راهنمايي براي طراحي سايت!

amirali.ariaboy

New Member
سلام. ميخوام يه سايت راه بندازم، يه سيستم مديريت محتوا ميخوام که قالبشو بتونم خودم طراحي کنم
به html،css مسلطم جاوااسکريپتم يکم ميفهمم. سيستمي هست؟؟:sad:

mostafae

New Member
سلام. با مهارتهای شما میشه قالب طراحی کرد اما بعد از طراحی باید با سیستم مدیریت محتواتون هوشمند سازی بشه. حالا هر سیستمی که میخواد باشه.

art-a

Member
تمامی قالب های مدیریت های محتوا به عات داینامیک و پویا و هوشمند بودن، دارای کدهای php هستند. شما هیچ cmsی پیدانمیکنید که php نداشته باشه.

وردپرس راحتترین و آسان ترین مدیریت محتوایی هست که میتونید باهاش کار کنید و براش قالب بسازید.
جوملا کدهای php و ساختار بیشتر و پیچیده تر و سخت تر داره.

پیشنهاد من با وردپرس شروع کنید. بالاخره باید علم تون رو بیشتر گسترش بدید و تحقیق کنید برای یادگیری های مختلف

amirali.ariaboy

New Member
تمامی قالب های مدیریت های محتوا به عات داینامیک و پویا و هوشمند بودن، دارای کدهای php هستند. شما هیچ cmsی پیدانمیکنید که php نداشته باشه.

وردپرس راحتترین و آسان ترین مدیریت محتوایی هست که میتونید باهاش کار کنید و براش قالب بسازید.
جوملا کدهای php و ساختار بیشتر و پیچیده تر و سخت تر داره.

پیشنهاد من با وردپرس شروع کنید. بالاخره باید علم تون رو بیشتر گسترش بدید و تحقیق کنید برای یادگیری های مختلف

راس ميگي:wink: دمت گرم

mostafae

New Member
درسته طراحی واسه تمام سیستم ها نیاز برنامه نویسی هم داره اما شما بدون دانش php میتونی واسه وردپرس، جوملا و ... قالب طراحی کنی. توابع php که تو قالب بکار میبری میتونی تو اینترنت پیدا کنی و کپی پیست کنی تو قالبت.

جدیدترین ارسال ها

بالا