راهنمایی در مورد کلاس دوره جامع انیمیشن سه بعدی((ثواب داره اگه سر بزنید))

درود
بدون هیچ حرف اضافه میرم سر اصل مطلب مجتمع فنی دیباگران یه دوره کلاسهای دوره جامع گرافیک رایانه ای که مدت دورش 697 ساعت میباشد داره برگزار میکنه همراه با دوره جامع انیمیشن سه بعدی((مدت دوره 300 ساعت))
حالا ما با علاقه ای که گرافیک سه بعدی دارم میخواستم برم دوره جامع انیمیشن سه بعدی((مدت دوره 300 ساعت))
حالا مباحث آموزشی این دوره:
آشنایی با مبانی سواد بصری
پرسپکتیو
طراحی محصول((objest))
طراحی صحنه
طراحی شخصیت((آناتومی بدن))
مبانی فیلمنامه
کارگردانی ودکوپاژ
storyboard
مبانی بازیگری انیمیشن
بهره گیری از نرم افزار phtoshopدر نرم افزارهای سه بعدی
توانایی کار با نرم افزار 3dsmax
یادگیری مونتاژصوت وتصویر
یادگیری اصول متحرک سازی

اول دوستانی که اطلاعاتی در مورد این مباحث دارن یه توضیحی بدن بعد ارزششو داره برم توی این دوره ثبت نام کنم؟؟ :rose:

مدرکی که بعد از پایان دوره میدن گواهینامه پایان دوره مورد تایید وزارت علوم تحقیقات وفناوری میباشد حقیقت امر این است که هم علاقه دارم هم مدرک برام مهمه هم بازار کارش

NAKOOT

Well-Known Member
معذرت می‌خوام اما چرته!!! خیلی‌ از اطرافیانم رفتن و آخرش بدون اینکه چیزی بهشون اضاف بشه اومدن بیرون. تو اگه می‌خوای همت کنی‌، نصف همون پول رو بده، dvd هاش رو بگیر، بیشتر هم یاد میگیری.

معذرت می‌خوام اما چرته!!! خیلی‌ از اطرافیانم رفتن و آخرش بدون اینکه چیزی بهشون اضاف بشه اومدن بیرون. تو اگه می‌خوای همت کنی‌، نصف همون پول رو بده، dvd هاش رو بگیر، بیشتر هم یاد میگیری.
منظور شما اینه کلا این کلاسها به درد نمیخوره یا این موسسه تعریفی نداره؟

دوستان اگه توضیحاتی یا مقالاتی در مورد آشنایی با مبانی سواد بصری.کارگردانی ودکوپاژ.storyboard.مبانی بازیگری انیمیشن دارن دریغ نکنن:rose:

آیا دانشگاهی هست که در زمینه انیمیشن 3 بعدی فعالیت داشته باشه البته یه چیزایی درمورد دانشگاه سوره شنیدم اما اطلاعات کاملی ندارم

OM3D

Member
دوست من ، قبلاً یه جای دیگه من که جوابت رو دادم ...
nakoot هم همون چیزی رو که من گفتم بهت گفت، از 1000 نفر هم که تو این زمینه هستن بپرسی همین رو بهت میگه....
ایران یه دانشگاه انیمیشن داره ، که فکر میکنم زیر نظر صداوسیما باشه ( دقیق نمیدونم ) که پذیرشش هم خیلی خیلی کمه ، پارسال تو تلویزیون رتبه ی 20 هنر رو نشون داد ، یارو میگفت من با این رتبه نتونستم برم انیمیشن بخونم ، در این حد کمه ....:-?

animations

Active Member
توی ایران این کلاسها همونطوری که دوستان گفتن به درد نمی خوره. ولی اگه به انیمیشن علاقه دارین، نمی تونین برید جای دیگه تحصیل کنین و هیچ اطلاعاتی از ساختش ندارین، تا حدی این کلاسها کمک می کنن.

من درباره واحدهای مجتمع فنی اطلاعات چندانی ندارم. اما با توجه به این لیستی که گذاشتین، شاید مکس رو یاد بگیرین، ولی انیماتور نمی شین.

کلاس های آزاد جهاد دانشگاهی دانشگاه هنر یا دانشگاه تهران هم هستند. این دو تا مدرک معادل می دن و بد نیستن، ولی فقط انیمیشن دستی آموزش می دن.

مجله پیلبان هم دوره های آموزشی گذاشته که به نظر می یاد خوب باشه. ولی فکر نکنم مدرک بده... کما اینکه مدرک برای کارهای هنری توی ایران اصلا اهمیت نداره!!

بهترین کار اینه که طراحیتون رو قوی کنین و انیمیشن رو از یه جا شروع کنین. بعد اگه برید به جمع آدمهای وارد، کلی یاد می گیرین.

توی ایران این کلاسها همونطوری که دوستان گفتن به درد نمی خوره. ولی اگه به انیمیشن علاقه دارین، نمی تونین برید جای دیگه تحصیل کنین و هیچ اطلاعاتی از ساختش ندارین، تا حدی این کلاسها کمک می کنن.

من درباره واحدهای مجتمع فنی اطلاعات چندانی ندارم. اما با توجه به این لیستی که گذاشتین، شاید مکس رو یاد بگیرین، ولی انیماتور نمی شین.

کلاس های آزاد جهاد دانشگاهی دانشگاه هنر یا دانشگاه تهران هم هستند. این دو تا مدرک معادل می دن و بد نیستن، ولی فقط انیمیشن دستی آموزش می دن.

مجله پیلبان هم دوره های آموزشی گذاشته که به نظر می یاد خوب باشه. ولی فکر نکنم مدرک بده... کما اینکه مدرک برای کارهای هنری توی ایران اصلا اهمیت نداره!!

بهترین کار اینه که طراحیتون رو قوی کنین و انیمیشن رو از یه جا شروع کنین. بعد اگه برید به جمع آدمهای وارد، کلی یاد می گیرین.

دمتون گرم خیلی قشنگ و زیبا بیان کردید:rose:

فقط میمونه جمله آخر شما
((بهترین کار اینه که طراحیتون رو قوی کنین و انیمیشن رو از یه جا شروع کنین. بعد اگه برید به جمع آدمهای وارد، کلی یاد می گیرین))
1-طراحی رو چطوری میتونم قوی کنم البته به غیر از تلاش:cool:
2-انیمیشن رو به نظر شما از کجا شروع کنم راهنمایی بفرمایید

animations

Active Member
به نظر من طراحی رو فقط می تونین با تمرین قوی کنین، به اضافه اینکه کارهای قوی زیاد ببینین و از روشون تمرین کنین.

نمی دونم انیمیشن رو از کجا شروع کنین بهتره. من از شرکت ها یاد گرفته بودم...
البته طراحیم بدک نبود. اول رفتم یه کلاس Flash و چند تا انیمیشن ساده (و افتضاح!!) ساختم. بعد یه جا مشغول به کار شدم و از شانسم دو تا انیماتور دو بعدی خفن اومدن بالای سرم. اصول حرکت و زمان بندی صحیح رو در حین کار از اونها یاد گرفتم... بعد که انیمیتم بهتر شد، رفتم یه شرکت سه بعدی و همونجا بهم مکس یاد دادن...

راستش اونقدرا تجربه ندارم که بخوام نظر بدم یا راهی رو بهتون پیشنهاد کنم... ولی اگه راهی به جز ایران موندن ندارین، تجربه افراد شرکت ها یا حتی این کلاسها شاید بتونه تا حدی کمکتون کنه...

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا