ساختن قالب برای صفحه اول

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohsen162

Member
سلام من یک قالب برای سایتم دانلود کردم میخوام یک فلش در ابتدا ورود به سایت نمایش بدم اما نمیدونم چطوری در جایی خوندم که باید برای صفحه اول قالب بسازم لطفا راهنمایی بفرمایید:sad:

mohsen162

Member
سوال

آقا خیلی ممنون
یک سوال این کاری ایشون گفته برای همه سرورها هست بعدم این کار برای قالب جوملا هم میشه انجام داد
شرمنده
بازم ممنون:green:

progpars

progpars.com
گزاشتن یک ایندکس برای صفحه با هیت اکسس دستور دهی میشه که وقتی سایت شما باز شد اول یک صفحه مربوطه بیاد بعد صفحه اصلی سایت مثل همین مجید انلاین www.majidonline.com بیاد و ربطی به این که چه Cms باشه نداره.

maniaf69

Member
بهترين راه حل براي اين كار اينه كه شما يك صفحه با كد html طراحي كني و در اين صفحه هر چيزي كه مي خواهي بزاري براي intro ايتت مي توني بزاري و براي اينكه پس از تمام شدن اينترو يا با كليك كاربر بر روي دكمه آدرس index.php رو به اون بدي البته بگم فايل html بايد كنار فايل index.lphp يعني روي صفحه اصلي باشه و با نام index.html يا index.php باشه تا صفحه قبل از صفحه اصليت بالا بياد تازه ميتوني از كد هاي ajax استفاده كني و زير صفحه ورودت صفحه اصلي رو بالا بياري تا كاربر كمتر منتظر بمونه و سرعت لود صحت بالا بره :)
خوش باش عزيزم

Maya Man

Active Member
بهترين راه حل براي اين كار اينه كه شما يك صفحه با كد html طراحي كني و در اين صفحه هر چيزي كه مي خواهي بزاري براي intro ايتت مي توني بزاري و براي اينكه پس از تمام شدن اينترو يا با كليك كاربر بر روي دكمه آدرس index.php رو به اون بدي البته بگم فايل html بايد كنار فايل index.lphp يعني روي صفحه اصلي باشه و با نام index.html يا index.php باشه تا صفحه قبل از صفحه اصليت بالا بياد تازه ميتوني از كد هاي ajax استفاده كني و زير صفحه ورودت صفحه اصلي رو بالا بياري تا كاربر كمتر منتظر بمونه و سرعت لود صحت بالا بره :)
خوش باش عزيزم

چطوري با آژاکس اينکارو بکنم؟
دستور يا کدش چيه؟
کجا بايد وارد بشه؟

maniaf69

Member
بارگذاری صفحه بعد، قبل از باز شدن صفحه

دوست عزیز تو میتونی یک فریم بسازی تو اون فریم آدرس صفحه اصلی سایتتو بدی ولی بزار آخر صفحت باشه تا صفحه اصلی کامل بالا بیاد ولی فریمت رو اونقدر کوچیک کن که از دید خارج بشه

sasapilot

New Member
با این نرم افزارهای تولید فلش که پابلش می شن و اچ تی ام ال می سازن کار کن بعد بزار تو هاستت قبلش اچ تی ام التو باز کن با فرونت پیج و به اصل سایتت با آدرس پی اچ پی لینک بده بعد برو حاشو ببر.
یه سایت جوملایی با قالبها و آموزش خوب هست که کلا" می تونی ازش کمک بگیری:

ویرایش شد

Maya Man

Active Member
با این نرم افزارهای تولید فلش که پابلش می شن و اچ تی ام ال می سازن کار کن بعد بزار تو هاستت قبلش اچ تی ام التو باز کن با فرونت پیج و به اصل سایتت با آدرس پی اچ پی لینک بده بعد برو حاشو ببر.
یه سایت جوملایی با قالبها و آموزش خوب هست که کلا" می تونی ازش کمک بگیری:

اينجا جاي تبليغات سايت شما نيست.:spam:
اگه ميخواي تبليغ کني با مديرا هماهنگ کن و ازشون درخواست کن تا تبليغت رو تو قسمت تبليغات متني انجمن قرار بدن.
اين انجمن براي آموزشه نه اينکه يه يوزر جديد درست کني و بياي باهاش تبليغات سايتت رو انجام بدي.:wink:
چيز مفيدي هم که تو سايتت نبود غير از چندتا قالب ساده که با ... ساخته بودي.:green:
بهتره مطالب مفيد تو سايتت قرار بدي تا افراد جذب سايتت بشن نه از اين شيوه هاي قديمي براي جذب کاربرا به سايت و بدست آوردن آمار روزانه بالا استفاده کني.
بدون با اين کارت وقت من و احياناً بعضي از کاربرا رو بيخودي گرفتي.
اميدوارم موفق باشي.

بهتر مديران عزيز هم بيشتر نظارت کنن به سايت تا انجمن ها پر نشه از اسپم هايي که همش تبليغ خودشون رو ميکنن.
يکي تبليغ سايتش رو ميده ؛ يکي تبليغ ريسلري و هاست رو ميده و...
اينجا هم هرکي هرکي شده.:mad:

sasapilot

New Member
اگه ميخواي تبليغ کني با مديرا هماهنگ کن و ازشون درخواست کن تا تبليغت رو تو قسمت تبليغات متني انجمن قرار بدن.
اين انجمن براي آموزشه نه اينکه يه يوزر جديد درست کني و بياي باهاش تبليغات سايتت رو انجام بدي.:wink:
چيز مفيدي هم که تو سايتت نبود غير از چندتا قالب ساده که با ... ساخته بودي.:green:
بهتره مطالب مفيد تو سايتت قرار بدي تا افراد جذب سايتت بشن نه از اين شيوه هاي قديمي براي جذب کاربرا به سايت و بدست آوردن آمار روزانه بالا استفاده کني.
اميدوارم موفق باشي.

بهتر مديران عزيز هم بيشتر نظارت کنن به سايت تا انجمن ها پر نشه از اسپم هايي که همش تبليغ خودشون رو ميکنن.
يکي تبليغ سايتش رو ميده ؛ يکي تبليغ ريسلري و هاست رو ميده و...
اينجا هم هرکي هرکي شده.:mad:
گل پسر این سایت مال من نیست.منم نمیخواستم تبلیغ کرده باشم چون این سایت حالا حالاها باید تلاش بکنه تا بشه قالب فروش.... این یک.دوم اینکه اگه به آموزش سی پنل و جوملا و ایزی پی اچ پیش دقت کرده باشی انصافا" بینظیره و تو دنیای وب به این روونی هیچ بیکاری پیدا نشده اینقدر جزء به جزء آموزش داده باشه(آموزششو ببین نه قالباشو).سوم اینکه فروم مال آبا اجدادت نیست که برای اون تعیین تکلیف می کنی و می گی هرکی هرکی شده...البته من با این حرف آخرت موافقم(هر کی هرکی...)چون من تو پستهای دیگه هم این سایت رو مطرح کرده بودم ولی از تو پیشکسوت تر هم (بیش از 2000پست) این مطلب من رو دیدند و مثل جنابعالی بر نیاشفتند لذا سند فروم رو رو کن تا ما بیخیالش بشیم.
من هم امیدوارم موفق باشی

sasapilot

New Member
سلام گل پسر.
اول اینکه اون سایت مال من نیست چون من تازه کارموشروع کردم وتازه کارم و البته مشتاق یادگیری.
دوم اینکه این سایتی که معرفی کردم چیزهای متنوع زیادی توش پیدا میشه فقط قالب نیست(که البته راه طولانی در پیش داره).
سوم اینکه فروم مجید آنلاین برای جد و آبادت نیست که تعیین تکلیف می کنی چه مطلبی کجا درج بشه (اگه ناراحتی با مدیر فروم تماس بگیر که به نظر من واقعا" ناراحتی).
چهارم اینکه این سایت یه سایت آموزشی خیلی جالبه چون فکر نکنم هیچ آدم بیکاری تو وب پیدا بشه که بخواد مطالب آموزشی رو اینطوری جزء به جزء بیان کنه(به خاطر همینه که معرفیش کردم).
پنجم اینکه من تعریف این سایت رو تو چند جای دیگه ی فروم کردم و کاربرانی بودند با سابقه زیاد تو فروم(بیش از 2000پست) ولی هیچ کدوم مثل جنابعالی بهم نریختند حالا تو چرا ناراحتی خدا میدونه.
ششم اینکه قبول دارم هرکی هرکی شده چون افرادی مثل شما با 300 تا پست داعیه ی مدیر شدن دارن و چون نمذارن مدیر بشی تو فروم مجید آنلاین (به هر دلیلی) زحمات مدیران این فروم رو زیر سوال می بری!!!
هفتم اینکه من هم امیدوارم موفق باشی.
ضمنا" عکستو هم عوض کن چون ناراحتیتو بیشتر نشون میده.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
sasapilot جان لطفا لینک سایت یا وبلاگ فارسی قرار ندید.
اگر قصد کمک کردن دارید بصورت مستقیم توی انجمن قرار بدید و به سایتهای دیگه لینک نکنید.

در ضمن خواهشم این هست که برای جلوگیری از انحراف بحث از هرگونه جر و بحث جدا پرهیز کنید.
در صورت ادامه پستها بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد.

موفق باشید.

Maya Man

Active Member
تشکر سارا جان.:rose:
من براي احترام به ساير دوستان جواب ايشون رو اگه لازم بدونم تو پيغام خصوصي ميدم.

آخرین ویرایش:

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
sasapilot کاربر عزیز
قرار دادن لینک بدون توضیحات کامل آن وب سایت، خلاف قوانین انجمن هست.
میزان پست های ارسالی کاربر، نشانه کیفیت اطلاعات آن کاربر نیست.
لطفا بحث را همین جا تمام کنید. فراموش نکنید که هدف ما کمک به دیگر کاربران هست.

در صورت تکرار بحث انحرافی از موضوع تایپیک، با کاربر متخلف برخورد خواهد شد.
پیشاپیش از همکاری شما سپاسگزارم

zardaki

New Member
اميدوارم موفق باشي.
.:mad:

واقعا حرف دل من و خیلی های دیگه از کاربران اینترنت رو زدی، چه معنی میده لینک به ساینی داد که ربطی به موضوع بحث نداره بعدشم چرا وقت کاربرا برای شما لینک گذار محترم ارزشی نداره که با یه آدرس بی جا اونو ضایع می کنی کار شما مثل این می مونع که به کسی توی یه شهر غریب آدرس اشتبهای بدی و وقت اونو توی ترافیک ضایع کنی لطفا دیگه این کار هارو انجام ندید و بقول دوستمون با گذاشتن مطالب مفید و علمی سعی کنید بازدید کننده جذب کنید نه با حقه و کلک

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا