دومين کنفرانس ملي مهندسي نرم افزار دانشگاه آزاد لاهيجان

ARMIN_MK

New Member
attachment-168654d1341579605-isec.jpg

دومین کنفرانس ملی مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد لاهیجان با هدف معرفی ایده‌ها و دستاوردهای پژوهشی، داخلی و خارجی در زمینه مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، ایجاد شناخت متقابل میان صنعت و دانشگاه و ایجاد علاقه و انگیزه در دانشجویان و متخصصین شروع به کار کرده است. در این راستا از کلیه اساتید محترم و دانشجویان علاقه‌مند دعوت میشود تا ضمن رعایت کلیه قوانین و deadlineهای این کنفرانس مقاله خود را ثبت نمایند.انتظار می رود ایده‌های نو و نوآوری‌های جدید، نه تنها در زمینه مهندسی نرم افزار بلکه در زمینه رشته‌های مرتبط و نزدیک مانند: سخت افزار، شبکه، روش‌های محاسباتی و کاربردهای مهندسی نرم افزار در این کنفرانس مطرح شوند. مقالات مطرح شده باید دقیقاً مربوط به نویسنده / نویسندگان مطرح شده باشد و قبلاً درکنفرانس یا ژورنال دیگری مطرح نشده باشند.

استثنا:مقالات با کیفیتی که قبلاً توسط همین نویسنده / نویسندگان در یک کنفرانس یا ژورنال بین المللی در یک کشور خارجی چاپ شده باشند می‌توانند با بازنویسی / تغییر در ویرایش و ساختار مقاله و یا گنجاندن جنبه یا جنبه های جدید نسبت به مقاله قبلی مجدداً مطرح شوند.

اولین مرحله داوری مقالات، کشف تقلب است. مقالاتی که تمام یا قسمتی از آنها بدون رعایت اخلاق علمی، کپی برداری از مقالات، وب سایت‌ها یا دیگر منابع علمی باشند در این مرحله رد می‌شوند. تنها اسثنا استفاده از بخش‌هایی از کارهای علمی خود نویسنده / نویسندگان است که بلا‌مانع است. استفاده از عین متن منابع دیگر همراه با ارجاع مستقیم و استفاده از ایده منابع دیگر همراه با ارجاع بلا‌مانع است. تمام مقالات (حتی مقالات ارسال شده توسط اعضای کمیته علمی)تحت دو تا چهار داوری double-blind مورد بررسی قرار خواهند گرفت. و تنها مقالات با کیفیت که حد نصاب نمره علمی لازم را کسب کنند از میان آنها انتخاب خواهند شد.

کلیه نویسندگان از نتایج داوری مقالات خود مطلع می شوند (اعم از کسانی که مقالاتشان قبول یا رد شده باشد). برای مقالات پذیرفته شده، در صورتی که در نتایج reviewها تغییراتی از طرف داوران کنفرانس خواسته شده باشد، این تغییرات باید به دقت در نسخه نهایی (camera ready) اعمال شوند. ارسال نسخه camera ready و ثبت نام جهت مقالات پذیرفته شده آخرین مراحل قبل از برگزاری کنفرانس و ارائه مقاله خواهند بود.


attachment-168655d1341579720-poster.jpg
دریافت مقالات: از شنبه 24/خرداد/1391 تا سه شنبه 24/مرداد/1391 ساعت 23:59:00

داوری مقالات:
از چهارشنبه 25/مرداد 1391 تا چمعه 7/مهر/1391

ارسال نتیجه داوری (جواب پذیرش/رد): شنبه 8/مهر/1391

ارسال نسخه نهایی (Camera Ready) و ثبت نام:
از یکشنبه 9/مهر/1391 تا شنبه 22/مهر/1391

کنفرانس و کارگاه‌های آموزشی (Workshopها):
چهارشنبه و پنجشنبه 10و11/آبان/1391

توجه :
کلیه deadlineها قطعی هستند. هر نویسنده، به ازای هر مقاله ارسالی حداقل دو داوری (review) دریافت می‌کند؛ نتایج داوری از طریق login در سایت کنفرانس قابل دسترس بوده، به e-mail نویسندگان نیز ارسال می‌گردد.

توجه :
پروسه داوری (از دسته بندی مقالات و تخصیص آنها به داوران تا انجام داوری، ارسال نتایج به کمیته علمی و تصمیم گیری در مورد مقالات) بسیار زمان بر است. بنابراین، جهت جلوگیری از اختلال در کار داوری، لطفاً به زمان بندی دقت نمایید. در ضمن، ثبت مقالات در روزهای اولیه (در خرداد ماه) ممکن است موجب افزایش شانس پذیرش مقاله‌تان گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید.

دومین کنفرانس ملی مهندسی نرم افزار دانشگاه آزاد لاهیجان the 2nd Lahijan's National Conference on Software Engineering(LNCSE) 2012

هرسوالی دارید در این تاپیک بپرسید.
منتظر مقالات شما عزیزان هستیم.
 

پیوست ها

  • Isec.jpg
    Isec.jpg
    212.3 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • poster.jpg
    poster.jpg
    723.2 کیلوبایت · بازدیدها: 3
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا