(رایگان) طراحی حرفه ای وب به صورت رایگان برای شرکت ها موسسات معتبر (رایگان)

Altir

Member
به نام خدا

با سلام خدمات تمامی دوستان
من به مناسبتی که نمی تونم بگم چی هست، می خوام یه کار باهال انجام بدم و برای چند نفر که احتیاج به طراحی سایت دارن براشون سایت طراحی کنم. البته گفته باشم که این سایت ها باید یا سایت شخصی برای دکتری یا مهندسی یا شخص مهمی باشه یا اینکه برای شرکت یا موسسه ی معتبری باشه. نگران نباشید دلیل اینکه رایگان هست به خاطر مناسبت روز تولدم هست که 20 اسفند هست و می خوام تا اون موقع این سایت ها رو طراحی و تموم کنم.

راستی سایت ها باید هاست و دامینشون رو خودشون بخرن و من فقط طراحی رو به صورت رایگان انجام می دم.

دوستان لطف کنن PM یا همون پیغام خصوصی بدن چون اگر سرم شلوغ بشه بیشتر از 2 یا 3 تا سایت رو قبول نمی کنم.

تخصص : PHP , MySql , CSS , HTML , DHTML , Ajax که در طراحی هام به کار می برم.

موفق باشید

Altir

Member
زیاد تو ضمینه قالب vb کار نکردم ولی یه چیز هایی بلدم.

Altir

Member
به دوست عزیز به خدا من قصدی ندارم ، البته توهین شما رو نا دیده می گیرم در ضمن من علاقه زیادی به طراحی وب دارم و دنبال درآمد هم نیستم شاید زیاد وارد نباشم ولی کار دیگران رو می تونم راه بندازم.

میشه لطف کنی بگی مثلا من چه کلاه برداری می تونم انجام بدم :lol:

datasun

Member
سلام دوست من نمیدونم منظورت از این کار چیه ولی من خودم پی اچ پی خوب بلد نیستم واگرنه خودم انجام میدادم برای همین میگم اگه دوست داری انجام بده یک سایت واسه یک شرکت هست پارس پالاد البته این شرکت برای شرکت های دیگه هم سایت طراحی میکنه حالا من یک سیستم ساده میخوام
ببین یک سایت باشه که بشه یک موضوع ساخت بعد توی این موضوع دو تا موضوع دیگه ایجاد کرد بعد توی این موضوع های ایجاد شده بشه مطلب ارسال کرد همین
با امکان ویرایش و حذف موضوع ها و مطالب و دارای یک ادیتور معمولی برای ارسال مطلب همین فکر نکنم خیلی سخت باشه اگه دوست داشتی pm بده به joojeh72
یا علی :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا