روش اندازه گیری قالب بطری برای چاپ لیبل

hashem3d

New Member
سلام
من برای یه بطری میخواستم لیبل طراحی کنم
ولی چون این بطری طرح داره و قالب خاصی داره
بهترین روش برای بدست آوردن اندازه دقیق قسمتی که میخوام لیبل براش طراحی کنم به چه صورته

پیوست ها

• ۲۰۲۱۱۰۰۵_۰۰۴۰۳۰.jpg
    ۲۰۲۱۱۰۰۵_۰۰۴۰۳۰.jpg
    195.1 کیلوبایت · بازدیدها: 2

the_king

مدیرکل انجمن
سلام
من برای یه بطری میخواستم لیبل طراحی کنم
ولی چون این بطری طرح داره و قالب خاصی داره
بهترین روش برای بدست آوردن اندازه دقیق قسمتی که میخوام لیبل براش طراحی کنم به چه صورته
یک ورق A4 برچسب سفید مات از لوازم تحریری بخرید، ترجیحا براق نباشه، مات که با مداد راحت رویش خط بکشید.
با قیچی به اندازه فضای بطری ازش ببرید، لایه روغنی اش رو جدا کنید و برچسب رو روی سطح بطری بچسبونید.
چسبوندن رو از وسط بطری شروع کنید و به سمت گوشه ها ادامه بدهید.
بخاطر انحنای بطری یک قسمت هایی اش بدون مشکل میچسبه و یک قسمت هایی اش رو هوا میمونه یا اگه بخواهید بزور بچسبونید چین خوردگی پیدا می کنه. با مداد دور اون قسمت هایی که کامل و بدون مشکل چسبیده و برآمدگی و چین خوردگی پیدا نمی کنه خط بکشید.
حدود دو میلیمتر از اطراف اون خط رو برای حاشیه اطمینان حذف کنید، یعنی در عمل باید حدود دو میلی متر از محیط اون ابعاد که خط کشیده اید کوچکتر طراحی کنید. حالا جدا اش کنید و روی یک صفحه کاغذ بچسبونید، یا با اسکن کردن اون برچسب ابعادی که بدست آوردید رو بصورت عکس به کامپیوتر منتقل کنید تا طرح رو داخلش بکشید یا با سانتی متر ابعادش رو بگیرید و در طرح تون اعمال کنید.

packprint

New Member
لیبل بطری که بهش لیبل شیرینگ هم میگن یکی از اصلی ترین روش هایی هست که برای انواع ظروف اعم از شیشه ای و پلاستیکی مورد استاده قرار می گیره. این روش چاپ لیبل به دلیل ویژگی هایی که دارد از محبوبیت بالایی داره. از جمله این ویژگی ها میشه به سرعت بالا، سادگی، کاربرد بالا و همچنین امکان لیبل زنی تعداد بالایی از محصولات در زمان کم اشاره کرد. به همین سبب این لیبل جذابیت بالایی میان کسب و کار های مختلف داره. که برای اطلاعات بیشتر درباره چاپ لیبل شیرینگ به این لینک مراجعه کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا