[DataLife] روش تغيير در قالب

bahman22

Member
باسلام
چطور ميتونم توي قالبي كه دانود كردم تغيرات بدم ايا با نرم افزارهايي مثل فرونت پيج يا دريم ور ميشه يا نه
ممنون:green:

meher

Member
تعویض قالبم اعمال نمیشه. چیکار کنم؟

من قالب دانلود کردم ریختم توی پوشه ی templates دیتالیف. توی قسمت مدیریت قالبها هم که میرم هستش اما وقتی تغییرش میدم توی ظاهر سایتم هیچ تغییری صورت نمیگیره. تو ی لوکال کامپیوترم هست وگرنه آدرس میزاشتم. مشکل چی هست؟ وقتی تغییر قالب میدم بعد برم یه جای دیگه برگردم میبینم دوباره رفته روی دیفالت خودش.
خواهش میکنم پاسخ بدین

progpars

progpars.com
سلام ؛
اول از همه لینک زیر رو مطالعه کنید سوالتون جوابش توش هست:
لینک
برای طراحی یا ویرایش هم با هر ویرایشگری میتونید این کارو انجام بدید مثل فرانت یا دریم یا نوت پد و ...

meher

Member
پروگ پارس گرامی شما متوجه مطلب بنده نشدید. من کتاب رو مطالعه کردم. مشکل من ویرایش قالب نیست دوست گرامی. مشکل در تعویض قالب در لوکال هاست توی کامپیوترم دارم.
قالبهای زیادی رو توی پوشه
templates ریختم ولی وقتی در قسمت قالبها تعویضشون میکنم هیچکدوم نمایش داده نمیشه. همون قالب پیشفرض رو نمایش میده.

meher

Member
سپاس فهمیدم. باید از بخش تنظیمات سیستم قالب عوض کنم نه از بخش قالبهای سایت.
این رو هم توی کتاب پیدا کردم که نوشته بود تنظیمات سیستم برای تعویض قالب هم هست.
سپاس از محبتتون.

jenatmilad

New Member
سلام دوستان.نمیدونم جای خوبی دارم پست میزنم یا نه.یه قالب دارم.میخام وقتی کسی روی لینک کلیک میکنه.توو تب جدید باز شه.کدش رو نمیدونم.

Mdl

New Member
سلام

شما چه لینکی رو میخوایی که در تب جدید باز بشه ؟

Cisco

مدیر انجمن
کلاً همه فقط تخلف می کنن دیگه ؟؟؟
دوستان برای هر موضوع اول تو انجمن جست و جو کنید و بعد تاپیک جدا باز کنید .

Black Prince عزیز شما هم اسپم نده .

Black Prince

Active Member
کلاً همه فقط تخلف می کنن دیگه ؟؟؟
دوستان برای هر موضوع اول تو انجمن جست و جو کنید و بعد تاپیک جدا باز کنید .

Black Prince عزیز شما هم اسپم نده .
شما چون تازه ناظم شدی فکر کنم فقط به فکر گیر دادن هستی، قبل از اینکه خودت اسپم بدی سوال رو بخون:

ايا با نرم افزارهايي مثل فرونت پيج يا دريم ور ميشه يا نه
من هم پاسخ دادم که آره میشه!

bahman22,
شما هم اگر سوالی داری بهتره به جای استفاده از سایت های متفرقه مانند پروگ پارس (تمامی مطالبشون کپی شده از سایت پشتیبان رسمی هست) تشریف ببرید توی سایت رسمی اون و پاسخ سوالات خودتون رو دریافت کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا