دوربین گوشی سامسونگ

qschalchi

New Member
من بهترین عکسام رو اوایل دوره با دوربینگوشی سامسونگ میان رده‌ام می‌گرفتم. همیشه برای عکاسی لازم نیست دوربین گرون قیمت یا خاصی استفاده بشه. چیزی که باید در مورد عکاسی در نظر داشته باشید اینه که بیشتر تمرکز شما باید روی کانسپت سوژه یا موضوعی که می‌خواید به تصویر بکشید باشه. تکنیک هم مهمه، اما عکسی که توش تکنیک خوبی استفاده کرده باشید ولی اثر نهایی بی‌ارزش باشه مثل یه چیز پوک به نظر میاد. بهترین کار برای درک درست این موضوع میتونه دنبال کردن کار عکاسای بزرگ باشه. این کار رو هم میتونید تو فجازی انجام بدید هم از کتاب‌های چاپ شپه. هر دوش رو حتما تو برنامتون بذارید.خصوصا که عکس چاپی می‌تونه بیشتر با شما ارتباط برقرار کنه. نکته‌ی بعدیش هم تمرین و تمرینه. حتی اگه دوربین رو با خودتون ندارید می‌تونید گوشیتون رو به عنوان ابزار درنظر بگیرید. من با گوشی سامسونگ اون موقعم کلی عکس گرفتم.
اما اگه میخواید توی گوشی دور بین خوبی داشته باشید مخصوصا همین سامسونگ، قبل خریدن چند تا ریویو درباره دوربینش بخونید. این برند دوربین‌هاش بگیر نگیر داره. من یادمه که حتی تو بعضی مدل‌های جدیدتر و گرون‌تر دوربین حتی افت می‌کنه. عجیبه چون سامسونگ خودش جزو برندهای پیشرفته‌ی تکنولوژیه.

golex

Member
میگن جدیدا سامسونگ دوربیناش از کیفیت بهتری نسبت به ایفون برخوردار شده و عکس های فوق العاده ای میشه باهاشون گرفت

جدیدترین ارسال ها

بالا