روش ساخت فرم تماس با ما براي سايت هاي استاتيك ؟

good_man

Active Member
درود بر شما .
دوستان من يه سايت استاتيك با دريم ويور طراحي كردم ميخواستم بدونم آيا ميشه يه فرم تماس با ما بهش اضافه كنم كه اطلاعات كاربر رو به ايميلم بفرسته ؟اگر ميشه لطفا به صورت كامل توضيح بدين چطوري بايد اين فرم رو درست كنم ؟:rose:

lthr

New Member
برای این کار شما یک صفحه غیر استاتیک لازم دارید. بنا بر هاستی که استفاده می کنید می تونید از php، asp یا سایر موارد استفاده کنید. یه سرچ کوچیک انجام بدید پیدا می کنید

good_man

Active Member
دوست عزيز من خودم با دريم ويور صفحه تماس با ما رو طراحي كردم يعني همه جدول ها و ... رو طوري درست كردم كه با قالبي كه ساختم هم شكل باشه حاله ميخواستم بدونم چيكار كنم كه كسي كه مياد تو اين صفحه كه خودم ساختم و پيغامي كه ميفرسته واسم ايميل بشه ؟

rasa_khole

New Member
اگه php یا asp بلد باشی کاری نداره...

همون طور که دوستمون گفت لازمه که یه صفحه غیر استاتیک داشته باشی!!!

توی php یا asp مینویسی!!! البته منظورم همین قالبته، بعد ارتباط با دیتابیس و کارهای دیگه رو هم انجام میدی، که هم میتونی مستقیم این صفحه رو لینک بدی هم اینکه میتونی توی اچ تی ام ال فرا بخونیش!!!

good_man

Active Member
با تشكر از شما . حالا ما كه php يا asp بلد نيستيم هيچ راهي نداره اينكار رو انجام بديم ؟ :-?

rasa_khole

New Member
چرا میشه، از سایت هایی که اسکریپت رایگان میدن، یکی رو انتخاب کن، قسمت تماس با ما رو کد هاشو عوض کن (بیشتر منظورم آنالیز کردنشه) بعد قالبش رو عوض کن و استفاده کن!!!

یا باز هم سرچ کنی فایل ِ تماس با ما ی خالی هم میتونی پیدا کنی!!!

یا از سایت هایی که خدمات طراحی رایگان میدن استفاده کنی!!!

دیگه راهی به نظرم نمیرسه

good_man

Active Member
اين سايتي كه دادين رفتم چيزي توش نبود كه ؟ من از يه سايت ديگه اسكريپت تماس با ما رو دانلود كردم حالا سوال اينجاست چطوري ازش استفاده كنم ؟ يعني با دريم ويور بيارم تو سايتي كه طراحي كردم ديگه مشكل حله ؟؟ لطفا يكي كامل توضيح بده من كه گيج شدم:green:

rasa_khole

New Member
من منظورم از اون سایت این بود که خدمات طراحی سایتش مجانی بود!!!!

حالا!!!

این صفحه ای که باز کردی رو ببر تو درم بعد اونجا تغییراتی که میخوایی رو بده، که البته احتیاج به دیتابیس داری، که باید اون رو هم در نظر بگیری...

good_man

Active Member
اون سايت كه دادين هاست فروشي مطمئنه باهاش كار كنيم يا شانسي دادين ؟

rasa_khole

New Member
مانگ؟؟؟ نه بابا، میشناسمشون، قبلا با هم کار میکردیم، تازگی ها فهمیدم دارن سرور راه اندازی میکنن با این طرح جدید، البته الان فقط سرور لینوکس دارن، تا چند وقت دیگه کامل میشه، من مطمئنم ازشون!!!!

madar graphic

Active Member
اره
خیلی راحته
کافیه که شما اول یه فایل پی اپ اچ پی سند میل در آپلود کنید
فقط قبل از اون باید در محل مربوطه(تو ادیت فایل) اسم ایمیل خودتون رو بنویسید. همین
راستی دیوی که توشه مثلا نام و نام خانوادگی است رو باید به نام فایل پی اچ پی سیو کنید

Mahyar_Mbr

New Member
من بانک اطلاعاتی اکسس را به سایت وصل میکنم و لی وقتی میخوام سایت رو امتحان کنم ارور میده...

vahidd.com

Member
بهترین راه استفاده از نرم افزار برای طراحی فرم است
اسم نرم افزار Simfatic هست که قابلیت طراحی حرفه‌ای فرم های PHP رو داره
با این نرم افزار میتونید تعداد فیلد ها ، کد امنیتی و ... برای فرم خودتون بزارید.

srezay

Member
من هم Coffeecup web form builder رو پیشنهاد میکنم،
بسیار ساده+بسیار کامل+بسیار کارا+بسیار انعطاف پذیر

vahidd.com

Member
بهترین راه استفاده از نرم افزار simfatic هست این نرم افزار مخصوص ساخت فرم های php هست که علاوه بر فرم های تماس با ما میتونی فرم های عضویت در سایت هم باهاش درست کنی اما درست کردن فرمهای تماس با ماش مثل آب خوردنه و خود نرم افزار هم نمونه های آماده داره میتونی نرم افزار رو از سایت زیر دانلود کنی در ضمن مشکلی داشتی میتونم کمکت کنم.

دانلود

جدیدترین ارسال ها

بالا