تغییرات فایل 1 دسترسی به فریم های یک کلیپ

nistelrooy

Member
با سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان

یک کلیپ hd که مثلا در هر ثانیه 200فریم در ثانیه داره من اگر بخواهم به این 200فریم دسرسی پیدا کنم و ادیت کنم
مثلا فریم 153رو حذف کنم یا ادیت کنیم
با چه برنامه ای می تونم؟؟ و چطوری می تونم اینکارو انجام بده؟؟

ممنون از همگی

saeed50

Member
فیلم اچ دی 200 فریم در ثانیه نداره اگه pal باشه 25 فریم واگه ntsc باشه نزدیک 30 فریم. اون چیزی که hd رو متمایز میکنه اندازه هر فریمه که اگه فول باشه 1980در 1280 پیکسل اندازه هر فریمه.
برای دستیابی به هر فریم کافیه در قسمت مانیتور نرم افزار حالا مد play ویا مد record عدد مربوط به اون را تایپ کنی، خود cursor میرو رو اون فریم مورد نظر.
براساس دقیقه و ثانیه هم میشه. مثلا فریم 210 بر اساس pal میشه:00:00:08:10

ali_gws

New Member
فیلم اچ دی 200 فریم در ثانیه نداره اگه pal باشه 25 فریم واگه ntsc باشه نزدیک 30 فریم. اون چیزی که hd رو متمایز میکنه اندازه هر فریمه که اگه فول باشه 1980در 1280 پیکسل اندازه هر فریمه.
برای دستیابی به هر فریم کافیه در قسمت مانیتور نرم افزار حالا مد play ویا مد record عدد مربوط به اون را تایپ کنی، خود cursor میرو رو اون فریم مورد نظر.
براساس دقیقه و ثانیه هم میشه. مثلا فریم 210 بر اساس pal میشه:00:00:08:10

سلام دوست گرامی
ممکنه اسم نرم افزار رو بفرمایین؟ من چند بار پاسخ شما رو خوندم. روش رو توضیح دادین اما نفرمودین در کدوم نرم افزار

ممنون

saeed50

Member
در تمام نرم افزارهای مونتاژ این امکان هست
مثلا در پریمیر روی شمارشگر مانیتور (پایین سمت راست مانیتور فاینال) که راست کلیک کنی گزینه فریم رو انتخاب کنی میتونی عدد فریم رو بدی در حالت پیش فرض بر اساس دقیقه و ثانیه و فریم هستش.

ali_gws

New Member
سلام سعید خان سال نو مبارک ایشالا سال خوبی داشته باشی

ممنون واسه راهنمایی. یه کلیپ رو ادیت کردم. اکسپورتش که کردم حالا اندازه فریم ها خیلی کوچیک شده. در حالی که فایل مبدا کاملا فول اسکرین میشد. تنظیمات پریمیر رو موقع اکسپورت نگاه کردم چیزی پیدا نکردم.
میشه درستش کرد؟

ali_gws

New Member
دوستان من یه کلیپ رو ادیت کردم. اکسپورتش که کردم حالا اندازه فریم ها خیلی کوچیک شده. در حالی که فایل مبدا کاملا فول اسکرین میشد. تنظیمات پریمیر رو موقع اکسپورت نگاه کردم چیزی پیدا نکردم.
میشه درستش کرد؟
premiere pro
version 4

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
تنظیمات sequence یا پروژه رو رو سایز کمتر تنظیم شده .
باید درست کنی

جدیدترین ارسال ها

بالا