روش کار با دوربین حرفه ای panasonic - af101

karenfilm

New Member
دوستان من دوربین af101 پاناسونیک رو تازه گرفتم و نسبت به دوربین هایی که قبلا استفاده کردم خیلی حرفه ای تره مثل 5d کانن یا ex1 سونی یا z7 سونی .... خوب چون لنز دوربین تعویض می شه و از مانتهای کانن و نیکون میشه استفاده کرد و لنزهای عکاسی رو روش سوار کرد و در بهترین کیفیت فول اچ دی رکورد کرد .مشکل من اینجاست که نمیتونم عکس بگیرم باهاش و تو مشخصاتش دیدم که قید شده دوربین میتونه با کیفیت 14 مگا پیکسل عکاسی کنه . اگر کسی از دوستان می تونه کمکم کنه ممنون میشم راهنمایی کنه . دکمه ی photo shot رو که میزنم روی مانیتور invalid میاد و نمیشه .کلافه شدم دیگه .

karenfilm

New Member
شرمنده ولی کار مبتدی که نمیکنم دادا و میدونم که 5d عکاسی و af101 فیلمبرداری . خواهشن اگه کسی از نزدیک با دوربین کارکرده و شناخت کامل داره این مشکل و حل کنه برام . مرسی

batlagh

Member
دوستان من دوربین af101 پاناسونیک رو تازه گرفتم و نسبت به دوربین هایی که قبلا استفاده کردم خیلی حرفه ای تره مثل 5d کانن یا ex1 سونی یا z7 سونی .... خوب چون لنز دوربین تعویض می شه و از مانتهای کانن و نیکون میشه استفاده کرد و لنزهای عکاسی رو روش سوار کرد و در بهترین کیفیت فول اچ دی رکورد کرد .مشکل من اینجاست که نمیتونم عکس بگیرم باهاش و تو مشخصاتش دیدم که قید شده دوربین میتونه با کیفیت 14 مگا پیکسل عکاسی کنه . اگر کسی از دوستان می تونه کمکم کنه ممنون میشم راهنمایی کنه . دکمه ی photo shot رو که میزنم روی مانیتور invalid میاد و نمیشه .کلافه شدم دیگه .

خیلی دوربین خوبی هست
بنده ریوو هایی ازش دیدم که واقعا کیف کردم و اگر پروژه ای خوب گیرم بیاید که به صرفه یکی از گزینه هایم برای خرید دوربین هست.

راستش بنده چند تا سوال داشتم ازتون درباره اش. (در مورد عکاسی هم باید بگردید یا احتمالا دکمه ای دارد و یا باید در تنظمات دنبالش بگردید. انقدر سخت نگیرید!)

توی خود سایت پاناسونیک فقط af100 هست و چه جوری هست توی ایران 101 هم وجود داره؟ یعنی ایران از سایت خودشون جلو تره! :D!

و اینکه برای بستن لنز های نیکون و کانن از چه تبدیلی استفاده می کنید؟ اتوفوکوس هم دارد؟ (آخه تبدیلی توی نت دیدم که برای لنز های مانت ef اتوفوکوس هم حفظ می شد!)
سرعت فوکوس چه جوری هاست؟ اذیت کننده نیست؟
کیفیت لنز هایی که به صورت کیت همراهش هست چه جوری هاست؟ قابل قبول هست یا ناامید کننده هست؟
با تشکر.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا