دو تا مشكل محم !!!!

اولا سلام به تمام دوستان حرفه اي در زمينه سيتم عامل ( توپ ) ويندوز :D :D :D

مشكل اول : چند وقت پيش رفتم و سري 2006 كينگ پرند رو گرفتم . تو يكي از سي دي هاش آپديتهاي جديد بعد از سرويس پك 2 رو داشت . شروع كردم به نصب اونها . بعد از اينكه چند تا شو ( حدود 30 تا ) نصب كردم . يه بار سيستم رو ريست كردم . حالا كه چند وقتي ميشه از اون موقع گذشته ديگه سيستمم به صورت اتوماتيك شات داون يا ريست نميشه . چيكار كنم ؟ ( البته به يه آدرس تو رجيستري هم رفتم و شات داون اتوماتيك رو فعال كردم ولي باز هم فايده نداشت . در ضمن سيستمم هم ويرووسي نيست چون نورتون رو با آخرين آپديتهاش و خود نرم افزار آنتي اسپاي وار ماكروسافت رو نيز ( اينم با آخرين آپديتهاش ) دارم . ) :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-?

مشكل دوم : چند وقتي هستش كه وقتي به اينترنت متصل ميشم تسك بار ويندوزم براي چند دقيقه قفل مي شود ( از مرورگر فايرفاكس 1.5 استفاده ميكنم )

راستي داشت يادم ميرفت يه سوال ديگه هم دارم : من و يك فرد ديگه از اين كامپيوتر به صورت مشترك استفاده ميكنيم و هر دو تامون هم ادمين هستيم و من نميخوام اون رو ليمتد كنم . ولي يه راهي هست كه با انجام اون راه مي توان كاري كرد كه اون فرد نتونه پسورد اكانت من رو عوض كنه . اگر اين راه رو بلديد خواهشا بگيد .:) :wink: :-? :cool: :neutral: :shock:

ببخشيد كه سرتون رو درد آوردم ولي در هر صورت ممنون .:wink:

Sunboy454

Active Member
برای سوال اول و دومتون :
از حجم برنامه های روس سیستمتون کم کنین ، و بعد از اینکار با برنامه های booster ویندوز و رجیستری رو scan کنین ؛
برای سوال سوم هم اگه هر 2 admin باشین و هر 2 هم واسه ورودتون پسورد گذاشته باشین ، نمیتونین پسورد اون یکی اکانت رو ( به این راحتیا ) عوض کنین ؛

راه حل شما براي دو تا سوال اولم جواب نداد . دومي هم از توي يوزر اكانت در كنترل پنل راحت مي توان پسورد اكانت ديگر رو عوض كرد .

جدیدترین ارسال ها

بالا