راهنمايي در مورد ريست كردن ناگهاني سيستم

hr1510

Active Member
با سلام خدمت دوستان گرامي ...
اگه ممكنه مي خواستم ببينم كه چطور مي شه سيستم رو به صورت ناگهاني ريست كرد ؟

مثل نرم افزار زماني كه deep freeze رو uninstall ميكنيم . بدون لاگ آف كردن و بدون هيچ پيامي يه دفعه سيستم ريست مي شه و شروع به بوت شدن ميكنه .
آخه چطوري ميشه ؟

دوستان اگر راه حلي دارند خوشحال مي شم من رو راهنمايي كنند .

با تشكر

واللا شما بستگی داره چقدر دستت باز باشه اگه دستت اونقدر بازه که میتونی یه برنامه رو ببندی برو از توی قسمت تسک منیجر ("Task manager") (این راه حل فقط در ویندوز اکس پی کار میکنه) توی بخش "Procsesse" همه برنامه ها رو ببند یکیش هست که وقتی ببندیش سیستم ریست میشه چون من حدود 4 ساله ویندوز اکس پی ندارم نمیتونم دقیقاً بگم کدومشه ولی همشون رو دونه دونه ببند و یکیش هست که وقتی ببندی خاموش میشه اسمش رو حفظ کن و دفعه های دیگه هم همون رو ببند

hr1510

Active Member
تا دلت بخواد دستم بازه !!!

و راه حله خوبی هست که تو سون و ویستا هم تست می کنم انشا الله که جواب بده

اما دوستان راه حل های دیگه هم اگه دارند خوشحال می شم بشنوم چون به هر حال دوست دارم مناسب ترین راه رو انتخاب کنم

Ultra3D

Well-Known Member
آخه رمز این deep freeze رو زدی و به صورت Administrator می خوای اون رو پاک کنی؟
اگه نه خوب معمولیه
اصلا ً deep freeze برای اینه که کاربر معمولی نتونه تو تنظیمات و برنامه های کامپیوتر دست ببره

gp-gpu

Member
سلام
مثلا بعد از پاک کردن deep freez سیستم به صورت ناگهانی restart مشه (که معمولا قبلش پیغام میده که سیستم restart بشه یا نه؟)
این کار به این صورت انجام می گیره که برنامه نویس میاد برنامه uninstall رو جوری کار می کنه که در پایان کار برای restart شدن سیستم از کاربر اجازه ای نگیره و آتومات انجام بشه.

نه بابا دیپ فریز نیست اینی که میگم یه اسمی توی مایه های وین لوگون و یا هم سی آر اس اس داره که شما باید از طریق تسک منیجر (ctrl + alt +delete ) از قسمت پروکسس اون رو ببندی و بدون هیچ سوال و یا مکسی بلا فاصله سیستم ریستارت میشه

hr1510

Active Member
ashkan_mmb عزیز میتونی با mmb یه مثال بزنی که بشه این کار رو هم تو ویندوز xp هم تو 7 انجام داد .

جدیدترین ارسال ها

بالا