زلزله هنگام لود شدن صفحه! جالبه ، ببينيد و نظر بديد!

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام
اينم يه اسكريپت ديگه كه فكر ميكنم خوشتون بياد. وقتي از اين كدها استفاده ميكنيد قبل از لود شدن صفحه، صفحه شروع به لرزيدن ميكنه . خودتون ميتونيد مقدار ريشترش رو از 10 تغيير بديد. و يه چيزي براي طولاني تر شدن مدت زلزله ها به جاي اينكه سطرها رو پشت سر هم كپي كنيد( منظورم اينه كه سطرهاي داخل اسكريپت رو چند بار كپي كنيد) بهتره چند دفعه از اين اسكريپت به همين تعداد سطر ( بازم به من ربطي نداره ،هر جور كه شماها بپسنديد) استفاده كنيد.
اميدوارم خوشتون بياد.
در ضمن گرچه اين كدهارو دوستم سايان حسيني نوشته (من سايان خالي هستم) يعني برام ميل كرده ولي من نمونه اش رو در وبلاگ http://samineh1.persianblog.com ديدم. كه البته اون يه كم ... اينم برا اينكه نگيد بعدا كپي كردي و آوردي

کد:
<SCRIPT language=JavaScript>
<!-- Begin
function shake(n) {
if (parent.moveBy) {
for (i = 10; i > 0; i--) {
for (j = n; j > 0; j--) {

parent.moveBy(-i,0);
parent.moveBy(0,-i);
parent.moveBy(-i,0);
parent.moveBy(0,i);
parent.moveBy(i,0);
parent.moveBy(0,-i);
parent.moveBy(-i,0);
parent.moveBy(0,i);
parent.moveBy(i,0);
parent.moveBy(0,-i);
parent.moveBy(-i,0);
parent.moveBy(0,-i);
parent.moveBy(i,0);
parent.moveBy(0,i);
parent.moveBy(i,0);
parent.moveBy(0,i);
         }
      }
   }

}
//  End -->

shake(1);
//-->
 </SCRIPT>

اگه خوشتون اومده لطفا نظر بديد.

saman_sweden

Active Member
ghamnevis گفت:
سلام
اينم يه اسكريپت ديگه كه فكر ميكنم..........

راضي به زحمت نبوديم

به شهر بم سر بزنيد زلزله اونجا فراوان ريخته

سايت اونجا خودش زلزله مي گيره اينطوري راختره

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام سامان جان
آقا ما خم به فكر هموطن ها مون هستيمو حتي به صليب سرخ جهاني هم تو همون روزهاي اول زنگ زدم. كه تويه سويس بود اگه اشتباه نكنم. ميتونيد شماره اش رو تو وبلاگ بچه تهرون در آرشيو همون ماه هاي زلزله ببينيد.
ولي من نفهميدم فرستادن اين اسكريپت چه ربطي به اون زلزله داشته؟؟؟ ( الآن تو فكرم)
قربانت سايان

saman_sweden

Active Member
ghamnevis گفت:
سلام سامان جان
آقا ما خم به فكر هموطن ها مون هستيمو حتي به صليب سرخ جهاني هم تو همون روزهاي اول زنگ زدم. كه تويه سويس بود اگه اشتباه نكنم. ميتونيد شماره اش رو تو وبلاگ بچه تهرون در آرشيو همون ماه هاي زلزله ببينيد.
ولي من نفهميدم فرستادن اين اسكريپت چه ربطي به اون زلزله داشته؟؟؟ ( الآن تو فكرم)
قربانت سايان

نه عزيز راحت باشيد صحبت زلزله شد گفتم خاطره ها زنذه شده و باد اون عزيزان را گرامي بپاريم
دستت درد نكنه كد خوبي بود

Salar

Active Member
عالی بود...میگم همه این 150 اسکریپتاتو بصورت مقاله و فایل زیپ در بیار و بزار اینجا...خیلی مفیدن!

armanbm

کاربر VIP
سلام
آقاي قم نويس اگه ميشه طرز كار اين رو توضيح بديد

ممنون

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام آرمان جان!
من غمنويس هستم نه قم نويس ! سايان هستم
طرز كارش اينه كه شما اين كد هارو در قسمت بادي Body صفحه كپي ميكني . بعد وقتي يه نفر سايتت رو باز ميكنه قبل از ديدن مطالب سايت صفحه شروع ميكنه به لرزيدن.
اگه سوالي داري بپرس
قربانت سايان

Ghamnevis

Well-Known Member
بچه ها شرمنده! اين اپلت رو قبلا ديدخ بيديد!
يك باحالترش هم دارم

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام! تو هم كه مهياري بابا.
نه چرا تو ذوقم؟ خيلي ممنون از اينكه نظر دادي
قربانت سايان

armanbm

کاربر VIP
سلام آقاي غم نويس
ببخشيد من از بچگي ديكتم بد بوده

ولي منظ.ر من از اين كه طرز كارش رو بگيد اين بود كه بگيد كد ها هركدوم چه كاري انجام ميدن البته اونوقت بايدjava scriptبلد باشین من توقعی ندارم اگه بلد نیستین اشکالی نداره

بازم ببخشید که اسمتون را اشطباه!!شوخی کردم اشتباه نوشتم

good bye

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام آرمان جان
والله اين كدها چيز خاصي نيستش . منتها توضيحش طولاني ميشه. يه تابع خيلي ساده است كه دو تا مقدار به i , j ميده و بعد اين دو تا مقدار رو در كد (Parent. Moveby (i,jميزاره و ادامه ماجرا اگه توضيح كاملش رو ميخواي بگو. برات بگم.
سايان

PC man

Active Member
به نظر من این اسکرپیت رو باید هدیه می دادین به بمی ها تا در لود سایتشون استفاده کنن.

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام آقا!
بابا چرا گير داديد آخه ؟ بابا به خدا من به موقعش هر كاري از دستم بر ميومده كردم!

Ghamnevis

Well-Known Member
سلام
ورودت را به سايت تبريك ميگم... ممنون از نظرت
نظر لطفته
قربانت

جدیدترین ارسال ها

بالا