زبان مامبو ؟

ooje_asman

New Member
با سلام به همه رفقا مخصوصا Mambolearn
آقا من یه هاست خریدم که امکان مامبو 4.6.1 رو هم داشت اونم نصب کردم ولی زبان فارسی نداره من حالا چطو می تونم زبانش رو فارسی کنم مرسی اینم آدرس سایت : Haer.ir

YTERROR

Active Member
یک تمپلت فارسی لازم داری + فایل زبان فارسی ( هم ادمین هم غیر ادمین )

موفق و پیروز باشید بهترین ار اینه مامبو لرن رو دانلود کنی بعدئ نصب کنی

mambolearn

Active Member
سلام

عادل جان با اين كار مامبو ايشون فارسي نميشه چرا كه تنها فايل زبان براي فارسي شدن كافي نيست

پيشنهاد ميكنم اگر شما ميخوايين از مامبو فارسي استفاده كنيد و از امكانات اون لذت ببريد مامبو رو از لينك زير دانلود كنيد :

http://www.mambolearn.com/fa/option,com_docman/task,doc_details/gid,76/Itemid,40.html

براي ظاهر شدن لينك دانلود بايد در سايت لاگين كنيد .

يا علي

ooje_asman

New Member
با سلام و مرسی من فایلهاشو آپلود کردم و قالب هم قالب cleangreen رو گذاشتم ولی جلو زبان فارسی ضربدر هست و وقتی ام می زنم این پیام رو میده Error! Make sure that configuration.php is writeable.

ooje_asman

New Member
مامبو جان حالا نمیشه با آپلود فایلها درست بشه آخه من زیاد حرفه ای نیستم و با آپلود خود مامبو و نصبش رو سرور زیاد آشنا نیستم و همینی هم که درست شده خود سرور امکانشو داشته و من فقط چند تا کلیک کردم

YTERROR

Active Member
فایلها رو آپلود کن لینک و نام و پسورد دیتا بیس رو پیام شخصبی کن برات نصب کنم

اگه دیتا بیس هم بلد نیسیت بسازی یور نیم و پسورد هاست رو بده

mambolearn

Active Member
سلام

مهم نيست . شما مراحل نصب رو ادامه بدين . در آخرين مرحله در يك باكس كدي به شما داده ميشه كه اون رو بايد كپي كنيد و در فايلي كه به نام Configuration.php ميسازيد paste كنيد .

اين موارد كاملا در آموزش نصب وجود داره . لطفا يك بار به صورت كامل آموزش رو مطالعه كنيد .
http://www.mambolearn.com/fa/training/installation/461_installation_20061112129.html

يا علي

ooje_asman

New Member
با سلام ممنون نصب شد فقط من بعد اتمام نصب پرمیشن فولدرهایی رو که 777 کرده بودم به شماره قبلی شون تغییر بدم یا خودش تغییر میده و بعد جای منو رو میشه عوض کید که بیاد سمت راست

mambolearn

Active Member
فايلها رو به 644 و فولدرها رو به 755 تغيير بديد

جاي تك تك آيتم ها رو ميشه تغيير داد .

يا علي

ooje_asman

New Member
با سلام تعداد خبرهایی که در صفحه اول نمایش داده میشه رو از کجا میشه بیشتر کرد؟

جدیدترین ارسال ها

بالا