دو خبر بسيار مهم : تحريم اينترنت توسط دولت امريكا و حذف نام ايران از ياهوميل

managermd

Member
دو خبر بسيار مهم : تحريم اينترنت توسط دولت امريكا و حذف نام ايران از ياهوميل

درود به دوستان عزيز
دو خبر بسيار مهم و جدي براي وب مسترهاي ايراني
متاسفم كه اين دو خبر رو مي دم

ياهو نام ايران را از فهرست كشورهاي ياهو ميل حذف كرد !
دولت آمریکا مسیر اینترنت را بر روی کشورهای دشمن مسدود خواهد کرد

براي خوندن خبرها لطفا اينجا رو ببينيد
www.webmasterha.com
ياهو نام ايران را از فهرست كشورهاي ياهو ميل حذف كرد !

دولت آمریکا مسیر اینترنت را بر روی کشورهای دشمن مسدود خواهد کرد
هرچند که تا این زمان جزئیات مربوط به طرح "جرج بوش" رئیس جمهور ایالات متحده در رابطه با ایجاد محدودیت در دسترسی به شبکه اینترنت برای کشورهایی که "دشمن" خوانده می شوند بیان نشده است اما کارشناسان پیش بینی می کنند دنیای مجازی بیش از پیش شاهد میدان مبارزه با تروریسم خواهد بود.

سخنگوی مرکز استراتژی امنیت ملی آمریکا در اوائل هفته ای که گذشت در کاخ سفید پیرامون این طرح اعلام داشت: "قطع امکان استفاده از شبکه اینترنت، سیستم های ارتباطی، رد و بدل اطلاعات، نصب سیستم های ردیابی و کنترل سیستم هایی که از منابع ما استفاده می کنند از اهداف این برنامه است."

تبلیغات به شیوه جدید

نه دوست من
اين نوع تبليغات كه اين روزها در انجمن هاي فارسي زبان متداول شده رو ميشه تبليغات كثيف ناميد.
من در عجبم چرا مديران انجمن به اين نوع كاربران كه با ايجاد اين نوع تاپيك ها به دنبال منافع شخصيشون هستن برخورد نميكنن ؟

WindowsLab

Member
سلام
این موضوع به حدوداَ به بیش از یک ماه قبل برمیگردد و واقیت هم دارد.
البته تحرکاتی برای اعتراض به این حرکت یاهو در وب در حال انجام شدن است، عده ای هم قصد دارند که کاری که با Corbis (نمونه مشابه مایکروسافتی) کردند با یاهو هم انجام دهند.

» اگر مدیران اجازه دهند کل لینک های اصلی درباره این مطلب رو هم میگذارم.

یاعلی

آخرین ویرایش:

Mandana

Active Member
منم منتظر لینک منبع هستم
secret.gif

AMiR

Active Member
البته الان هم نام ايران توي ليست ياهو وجود نداره

iran480

Member
فکر نمی کنم اهمیت چندانی داشته باشه. چون من هر وقت می خوام جایی ثبتنام کنم که از سرویسش استفاده کنم ، هیچوقت ایران رو انتخاب نمی کنم. مگر در مواقع خیلی خاص.
در ضمن من اصلاً نمی دونستم یاهو توی لیستش ایران رو هم داره که بخواد حذفش کنه!:neutral:

alireza82

Well-Known Member
اااااا بیخود کردن .........
البته امیدوارم اتفاقی نیفته وگرنه باید همگی از این به بعد رو خرجمون یه Vpn هم اضافه کنیم. کم اینترنت ارزونه که هی ...

جدیدترین ارسال ها

بالا