چون وقتی که فرمان on roll out رو استفاده میکنم این عمل اتفاق میفته و درواقع اینوبگم که
میخام مسه منو های ویندوز که میری روشون قشنگ باز میشن و زیرمنوهاش بترتیب و یه کارقشنگ در بیاد

کسی میتونه واضح و گویا کمکم کنه و یادم بده؟

این چیزیه که من خودم ساختم و قابلیت اینو دادم که اگه رفت روش منووهاش ظاهر بشن ویا اگه کلیک کرد اینجوری بشه و روی دکمه اول هم یه لینک گزاشتم

ولی نیدونم که چرا دستور on roll out رو که میزارم و چنتا منوی دیگه اضافه میکنم همه چی خراب میشه

خسته شدم
سلام،
ببین این کارت رو راه می اندازه.

پیوست ها

• MenuAction.zip
    11.5 کیلوبایت · بازدیدها: 31

michealwiper

Active Member
مسعود جان مرسی ولی من نمیدونم چرا سوئیش من بازش نمیکنه

ورژنشم 4 ولی بازش نمیکنه

یکاری بکن داداش

massoudn

کاربر فعال
SWiSH max4 final version 2011

مسعود جان مرسی ولی من نمیدونم چرا سوئیش من بازش نمیکنه

ورژنشم 4 ولی بازش نمیکنه

یکاری بکن داداش
با عرض سلام،
احتراماً، همانگونه که قبلاً باستحضار رسید،
استفاده از آخرین نسخه موجود نرم افزارهای مختلف به ما این امکان را میدهد که با جدیدترین تغییرات آنها آشنا شویم ،
شما به آدرس ذیل که در پست های قبلی نیز به آن اشاره گردید مراجعه نمائید،
ضمناً کرک نسخه 4 نرم افزار هم در این آدرس موجود است،
موفق باشید./

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=158338

forum.majidonline.com/showthread.php?t=158338

آخرین ویرایش:

michealwiper

Active Member
مرسی آقا مسعود من گرفتم اینو که شما زحمتشو کشیدی

اون فایل منو ها هم خوب بودن دستت درد نکنه

جدیدترین ارسال ها

بالا