دنبال شريك براي راهندازي شركت هاستينگ

viassi

Member
با سلام به دوستان عزيز

دنبال يك شريك ميگردم براي راهندازي يك شركت هاستينگ در اول كار نياز به سرمايه حدود 300 هزار تومان لطفا از دوستان اگر كسي مايل به همكاري هست بگه من خودم هم 500 هزار تومان براي اينكار در نظر دارم خودم هم در زمينه هاي زير حرفه اي هستم

1-طراحي و برنامه نويسي انواع سيستم مديريتي
2- طراحي گرافيك
3-مسلط به زبان انگليسي
4- تجربه كار در شركتهاي هاستيگ بزرگ
5- داراي تقدير نامه از وزارت اطلاعات
6- سن 20 سال دانشجو رشته كامپيوتر در دانشگاه صنعت شريف
7-آدرس:تهران-تهران پارس-واحد مسكوني ارشد-طبقه دوم
8- مدت حظور در اينترنت 4 سال
9- تجربه داشتن سايت تجاري

با تشكر از مديران اين انجمن كه اين فرصت رو فراهم كردند تا ايرانيان بتوانند با هم ارتباط داشته باشند

با تشكر:
محمد رضا راد
[email protected]

منتظر همياري شما دوستان هستم

خدانگهدار:wink:

آخرین ویرایش:

viassi

Member
سلام دوست عزيز من چون هم دانشگاه دارم هم براي راهندازي يك شركت بهتر يك شريك ديگه هم باشه و هم اينطور هزينه ها هم نصف ميشه و سود هم با شريك نصف خواهم كرد

mamoolhacker

Active Member
اینطور شریک پیدا کردن فک نکنم اخر و عاقبتی داشته باشه
موفق باشید

nevisande

Active Member
منم فکر نکنم اینجور شراکت آخر و عاقبت داشته باشه.
در کل امیدوارم که موفق باشید.

iranaudio

Member
شرکت هاستینگ خیلی وقت و زحمت میخواد ! پشتیبانی خیلی قوی هم نیاز داره ! کار 2 نفر نیستش به نظر من ! ضمنا من خودم اگه بخوام این کارو بکنم با سرمایه زیر 2 تومن شروع به کار نمیکنم ! الان یه فروشگاه اینترنتی دارم راه میندازم که سیستم کلیکی هم داره ! سرمایم هم چیزی حدود 1.5 بوده ! بازم لازم باشه باید بزارم چون الان دست روی دست زیاده و میخوام یه فروشگاه شاخ داشته باشم ! برای ساپورت سیستم کلیکی اگه پایه باشی باهات کار میکنم . سر سود هم با هم به توافق میرسیم . خواستی بیشتر صحبت کنیم بگو .

mehriz

Active Member
دوست عزيز من بهت ميگم اينكار رو انجام نده كار شريكي عاقبتي نداره و خيلي زود متلاشي ميشه . مثل خودم اول كار هاستيگ با يكي از بچه هاي It شروع به كار كرديم . كه يك ماه بيشتر نشد كه جا زد . ولي باز هم خودت تصميم را بگير.

nimafire

find / -name Support > u
سلام.این کار پشتیبانی بالا میخواد.ببین.الان سایت ها و شرکت های بزرگی هیتن در این زمینه.الکی نمیسه در این بازار جا باز کرد.باید بشینی یه الگوریتم برای خودتون بکشید بعد.

جدیدترین ارسال ها

بالا