ربات pepper

saalek110

Well-Known Member
سالک: هنوز ربات ها خانگی نشده اند. امسال ۱۴۰۰ بود.
شاید به این زودی هم ربات خانگی نداشته باشیم.
کامپیوتر خانگی شد و همه خانه ها را گرفت و بعد گوشی هوشمند وارد زندگی مردم شد،
ولی هنوز ربات جای پای خود را پیدا نکرده.

ربات pepper کمی من را به این رویا فرو برد که شاید این ربات یا چند سری بعد یک ربات خانگی داشته باشیم.

saalek110

Well-Known Member
«We Interviewed Pepper — The Humanoid Robot» را در YouTube تماشا کنید
youtu.be/zJHyaD1psMc

saalek110

Well-Known Member
وضعیت محصول:

قیمت: تماس بگیرید

Pepper رباتی که احساسات شما را درک می‌کند!
Pepper اولین ربات انسان نمایی است که احساسات اصلی انسان را تشخیص می‌دهد و رفتار خود را با رفتار و حالت روحی شخص مقابل تطبیق می‌دهد. Pepper طوری طراحی شده است تا در طبیعی ترین حد ممکن بتواند با انسان‌ها در تعامل و ارتباط باشد. Pepper می‌تواند احساسات اصلی نظیر شادی، غم، خشم و شگفت زدگی را شناسایی کند. او همچنین می‌تواند لبخند روی صورتتان، لحن صدایتان و سایر زبا‌ن‌های غیرکلامی همچون زاویه سر را تفسیر کند. مجموعه این تفاسیر به ربات می‌فهماند که مخاطبش در وضعیت روحی مناسبی است یا نه.

Pepper Humanoid Robot | ربات‌ها, ربات‌های انسان‌نما | مشخصات، قیمت، خرید

سالک: من چیزی در مورد این ربات نمی دونم و فقط مطلب را نقل کردم.

saalek110

Well-Known Member
سالک: در مورد کارایی و قابلیت های این ربات باید بیشتر دانست.
آیا واقعا قادر به درک احساسات انسان است؟ آیا از روشهای مطمئن برای این کار استفاده می کند؟
آیا احساسات سطحی می تواند نمایش گر حالت واقعی و درونی تر فرد باشد؟
این ربات چگونه و چقدر احساسات انسان را درک می کند؟

درک احساسات انسان توسط ربات چه کاربردهایی دارد؟

بعدا با توسعه ربات ها ، به این سوالات راحت تر می توانیم پاسخ دهیم.

saalek110

Well-Known Member
یکی از متخصصان گروه سافت‌بانک گفته است، یکی از دلایل مهم توقف تولید این ربات این است که مردم از آن هوش یک انسان را انتظار دارند و اجابت نشدن خواسته‌های آنها از سوی ربات منجر به عدم رضایت افراد از «پپر» شده است.

ربات پپر هفت سال پیش، در سال ۲۰۱۴ با سر و صدا زیادی راه اندازی شد، اما به نظر می‌رسد که این ربات انسان‌دوستانه به زودی ممکن است از لیست ربات‌ها حذف شود.

پپر که حدود ۱۷۹۰ دلار (۱۲۹۰ پوند) قیمت دارد، در بانک‌ها و خانه‌های سالمندان مشغول به ارائه خدمات بوده و نتوانسته سطح انتظارات صاحبان آنها را برآروده کند.

مشخصات قیمت و خرید سافت بانک تولید ربات انسان نمای Pepper را متوقف کرد

سالک: به مقداری از سوالات پست قبل من انگار در این پست اگر خبرش درست باشد پاسخ داده شد. هه هه.

saalek110

Well-Known Member
«Pepper verteilt Medikamente - Outtakes» را در YouTube تماشا کنید
youtu.be/iCY75Z5ksu8

ربات پپر در بیمارستان کار می کند.
فیلم آلمانی است ولی مهم نیست. نگاه کنید پرستار چطور با ربات صحبت می کند و پپر چطور حرکت می کند و کارهایش را انجام می دهد.
مقداری کیفیت کار این ربات در این فیلم مشخص است.

جدیدترین ارسال ها

بالا